реклама

реклама

12 лютого у с.Велика Севастянівка Христинівського району відбулися збори громади, на котрих абсолютною більшістю голосів (приблизно 480 проти 18) було прийнято рішення про зміну юрисдикції місцевої церкви з підпорядкування московському патріархату на Київський патріархат, та недовіру протоиерею МП Стець Івану.

Про це у «Фейсбуці» інформує Svitlana Skripchinska.

«Подія, яку б я назвала сплеском національної свідомості і високим рівнем самоорганізації громади. Громада мене приємно вразила своєю чіткою позицією та рівнем організації та розуміння . Місцеві хлопці, справжні трудяги, настільки були переконливі у своїх виступах щодо того, що на Нашій землі має бути тільки Наша церква, яка підтримала українців на Майдані, підтримує в зоні АТО, що не лишали опонентам жодного шансу. Я повернулась з села на емоційному підйомі і з переконанням що наші люди варті гідного життя», – пише Світлана.

реклама

Коментарі  

 
-1 #21 Василь 16.02.2015 11:18
Цитую ляля:
Васько. З такими палатами розуму, ти так все своє життя в дівках й пробибилюєш. :P


приємно, що я тебе за живе задів, чупр.........й. Але за рясою московського попа не сховаєшся, не довго вам паразитувати на тілі України залишилось
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Василь 16.02.2015 10:59
Цитую Уманский Еврей:
До чего докатилась страна. 5, 20, 30 лет назад всех устраивала МП на Христиновщине, а теперь бесы вселились в души людей и начинают игры играть против религии, против Бога. Позор и грех паны-грешники.


В людей просто почали відкриватися очі, нам ще 10-15 років потрібно, щоб вимерло совкове покоління і в людей вивітрилась вата з голови. Вас для чого Моісей 40 років водив по пустелі? Так отож, чия б корова мичала (н.м.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Черкаський українець. 16.02.2015 10:35
Цитую Уманский Еврей:
До чего докатилась страна. 5, 20, 30 лет назад всех устраивала МП на Христиновщине, а теперь бесы вселились в души людей и начинают игры играть против религии, против Бога. Позор и грех паны-грешники.

Вам яка різниця? Ви вже якось зі своїми синагогами розберіться, а ми з церквою своєю розберемося без вас, руах шфалім.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Nazareth 16.02.2015 10:11
Холодноярські козаки пояснили дещо ще одному московському попу.
http://nazarbo.blogspot.com/2015/02/blog-post_16.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Nazareth 16.02.2015 10:10
Цитую А-320:
Цитую Черкаси:
Правильно.УКРАЇНІ українську церкву.Геть Гундяївських попів.Геть церкву окупанта.Вітаю громаду Христинівки.Женіть ворожу орду.СБУ має ще перевірити з якого року Стець в КГБ а потім ФСБ служить.

Сколько ид...тов националистов появилось в нашей многострадально й стране.А последний год на них был особенно урожайный.Уже и до церквей дошли,ничего святого!

А єслі би ви толька зналі, как ми любім УкрАіну. Жаль толька хахлов нинчє там до ф..га...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Уманский Еврей 16.02.2015 03:01
До чего докатилась страна. 5, 20, 30 лет назад всех устраивала МП на Христиновщине, а теперь бесы вселились в души людей и начинают игры играть против религии, против Бога. Позор и грех паны-грешники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Нестор Іванович 15.02.2015 22:46
Цитую токарь:
Руки и языки поганые уберите от ВЕРЫ!
Не гневите бога.


Тільки в ..... москальській церкві сово "бог" пишуть з маленької літери. Мабуть тому, що москальська церква до Бога ніякого відношення немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Ольга 15.02.2015 21:23
Вон московских прихлебал.МП агент Кремля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Паства 15.02.2015 19:31
Цитую А-320:
Цитую Черкаси:
Правильно.УКРАЇНІ українську церкву.Геть Гундяївських попів.Геть церкву окупанта.Вітаю громаду Христинівки.Женіть ворожу орду.СБУ має ще перевірити з якого року Стець в КГБ а потім ФСБ служить.

Сколько идиотов националистов появилось в нашей многострадально й стране.А последний год на них был особенно урожайный.Уже и до церквей дошли,ничего святого!

Так,так.В Україні з"явились українці,це дійсно жахливе неподобство.Більше того вони ще і в церкви які не визнають їх існування,прокл инають,спотворю ють їх історію ходити не хочуть.Жахливі часи настали.Куди це годиться щоб ворогу на двері вказували.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 ляля 15.02.2015 17:14
Васько. З такими палатами розуму, ти так все своє життя в дівках й пробибилюєш. :P