«Вночі під вікна спальні кинули вибуховий пристрій. Цілком очевидно, що намір зловмисників був - залякати. Бо заряд не сильний - навіть не вибило шибки. При цьому точність влучання - дуже висока, особливо враховуючи дальність кидка (40-50 м)», – повідомив сьогодні зранку у «Фейсбуці» міський голова Черкас Сергій Одарич.


Міський голова дав зрозуміти, що здогадується, з чим пов’язане залякування.

«Працюють експерти-вибухотехніки і слідчі. Попри залякування моя позиція щодо забудови висотками Замкової гори та площі за драмтеатром НЕ зміниться», – наголосив мер Черкас.


Нагадаємо, в Черкасах триває обговорення щодо доцільності зведення готелю на Замковій горі та будівництва висотки за драматичним театром.

реклама

Коментарі  

 
+3 #22 * 20.02.2015 19:36
Цитую Житель Мошен:
Є підозра, що Одарич для самопіару кинув петарду собі під вікно


100пудово!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Абориген 20.02.2015 18:49
Здається це подія з ряду "Воротника і Мамалигу в машині підірвали". Усі чудом вцілілі та ще й страховку отримали. Доречі той шматок стіни на фото, на вікна спальні Одарича не схожий.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #20 123 20.02.2015 17:18
Не одні хани у полон мене брали,
Били-вбивали, на чужину гнали,
Били-вбивали, на чужину гнали.
А я не скорилася, із сльози відродилася,
Українкою ж я народилася.

Приспів:
Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка,
А я просто українка, україночка.

А я не скорилася, із сльози відродилася,
Українкою ж я народилася.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Сармат 20.02.2015 16:34
Цитую Торпеда:
Кримінальні розборки. Виступив Одарич проти забудовників - ось і має.

А у нас що, забудовники повально уголовники, щоб такими методами діяти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 стабилизец 20.02.2015 16:31
По ходу у одара с Садовым соревнование. И в транспортной реформе, и в том, кого больше "былы и вбывалы". :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Торпеда 20.02.2015 14:20
Кримінальні розборки. Виступив Одарич проти забудовників - ось і має.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Цікаво 20.02.2015 14:11
Походу кидала із-за намету. У Одарича зліва стоїть намет. Походу людина ховалася, щоб ніхто не бачив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #15 черкащанка 20.02.2015 13:22
Найти хулигана и сразу в АТО. Там его "мастерство" пригодится. А дома возле театра быть не должно. Ему там не место. Пусть построят Театральный сквер с фонтаном, клумбами и скамейками, как во дворе "Белого Дома".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 ГТО 20.02.2015 12:22
40-50 метров, разве это много?

Норматив для мальчиков в 11 классе на пятерку бросания гранаты 500 (700 грамм) - 38 метров, ширина коридора броска - 12 метров.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Владислав 20.02.2015 12:13
Цитую Василь:
Бомжі грілися біля вікна, хтось запальничку в вогнище кинув випадково

Твои слова, тебе же в пазуху.