реклама

реклама

Учора під час мінометного обстрілу у м. Широкино загинув вірний син України, черкаський ультрас, кращий друг, син та коханий, наш побратим, молодший лейтенант полку “АЗОВ” Сергій Амброс, повідомляє Громадський корпус полку “Азов” Черкащини. Про це пише "Про головне".

 

Номер картки його батька Амброса Сергія Васильовича 4405 8823 0062 3968 ПриватБанк. Азовці закликають допомогти родині.

У цю п’ятницю відбудеться прощання з Сергієм в “Азові”. День, час і місце прощання в м. Черкаси буде повідомлено пізніше.


реклама

Коментарі  

 
-7 #8 Черкаси 19.02.2015 16:33
Цитую украина:
Цитую Тася:
Цитую стабилизец:
Цитую Тася:
Наші діти боронять Україну,а здорові мужики з Донбасу переховуються у нас на пособія.Спи спокійно герой,пам"ять про тебе вічна.Ніколи так гірко не було,такі в нього очі.

Только ничего украинского на Донбассе не осталось :sad: С потрохами куплен российскими олигархами да ахметкинскими оборотнями. Поэтому они и считают, что забирают "свое".

Може це і непатріотично,а ле я особисто за,я катигорично не бажаю жити з населенням Донбасу в одній країні,забрати українців і огородитись.Вони своєю совковістю ніколи не дадуть нам нормально жити.


Ты, прежде всего и есть совок. А Черкассы это сплошной совок!

Україна ,пишеться з великої літери,не тикайте людям,а щоб не "совк". а Черкаси побачити,відвол єчіться від дзеркала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 украина 19.02.2015 15:08
Цитую Тася:
Цитую стабилизец:
Цитую Тася:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Тася 19.02.2015 13:30
Цитую стабилизец:
Цитую Тася:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 стабилизец 19.02.2015 13:14
Цитую Тася:
Наші діти боронять Україну,а здорові мужики з Донбасу переховуються у нас на пособія.Спи спокійно герой,пам"ять про тебе вічна.Ніколи так гірко не було,такі в нього очі.

Только ничего украинского на Донбассе не осталось :sad: С потрохами куплен российскими олигархами да ахметкинскими оборотнями. Поэтому они и считают, что забирают "свое".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Тася 19.02.2015 12:50
Наші діти боронять Україну,а здорові мужики з Донбасу переховуються у нас на пособія.Спи спокійно герой,пам"ять про тебе вічна.Ніколи так гірко не було,такі в нього очі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Воля 19.02.2015 12:20
Цитую Василь:
Коли під Золотоношою будуть стояти російські війська, деякі комуністи і медведчуківці будуть на форумі кричати - "Асвабадітєлі прішлі"! А горлівські бандити в Тальному почнуть диверсійну діяльність

Все вже давно продумано. СБУ, МВС і вище керівництво держави про це давно знають і робити нічого не збираються, бо хочуть назад до рідного їм СРСР. Щоб пошвидше відродити кріпосне право. Щоб зігнати селян та робітників в стада. Паї повідбирають на користь панів, а заводи будуть працювати виключно на оборонку РФ. Будуть репресії як в 37-ому, можливо, навіть голод

Ригокомуняцька гідра та МП тільки цього і чекає,плюс 12 тисяч "радикально проти України" налаштованих положенців(по словам влади),плюс небажання СБУ тотально перевірити переміщєних осіб на предмет сепаратизму та тероризму.Написи на стінах та тітушки в МП свідчать,шукати є кого.СЛАВА УКРАЇНІ!ГЕРОЮ СЛАВА! ВОРОГАМ СМЕРТЬ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #2 Василь 19.02.2015 11:38
Коли під Золотоношою будуть стояти російські війська, деякі комуністи і медведчуківці будуть на форумі кричати - "Асвабадітєлі прішлі"! А горлівські бандити в Тальному почнуть диверсійну діяльність

Все вже давно продумано. СБУ, МВС і вище керівництво держави про це давно знають і робити нічого не збираються, бо хочуть назад до рідного їм СРСР. Щоб пошвидше відродити кріпосне право. Щоб зігнати селян та робітників в стада. Паї повідбирають на користь панів, а заводи будуть працювати виключно на оборонку РФ. Будуть репресії як в 37-ому, можливо, навіть голод