реклама

реклама

Президент України Петро Порошенко своїми указами призначив двох перших заступників секретаря Ради національної безпеки і оборони.

На фото – Олег Гладковський (Свинарчук)

На фото – Олег Гладковський (Свинарчук)


Так, на цю посаду призначено Олега Гладковського (який до 2014 року мав прізвище Свинарчук, – ред.) та Михайла Коваля.

Нагадаємо, що Олег Гладковський (Свинарчук) – відомий як голова наглядової ради корпорації «Богдан». У серпні 2014 року був призначений головою міжвідомчої комісії з військово-технічного співробітництва та експортного контролю. У 2013 році балотувався в народні депутати по черкаському округу №194, однак зняв свою кандидатуру. Після позачергових виборів до Черкаської міської ради 25 травня 2014 року став депутатом від партії «Солідарність», яку згодом перейменували в «Блок Петра Порошенка». Під час сесії 1 липня депутати задовольнили заяву тоді ще пана Свинарчука про складення депутатських повноважень.

Михайла Коваля Петро Порошенко ж своїм указом підвищив на посаді, попередньо звільнивши його із посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони. До липня минулого року Михайло Коваль обіймав посаду в.о. міністра оборони України.

Секретарем Ради національної безпеки і оборони України наразі є Олександр Турчинов.

реклама

Коментарі  

 
-7 #25 Олена 21.02.2015 10:00
Цитую Антиесдек:
Цитую О.ЧУПРИНА:
яке відношення він має до О.Свинарчука?Це схоже на "телеп Сірка по ..".
Не викручуйся і не пробуй перевести стрілки на Свинарчука
, Очуприна! До Вітька Медведчука маєш пряме відношення ТИ! А відповідно страждає репутація усіх, до кого ти липнеш з підлабузництвом . Кажуть, твоя нєраздєльонная любов до Нетовкіноі вже збила тьотю з походу на Чигирин: АП Порошенка вирішила, що скриті путінці в Чигирині не треба.

Антиесдек,он же василь,он же бульба-диванные критики.А по сути все те кто нормальную дискуссию переводят в разряд злобных выпадов на личность-это особи с очень низкой духовной культурой.отсутствие которой ведёт к деградации личности.Что мы и наблюдаем.И всех тех,кого может коснуться желчь этих духовно больных людей,прошу отнестись к ним(больным) снисходительно и не в коим разе этим людям, с больной психикой, не перечить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Бульба 19.02.2015 21:09
Цитую Чигиринець:
Цитую Бульба:
О.Чуприна у своєму стилі - підлабузництва до "сільних міра сєго"...

Для Чуприны,насколь ко мне известно.ещё в те "совковские" времена, не существовалокас ты неприкасаемых.для него было и остаётся одно- объективное реагирование на всё то,что происходило и происходит вокруг. А тебе бульба мой совет,-прекращай брызгать ядовитой слюною.можешь ею же и захлебнуться.Неужели всё так плохо у тебя? Хотя кому сейчас хорошо.Береги себя,нам тебя очень будет не хватать,если что.
Про Чуприну, "чигиринцю" російськомовний , я інформовиний достатньо, обійдусь без твоїх порад розумних... І тобі теж дам пораду - турбуйся за себе та вчи українську мову, мабуть ти такий же чигиринець як я - китаєць.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #23 О.ЧУПРИНА 19.02.2015 20:43
Шановні писаки!Дякую за увагу до моєї скромної персони,ваші безсонні ночі та набиті на клафішах пальці.Для вашого сіренького патрона Ткаченка була б велика честь,щоб я займався особисто ним.Цей пішак не може бути ферзем і тому мені мало цікавий.Але пан Ковальчук,якого Президент випадково призначив першим заступником голови своєї адміністрації,п овинен нести відповідальніст ь за таке неподобство. Чисто конкретний інтерес цього пана зганьбив Черкащину.Кличко турнув його від себе,черга за Петром Порошенком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #22 Туз козирний 19.02.2015 16:39
Цитую Pharaon:
Цитую Антиесдек:
Цитую О.ЧУПРИНА:
яке відношення він має до О.Свинарчука?Це схоже на "телеп Сірка по ..".
Не викручуйся і не пробуй перевести стрілки на Свинарчука


, Очуприна! До Вітька Медведчука маєш пряме відношення ТИ! А відповідно страждає репутація усіх, до кого ти липнеш з підлабузництвом . Цитую Антиесдек:
Кажуть, твоя нєраздєльонная любов до Нетовкіноі .

Брехня!!! ...... и чего так много внимания уделяете Чуприне.О

І то правда.Цим Ющенківсько-Черевківсько-Ткаченківським призвостням всеодно що тисати.Їм дана вказівка оббріхувати Чуприну бо той бомбить і ось-ось випре з посади присідальника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 Pharaon 19.02.2015 15:20
Цитую Антиесдек:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Черкащанка 19.02.2015 12:28
Цікаво скільки ж цей з новим прізвищем пастору та іншим завіз мільонів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Антиесдек 19.02.2015 12:19
Цитую О.ЧУПРИНА:
яке відношення він має до О.Свинарчука?Це схоже на "телеп Сірка по ..".
Не викручуйся і не пробуй перевести стрілки на Свинарчука
, Очуприна! До Вітька Медведчука маєш пряме відношення ТИ! А відповідно страждає репутація усіх, до кого ти липнеш з підлабузництвом . Кажуть, твоя нєраздєльонная любов до Нетовкіноі вже збила тьотю з походу на Чигирин: АП Порошенка вирішила, що скриті путінці в Чигирині не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #18 Чигиринець 19.02.2015 11:43
Цитую Бульба:
О.Чуприна у своєму стилі - підлабузництва до "сільних міра сєго"...

Для Чуприны,насколь ко мне известно.ещё в те "совковские" времена, не существовало касты неприкасаемых.для него было и остаётся одно- объективное реагирование на всё то,что происходило и происходит вокруг. А тебе бульба мой совет,-прекращай брызгать ядовитой слюною.можешь ею же и захлебнуться.Неужели всё так плохо у тебя? Хотя кому сейчас хорошо.Береги себя,нам тебя очень будет не хватать,если что.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 Бульба 19.02.2015 01:35
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Бульба:
О.Чуприна у своєму стилі - підлабузництва до "сільних міра сєго"...

Послухай мене ,пане невдаха "Бульба".У Чуприни немає необхідності займатися підлабузництвом і не люблю підлабузництва щодо мене.Читайте книги,навчіться щось корисне робити і у вас можливо вийде стати самодостатньою людиною.У тому,що вас затримали на прохідній "Ротору" при спробі крадіжки кольорових металів моєї вини нема.Живіть по-совісті і у вас все буде нормально.А Олега Свинарчука знаю особисто як дійсно порядну людину і ефективного управлінця.

Діду, "успішний"! Залиш свої фантазії при собі, "лялю".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #16 О.ЧУПРИНА 19.02.2015 00:01
Цитую Нестор Іванович:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Хороший менеджер і чесна людина.


Пане Чуприно, для Вас і Вітька Медведчук класний чувак. Самому не гидко?

Якщо для вас Віктор Медведчук э Вітькою,я вас вітаю з досягненням мрії всього життя.Але яке відношення він має до О.Свинарчука?Це схоже на "телеп Сірка по ..".