реклама
Sucurity Police

реклама

На сайті СЕТАМ (системи електронних торгів арештованим майном) розміщена інформація про реалізацію транспортного засобу – автомобіля Toyota Camry.


Аукціон з продажу має відбутися 2 березня 2015 року.

Стартова ціна продажу: 126 200,00 грн

Місцезнаходження майна: Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Мошни, вул. Савченка, будинок 41

Серед фотографій автомобіля є і фото прав його власника. З документів випливає, що власником авто є міський голова Черкас Сергій Одарич.

Сам міський голова Черкас Сергій Одарич у коментарі "Прочерку" підтвердив інформацію. Він пояснив, що авто арештували на підставі заочного рішення суду ще за часів колишнього губернатора-регіонала Сергія Тулуба. Більш детальну інформацію від мера сьогодні не вдалося отримати, бо він перебуває у службовому відрядженні.


 

 


реклама

Коментарі  

 
-2 #10 Чукча 15.02.2015 13:59
Цитую федор принципиальный:
Там,где одар,вечно какая-то брехня и словоблудие.

Федор - это Мамалыга
а Принципиальный - это Воротник
:lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Платон 11.02.2015 19:46
Одарич бреше!...Бо рішення було не ЗАОЧНЕ, а приймалось, як і всі рішення по процедурі. І Вищий Спеціалізований суд України зобов"язав громадянина Одарича відшкодувати міському бюджету 184 600 грн., виплачених, як середній заобіток за час вимушеного прогулу, незаконнно звільненому Одаричем, працівнику виконкому, через рік після того, як Тулуб уже жив в Іспанії... То до чого тут Тулуб?!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 * 11.02.2015 12:25
Краще б оголосили аукціон на посаду Одарича - ото Олегович бабла зістриг би.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Про все 10.02.2015 16:35
"У Черкасах знайшли вулицю, яка ніколи в житті не бачила ремонту (відео)http://provce.ck.ua/u-cherkasah-znajshly-vulytsyu-yaka-nikoly-v-zhytti-ne-bachyla-remontu-video/ Головне що "розумна преса" назвала її ім"ям Одарича,не депутатів які позбавили Черкаси грошей на розвиток міста і віддали їх Яценюку,не бюджетникам,вон и б і так своє отримали б,а саме Яценюку.Одарич попереджав,ви забрали гроші на ремонт.То імені кого ця вулиця?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Олександр Аронець 10.02.2015 16:27
Ви знаєте, що свободівці не просто не косять від мобілізації в армію, але вже й до останньої хвилі мобілізації, на фронт, переважно добровольцями, пішли понад 400 свободівців. Вже під час цієї хвилі, до лав ЗСУ пішли екс-нардепи від «Свободи», заступники Олега Тягнибока та колишній віце-спікер Ради Руслан Кошулинський, який рік тому кілька днів залишався єдиним легітимним представником української влади. Назвіть хоча б ще одного екс-нардепа, які пішли в армію? Але схоже, що влада таки вирішила просто фізично ліквідувати, усунути з політики прямого політичного конкурента перед місцевими виборами – цілу партію. Не регіоналів, комуністів, різноманітних бандитів, корупціонерів депутатів-самовисуванців у владі, а саме ВО «Свобода». Не вірите? Ось такі «листи щастя» розсилають по радах різних рівнів:http://vgolos.com.ua/blogs/vlada_vyrishyla _fizychno_likvi duvaty_svobodu_ 171687.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 lol 10.02.2015 16:19
Цитую Ваня:
Цитую федор принципиальный:
Там,где одар,вечно какая-то брехня и словоблудие.

А де Воротнік там все Н А С Р А Т Ь...... Валера не драконь... все одно в тебе Одарич в тебе не купить АНТЕНУ... Одягай червоні штани і "вперед"..


а при чем тут Воротник? не один он не любит одарыча. и как бы есть за что.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #4 Ваня 10.02.2015 15:53
Цитую федор принципиальный:
Там,где одар,вечно какая-то брехня и словоблудие.

А де Воротнік там все Н А С Р А Т Ь...... Валера не драконь... все одно в тебе Одарич в тебе не купить АНТЕНУ... Одягай червоні штани і "вперед"..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #3 федор принципиальный 10.02.2015 15:36
Там,где одар,вечно какая-то брехня и словоблудие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #2 Finch 10.02.2015 14:35
А чёж он тогда ездит на арестованной тачке??? Реально бред!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Хтось бреше 10.02.2015 14:00
Брєд якийсь. Як можна арештувати приватну власність на підставі заочного рішення суду хоч і тричі тулубівського? У мене є "Запор", Ткаченка душить жаба і в мене жужика вже нема?