Приймати звернення до народного депутата України від Блоку Петра Порошенка по 197-му виборчому округу Владислава Голуба почали 19 січня. Щоправда, до офіційного відкриття приймальня працювала в телефонному режимі. Наразі надійшло вже більше сотні прохань та скарг, здебільшого під час роботи депутата на окрузі в останні два тижні.

Керівник громадської приймальні – помічник-консультант депутата Інна Станіславівна Ключка. Вона зазначає, що люди нарікають на роботу правоохоронних органів та судів, медичних закладів, серед пропозицій - і реформування Черкаського УБОЗу. Болючі питання – оформлення спадщини та конфлікти через землю.

помічник-консультант депутата Інна Станіславівна Ключка. Фото з "Фейсбук"

помічник-консультант депутата Інна Станіславівна Ключка. Фото з "Фейсбук"


Особисті прийоми громадян депутат проводитиме раз на місяць під час тижня роботи з виборцями. Подати звернення або записатися на прийом можна з 10 до 17 години з понеділка по п’ятницю в каб. 201 (2 поверх) за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 307 (приміщення Придніпровського районного виконавчого комітету) або зателефонувати за номером 050 3582269.

Про це інформує прес-служба нардепа.

реклама

Коментарі  

 
-4 #39 Эней 25.10.2015 18:30
Девице ,которая на рабочем месте фотографируется в таком виде - место ...... Тут без вопросов. Петренко надо сделать выводы. Однако балдею я с накипи прошлого мира, которая ...... с Сысоевой равняет. Пардон, есть разница между представителем депутата, который ничего не решает и госдолжность не занимает - и попыткой тыкать недоучившеюся фитюльку от филологии Сис..еву в кресло директора филармонии или директора департамента горисполкома, ................................................................!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #38 Соня 25.10.2015 17:05
Фамилия у нее Савенко муж в депутаты полез и она туда ****!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #37 адекватний 05.03.2015 22:08
А куди прийти щоб плюнути в морду за знищення українського народу для чергового розграбунку чергового траншу МВФ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #36 Пусті балачки 04.03.2015 15:16
В громадській приймальні має працювати фаховий юрист, а не дівчина з гарними ногами!

Інакше ніякого результату роботи не буде (((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #35 Маряьн 03.03.2015 20:11
А че классная помощница :-* Я тоже в нардепи пойду предложу ей ко мне работать перейти. Образование есть,личико милое, ноги тож :lol: Правильный выбор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #34 Бульба 03.03.2015 19:40
Ага не було! Не зрівнюйте ...Сисоєву і цю панночку, бо хто мєсний знає що порівняння як мінімун не справедливі!
ЧУваки, та ви загляньте до неї в Фейсбук!
Ех, не встиг.. Мабуть, акаунт видалила, немає. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #33 Політшкола 03.03.2015 19:25
Цитую Фотограф:
Судя по по позе, сразу видно что у этой мадамы с приемом проблем не будет, напринимает.. Во всяком случае от желающих отбоя не будет. Сразу видно во время выборов школу хорошую прошла, но до депутат или помощницы еще надо учиться..и пока на приеме :lol: :lol:

БЮТ,УМ (Україна Майбутнього),уд ар,бпп ця дівчина має досвід була в 4 партіях.Може навчити .г
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #32 Кицька 03.03.2015 18:19
Цитую Кравченко А.:
Цитую Барбадос:
Цитую УЖАСТЬ:
А как возмущались вчерашние опозиционэры и патриоты по поводу "сис..евой". А у самих пруд пруди таких же, если не похлеще. Жалею, что не стал депутатом пан Булатецкий, у него такой "кадровый резерв" был сформирован таких "помичниць" во время врадиейвской ходы в Каневе :lol: :lol: Даже выписывались членские билеты на двадцатках гривен

Не баись, и этой выпишут членский билет:) И ради справедливости скажу, что у С-вой не могу вспомнить ни одной такой ..... фотки.

Ага не було! Не зрівнюйте ...Сисоєву і цю панночку, бо хто мєсний знає що порівняння як мінімун не справедливі!

ЧУваки, та ви загляньте до неї в Фейсбук!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 БелийВус 03.03.2015 17:51
Цитую Кравченко А.:
Цитую Барбадос:
Цитую УЖАСТЬ:


Ну вам виднее, вы же знаете. Сисоева так Сисоева лучше, пусть будет по вашему :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #30 Тимур 03.03.2015 17:49
Что я могу сказать? ГОЛУБ ТЕБЕ ПОВЕЗЛО!!!!!!!