Направити два звернення, ініційовані секретарем міськради Олександром Радуцьким, вирішили під час сесії 26 лютого черкаські депутати.


В одному зі звернень, скерованому керівництву держави, пропонується передати в комунальну власність громади міста Черкаську ТЕЦ, яку орендує ПАТ «Черкаське хімволокно».

На думку Радуцького, це може допомогти врегулювати тарифи на комунальні послуги в місті й, відповідно, зменшити соціальну напругу. Він також зачитав нещодавнє звернення міського голови Сергія Одарича до голови ОДА Юрія Ткаченка з проханням ініціювати збільшення тарифу на послуги КП «Черкаситеплокомуненерго», оскільки воно не має можливості віддавати кредитні кошти Європейському банку реконструкції та розвитку. Як вважає Олександр Радуцький, об’єднання в комунальній власності «Черкаситеплокомуненерго» і ТЕЦ дозволить підтримувати тарифи на нижчому рівні.

Друге звернення – до Європейського банку реконструкції та розвитку. В ньому депутати просять банк відтермінувати до 2016 року платежі по згаданому кредиту без зростання відсоткової ставки та маржі.

Крім того, депутати на пропозицію Олександра Радуцького запропонували міському голові забезпечити присутність секретаря міськради на всіх зустрічах з представниками ЄБРР.

Нагадаємо, ініціювання цих рішень Олександр Радуцький анонсував під час понеділкової прес-конференції.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Капля 23.03.2015 15:09
Цитую федор принципиальный:
Александр Романович,Ваше присутствие на встрече с представителями ЕБРР заставит мэра делиться с Вами.


Картина. Зал ЄБРР, заходить ... Саша. Шмигнув носом, сідає за стіл. Починається розмова.... англійською мовою.
... Саша виходить, бо погано вчився в школі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 федор принципиальный 27.02.2015 12:05
Александр Романович,Ваше присутствие на встрече с представителями ЕБРР заставит мэра делиться с Вами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Фотограф 27.02.2015 11:57
Цитую ЛВВ:
Радуцький вважає, що "...об'єднання ЧТКЕ та ТЕЦ дозволить підтримувати тарифи на нижчому рівні". Покажіть розрахунки, які підтверджують "бачення". Департамент економіки є, а розрахунків нема. За що економістам платять зарплату?

Два года назад с копейками депутаты и Радуцкий иже рассказывали что в Черкассах тарифы завышены на 50%. Потом убрали Одарича а тарифы как были так и остались. У депутатов короткая память на обещания. Главная их движущая сила бабло от депутатсва
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Рабів до раю не пускають 27.02.2015 11:24
Театр абсурду.Меркель взялась за Приднєстров"Є,результат незабарився.Ще одні сепаратисти попросили Україну забезпечити їхніх пенсіонерів.Уряд Придністров’я доручив МЗС невизнаної республіки направити звернення на адресу Росії і України з проханням про надання фінансової допомоги, говориться в постанові Кабміну ПМР про особливості фінансування видатків бюджетів, прийнятому в п’ятницю і розміщеному на сайті уряду.За інформацією видання у постанові зазначається, що прохання до керівництва двох країн буде містити пропозицію про можливість «виділення адресної додаткової допомоги соціально незахищеним верствам населення »
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 КРУ 27.02.2015 11:24
Саша-схема продовжує тероризувати ТЕЦ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 ЛВВ 27.02.2015 11:15
Радуцький вважає, що "...об'єднання ЧТКЕ та ТЕЦ дозволить підтримувати тарифи на нижчому рівні". Покажіть розрахунки, які підтверджують "бачення". Департамент економіки є, а розрахунків нема. За що економістам платять зарплату?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 ЛВВ 27.02.2015 11:07
ТЕЦ одне з самих закритих і непрозорих підприємств в місті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Рабів до раю не пускають 27.02.2015 10:55
"Крім того, депутати на пропозицію Олександра Радуцького запропонували міському голові забезпечити присутність секретаря міськради на всіх зустрічах з представниками ЄБРР."-хіба це ..... можно НОРМАЛЬНИМ людям показувати????Це ж наш Януковощ.............. судиме.Продовжую вимагати список депутатів які його в секретарі пропихнули з сотої потуги,скоровиб ори,депутати за це мають понести відповідальніст ь,зганьбити місто таким секретарем не має лишитись безкарним.Нелюбов до Одарича привела їх до колобаранства з Радуцьким.Скажи хто твій друг,....................