реклама

реклама

Черкаська міськрада щойно під час сесійного засідання визнала Російську Федерацію державою-агресором, а так звані ЛНР та ДНР – терористичним організаціями.

За це рішення проголосувало 52 депутати під час поіменного голосування.

Під час обговорення питання депутати хотіли також висловити невдоволення політикою уряду та Президента України, але цю ініціативу не підтримали.

Відтак, черкаські депутати визнали Російську Федерацію державою-агресором та спонсором тероризму, яка підтримує як фінансово, військово-технічно, так і матеріально-технічно територію України, що тимчасово знаходиться під її контролем, а саме Крим та території, підконтрольні так званим ЛНР та ДНР.

Так звані «республіки» черкаські депутати визнали терористичним організаціями.

Перед цим голосуванням секретар міськради Олександр Радуцький і міський голова Сергій Одарич як завжди посперечалися. Високий рівень культури наших можновладців дивіться у відео.



реклама

Коментарі  

 
+2 #13 Олена К. 06.02.2015 10:36
Дійсно "висока культура". Чи є в міськ.раді комітет з етики? Саме зараз потрібно реагувати. Я розумію, емоції. Але ганьбити громаду і самого себе ... Це вже перебір. Мені соромно за нашу "еліту".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Гека Чепе 06.02.2015 09:30
Цитую Де СБУ:
Де СБУ?Троляки по сайту шаряться толпами,ПРОЧЕРК їх друкує!

Та хай хлопці наберуться сил, бо скоро у них буде багато роботи: з вільнодумством і свободою слова у нас так почнуть боротися, шо дядя Вова позаздрить. Петі і Сєні дуже не до вподоби теперішня оцінка їхньої роботи, а це - найпростіший шлях, хоч і з подальшими сумними для них наслідками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Де СБУ 05.02.2015 21:02
Де СБУ?Троляки по сайту шаряться толпами,ПРОЧЕРК їх друкує!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Ginza Progect 05.02.2015 18:16
Цитую Матвій Ганапольський:
"Відділяти росіян від Путіна я б не став. Кров українців і на їхніх руках"(Матвій Ганапольський, російський журналіст,Радіо “Вєсті”)

Ця "нехорошая человека" тiльки но вшивався у Москвi а тепер у Києвi
"я так думаю" шо кров українцiв та росiян на лапах цих гоцманов поцманов
айсбергов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 A 05.02.2015 17:52
А що, у нас уже міськради вповноважені приймати такі рішення?!! Чи мо’ вже всі проблеми в Черкасах вирішили, голосувати нема за що більше?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 черкащанин 05.02.2015 16:31
Сьогодні важливий день.Дай Боже Головнокомандув ачу і Гаранту втримати удар.Сьогодні вирішується питання надання зброї нашим хлопцям.Наші добре дали московітам прос..тись,Раша 13-й конвой вже зброї пре,наші чуть не палками відбиваються,га сять танки зі зброї,якою нереально підбити сучасний танк,а вони підбивають.Москва в жаху,що буде як ЗСУ отримає сучасну зброю?Тому срочно пригнали миротв..рі Меркель та Оланд,мають якийсь план,всі вже одобрили,тільки українці,які боронять нашу землю не в курсі.Єдина мета пари "партнерів" не дати США виконати свій обов"язок гаранта по договору,певно Обаму вже дотискають,Конг рес та Пентагон "за",друзі Х.*ла і "партнери" Порошенко,як метелики на світло пригнались...Дай Боже Порошенку стійкості в захисті наших національних інтересів та незалежності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Матвій Ганапольський 05.02.2015 16:20
"Відділяти росіян від Путіна я б не став. Кров українців і на їхніх руках"(Матвій Ганапольський, російський журналіст,Радіо “Вєсті”)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 черкащанка 05.02.2015 15:17
Цитую Заріна:
МОЛОДЦІ!!! Хоть щось зробили для людей.

Я сподіваюсь, це був сарказм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Вова 05.02.2015 14:55
бред!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 федор принципиальный 05.02.2015 14:12
Что одар извратил слова Радуцкого и предложил под шум моторов депутатам проголосоватьв поддержку агрессора или я не так понял ?