реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко шкодує з приводу трагічної загибелі російського опозиціонера Бориса Нємцова.


«На жаль, я не знав особисто Бориса Нємцова. Навіть на «Фейсбуці», де існує поняття віртуальної «дружби» соцмереж, на наших з ним 8 тисяч друзів було лише двоє спільних. Проте відчуття суму від того не менше, адже Борис Нємцов був справжнім Другом України, а отже – і кожного, хто вболіває за Україну»... – пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Юрій Олегович.

Нагадаємо, що російського опозиційного політика Бориса Нємцова застрелили в Москві ввечері 27 лютого. 1 березня в Москві має відбутися антикризовий марш «Весна», одним з організаторів якого був Борис Нємцов.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #29 Червоне Мiцне 03.03.2015 08:01
Цитую Албеа:
Цитую Бiомiцин:
Цитую Албеа:
Цитую Бiомiцин:
Так так у 90-х вiн дуже любив Росiю,тепер Україну.Але мабуть насамперед
дуже любив Америку-бо Эйдман.

Хоть ты, антибиотик, и живешь в Украине, а твои мозги, хуже чем у ватников. Немцов - один из немногих Россиян, коими Укпаина может гордиться и глубоко соболезновать факту его гибели.

Такої держави як "Укпаина" на картi нема.


Чисто механическую ошибку легко исправить. Ошибаются все. Но если ты по жизни даун, это не исправимо.

Исправь имбицил
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Албеа 02.03.2015 21:43
Цитую Бiомiцин:
Цитую Албеа:
Цитую Бiомiцин:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #27 адекватний 02.03.2015 20:51
Цитую Марія:
Цитую федор принципиальный:
Скоро Черкащину возглавит новый губернатор...

Так по рейтингу ж Ткаченко на 1 місці. Допомога волонтерська машинами Нісан, школа у Луганську, мобілізація більше 100%. А чим не догодив???????????????

Чемодани мілкуваті на Київ возить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #26 адекватний 02.03.2015 20:50
Цитую А-320:
Что героического сделал Немцов для России!?Окунул её в нищету и распродал Березовским и Абрамовичам. Заранее напечатанные футболки с его портретом. Куча готовых плакатов и транспарантов. Какой-то театр абсурда.

Та да інформація не для зомбованих присідальників. Невспіли застрелить як вже агітматеріал готовий, тай й наші любі друзді з заготовленними речами обурення Путіним якось оперативненько намалювались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #25 А-320 01.03.2015 20:29
Что героического сделал Немцов для России!?Окунул её в нищету и распродал Березовским и Абрамовичам. Заранее напечатанные футболки с его портретом. Куча готовых плакатов и транспарантов. Какой-то театр абсурда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Марія 01.03.2015 18:30
Цитую федор принципиальный:
Скоро Черкащину возглавит новый губернатор...

Так по рейтингу ж Ткаченко на 1 місці. Допомога волонтерська машинами Нісан, школа у Луганську, мобілізація більше 100%. А чим не догодив???????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 адекватний 01.03.2015 18:09
Цитую Черкаси:
Цитую украина:
Цитую Черкаси:
Справжні патріоти Росії, люблять Росію, як імперію, а що нам з цього? просто в росії почалася зачистка, таку серед своїх, проводили і гітлер і сталін, цього потребує підготовка до війни.


Да у нас вроде как тоже зачистка идет - Кузьма, Чечетов, мер Мелитополя. Кацабу посадили и т.д.

Цитую украина:
Цитую Черкаси:
Справжні патріоти Росії, люблять Росію, як імперію, а що нам з цього? просто в росії почалася зачистка, таку серед своїх, проводили і гітлер і сталін, цього потребує підготовка до війни.


Да у нас вроде как тоже зачистка идет - Кузьма, Чечетов, мер Мелитополя. Кацабу посадили и т.д.

Кузьма і чечетов в дну кучу?, ви щось зовсім заблудилися. :lol:

Та ні помиляєтесь. Я від Чечетова не чув про малоросії і та іншу несинітницю зато і від Кузьми і від Чечетова чув про криваву присідальницьку владу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #22 адекватний 01.03.2015 18:07
Цитую Фугас:
Цитую украина:
Цитую Черкаси:
Справжні патріоти Росії, люблять Росію, як імперію, а що нам з цього? просто в росії почалася зачистка, таку серед своїх, проводили і гітлер і сталін, цього потребує підготовка до війни.


Да у нас вроде как тоже зачистка идет - Кузьма, Чечетов, мер Мелитополя. Кацабу посадили и т.д.

А в раде лежит законопроект о сроке до трех лет за критику власти

:lol: Так кабмін президента і РНБО в повному складі після підписання і посадимо, бо вони не тільки критикували а ще й силоміць відбирали. Скорішеб б присідальники прийняли закон по якому їх всих і посадимо до тюрьми з кайлом мітингувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 адекватний 01.03.2015 18:01
Цитую ЛВВ:
Немцов один из немногих, кто говорил правду об Украине на российском ТВ. Ему давали слово на ТВ приблизительно 1 раз в год. Ведущие телепередач-ватники перебивали его, настраивали присутствующих против него, в конце передачи устраивали опрос людей (приблизительно как у Шустера) и оказывалось, что против Немцова 98%. Но для тех 2%, которые голосовали в конце передачи за Немцова, это был как глоток свежего воздуха, потому что это была правда про Украину. В России есть немного нормальных люди и Немцов был для них как луч света в темном царстве. Вечная память нормальному россиянину.

А як його прізвище реальне не цікавились присідальники. На скільки мені відомо не Шевченко і не Ткаченко. :lol: Америку він любив а не Україну чи Росію. Що ж ви такі обмежені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #20 Бiомiцин 01.03.2015 17:39
Цитую Албеа:
Цитую Бiомiцин:
Так так у 90-х вiн дуже любив Росiю,тепер Україну.Але мабуть насамперед
дуже любив Америку-бо Эйдман.

Хоть ты, антибиотик, и живешь в Украине, а твои мозги, хуже чем у ватников. Немцов - один из немногих Россиян, коими Укпаина может гордиться и глубоко соболезновать факту его гибели.

Такої держави як "Укпаина" на картi нема.