реклама

реклама

У немилість до журналістів та громадських активістів втрапив священик із Хуторів. Отець Олег відмовляється благословляти мобілізованих українців, поскаржились на нього активісти. Та ще й дії української армії не схвалює. Мовляв, війна братовбивча. І він із розумінням ставиться до дій ополченців на Донбасі, пише vikka.ua

Унаслідок проведеного журналістського експерименту, коли журналіст представився ополченцем і поговорив із оскандаленим "святим", інформація про його сепаратистські "замашки" підтвердилась.

Григорій Бугайчук, мобілізований: "Я ходив за благословенням до батюшки нашого в селі Хутори. Де проживаю. Ну він мене не благословив. Сказав, що я іду стріляти його братів. Навіть не дав ні хрестика, ні іконки. Ну я розвернувся та й пішов додому"

Отець Олег, настоятель Храму Різдва Іоанна Хресителя (УПЦ МП) у селі Хутори: "Я согласен, что в многом они правы. К ним пришли. Если б сюда донецкие пришли, то может и мы восстали бы. Потому что у нас тоже смирения нет. Винить их в этом я тоже не имею права. А часто к вам приходят с украинской стороны? Да, я говорю им – иди отсюда. Еще я буду тебя благословлять туда, на братобойню эту"


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #15 S.Б. 15.02.2015 20:17
Судячи по пузельцю отця, то він скоро збирається стати мамою. Схоже, що як і казяк-Бабай, він вагітний сепаратизмом, 28- 32 тиждень. Таки то отець-******, адже з первинними статевими ознаками дідуся, до вагітності не дійшло б.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #14 опіум для народа 15.02.2015 10:09
А від Сафронія,фаната Тулуба, вже давно "тхне". Скільки можна паскудити місто своїми уродливими примітивними спорудами на найкращих паркових ділянках?Для Черкас-це чужа архітектура.Нехай на прикладі культових споруд Полтави навчиться ,як делікатно з врахуванням місцевих традицій і научних досліджень треба будувати сучасні храми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #13 Василь 14.02.2015 19:10
Цитую Охота на ведьм:
Война гражданская. Это факт


Це війна західної і східної культур. Це війна цивілізації проти мракобєсія, рано чи пізно московські попи-слуги Сатани і сам Антихрист будуть покарані за свої злодіяння. 22 роки тому трапилася мені книжечка Нострадамуса М. де було написано:

В году 1999, седьмом месяце,
С небес с целью возрождения к жизни великого Императора Ангруи.
Спустится великий Правитель Зла,
В это время Марс будет править миром, чтобы принести людям счастье.

Путін прийшов до влади в 1999 році в серпні, за старим стилем - в липні. Для вати і пєтєвати вже наступило невидане щастя, для регіоналів - обіцяне покращення, залишилась дрібниця - реанімувати СССР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #12 Василь 14.02.2015 18:58
Цитую Прихожанка:
Цитую Петрович:
Куме, а Ви знали отця Олега, що жив у Хуторах напроти колонії? Так Ви не повірите, від зараз живе напроти свого дому.

Петрович, від суми та тюрми не зарікайся.........


нащадки немитої промосковської матросні нам не брати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 Борис 14.02.2015 15:53
Відтаскати паскуду мохнорилу за бороду, та відправити контейнером до Гундяя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Альоша попович 14.02.2015 15:19
Стоячи на клаптику московської території (МП), звичайно, рука не піднімається благословляти мобілізованих до боротьби за Україну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Охота на ведьм 14.02.2015 14:00
Война гражданская. Это факт. Но пока этого не скажут по ТВ, до большинства это не дойдет. А батюшка молодец. Не побоялся. Не должны священники благословлять братоубийство.
Сейчас его заклюют всякие местные патриоты, у которых чем дальше от фронта-тем больше патриотизма))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Прихожанка 14.02.2015 13:19
Цитую Петрович:
Куме, а Ви знали отця Олега, що жив у Хуторах напроти колонії? Так Ви не повірите, від зараз живе напроти свого дому.

Петрович, від суми та тюрми не зарікайся.........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 0000 14.02.2015 13:17
Війна братовбивча. І цим все сказано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 небайдуже 14.02.2015 12:49
Цитую СТЕПАН:
Сколько можна разжигать ненависть среди верующих! Донбаса мало!Прочерк думайте!

Уже не чули і не бачили, маємо донбас. На це реагувати чітко треба