реклама

реклама

Голова Черкаської обласної організації «Громадський блокпост» Оксана Циганок не залишилася байдужою до мітингу, що проходив сьогодні зранку під стінами ОДА. Нагадаємо, представники народних рад районів вимагали там від обласної влади припинити на їх думку непрозоре призначення керівників РДА.

Зокрема, голова Шполянської Народної ради Ігор Зачепа зазначив, що ті, хто організовував приїзд тітушок, залишаються на посадах у районах. Він звинувачував у кадрових прорахунках голову ОДА.

– А чого ви не кажете про те, що на підтримку однієї кандидатури на посаду голови РДА прийшла купа людей і на підтримку іншого – купа. То як же обирати, за яким методом? Хто голосніше кричить? – не втрималася шполянка Оксана Циганок, яка саме проходила поряд.

– Пан Ткаченко (голова ОДА – ред.) почув тих, хто йому вигідні. І це були люди, які свого часу їздили на протилежний майдан! – заявив Ігор Зачепа.

Зав’язалася суперечка, де кожен відстоював свою думку. У підсумку люди заспокоїлися, кожен бачив свою кандидатуру на голову того чи іншого району.

До речі, представники Чигиринської народної ради, помітингувавши, поїхали до району, де сьогодні має відбутися обговорення кандидатури на посаду голови РДА.

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 Стась 18.02.2015 23:46
Да РЕМБО такого професіонала як ти, треба ще пошукати, поділись секретом як чесний начальник відділу освіти зміг розбогатіти на опаленні шкіл району що навіть зміг купити будинок в Черкасах? Нинішньому начальнику до тебе ще дуже далеко.Ти просто злодій що обікрав і дітей і освітян, і захищаїш таких як САМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Рембо 17.02.2015 20:40
Хто такий по життю Ігор Зачепа ? Що він корисного зробив для Шполянщини, Черкащини і країни в цілому ? Яке він має моральне право давати оцінку всим ? Від таких крикунів, страдає загальна справа. Кадрові питання — не прості були при всих системах ! Критерієм оцінки повинен бути професіоналізм, а не те хто більше кричить на площах ! Слухати крикунів, діяти за принципом — » Хай чабан усі гукнули за атамана буде «, — до добра не приведе !». Народні ради стоворені в обасті і районах повинні сприяти розвитку регіону, а не вишукувати тільки негативи в роботі влади. До влади необхідно іти цивілізованим шляхом — через волевиявлення народу, через вибори, а не через майдани !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Станіслав 14.02.2015 15:13
Ткаченко поперепризначув ав тих самих або СЛУГ тих самих. Використовує ті самі методи з Тітушками як його попередник Тулуб.Одним словом "БІЗНЕСМЕН". Президент Петро Порошенко оцінив неякісну кадрову політику губернатора,і оголосив йому догану. Відповідний указ є на сайті глави держави. А Оксана Циганюк так як і колишні податківці на цій акції були не випадково.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 ЧЕ 14.02.2015 00:38
Чого це Циганок за Ткаченка заступається, теж його кадра?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 По темі 14.02.2015 00:34
Цитую ЖЕК:
Не тільки їздили на протилежний майдан, а й безпосередньо організовували ці поїздки ще й штабами регіоналів керували і пан Ткаченко про це добре знає

Одним із організаторів тітушок був зав.відділу культури Шполянського району Д.В...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Про що ти? 13.02.2015 15:43
Цитую Степан Вінярський:
Натомість треба обрати чи рекомендувати когось третього, погодивши цю кандидатуру на відкритому майданному віче у центрі Чигирина.

Це щось новеньке :-) Може, і президента на майданному віче треба було вибирать, раз він по твоєму, не може призначати голів РДА, як це визначено Конституцією? І як тоді - хто буде головою РДА, хто більшу кількість натовпу проплатить? Не неси ахінею, Вінярський - площадних "народних" губернаторів, мерів і т. п. тільки в "ЛНР-ДНР" "обирають" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 ША! 13.02.2015 15:40
Цитую Степан Вінярський:
В даному випадку кожен із цих двох "бійців"-претендентів "на папаху" мають бути позбавлені права володіти цією посадою (як і будь-якою іншою).
Натомість треба обрати чи рекомендувати когось третього, погодивши цю кандидатуру на відкритому майданному віче у центрі Чигирина.

А які ж ДВА бійці, Степане? Там же тільки Нетовкіна пропонується - без альтернатив. Чи ти про Дісканта кажеш? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 fux 13.02.2015 15:01
вся ветеринарна медицина гуде, що очільниця служби допомагала тітушкам, але продовжує працювати ....солдати гинуть, похорони показують... а хтось продовжує сидіти на своїх посадах безнаказано. Немає совісті ні у тих хто залишився на посадах ні у тих хто продовжує їх покривати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Нострвдвмус 13.02.2015 14:59
Цитую Степан Вінярський:
В даному випадку кожен із цих двох "бійців"-претендентів "на папаху" мають бути позбавлені права володіти цією посадою (як і будь-якою іншою).
Натомість треба обрати чи рекомендувати когось третього, погодивши цю кандидатуру на відкритому майданному віче у центрі Чигирина.

Правильно- на відкритому, а не так, як зараз проходить в Чигирині- половину зала в будинку культури звезли бюджетників через адмінресурс, а половина чужих із Черкас. А Нетовіній та Дисканту не місце, але спробуйте пояснити це Ткаченкові. Вперся, як минулого ркзу із Островським. Думаю, що Черкаси можуть бути швидше позбавлені голови ОДА, а не Чигирин-Дисканта. Все до цього йде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Фу! 13.02.2015 14:51
Цитую Степан Вінярський:
В даному випадку кожен із цих двох "бійців"-претендентів "на папаху" мають бути позбавлені права володіти цією посадою (як і будь-якою іншою).
Натомість треба обрати чи рекомендувати когось третього, погодивши цю кандидатуру на відкритому майданному віче у центрі Чигирина.

На ці "віче" нормальні люди не ходять, щоб не зустрічатись з такими, як оці крикуни немиті.