реклама

реклама

«Купувати черкаське, в Черкасах» закликають депутати фракції Партії вільних демократів у Черкаській міськраді.



Двоє із них, Микола Кудрявцев і Олег Ліходькін під час сьогоднішньої прес-конференції в «Новій Добі» розповіли, що вони розуміють під місцевим патріотизмом.

Крім підтримки місцевого товаровиробника, на думку депутатів, «купівля черкаського» допоможе наповненню міського бюджету. Зокрема, за новим законодавством, 5% від підакцизних товарів (алкоголь, тютюн, пальне) залишається у місцевому бюджеті. Тому, як наголошують «вільні демократи», черкащанам слід заправляти свої автівки передусім в заправках на території Черкас.

Не схвалюючи куріння і надмірного споживання алкоголю, панове Кудрявцев і Ліходькін закликають черкащан, які все-таки вирішили придбати ці товари, робити це в черкаських магазинах. І не просто в черкаських, а бажано у супермаркетах, де, за словами Олега Ліходькіна, простіше контролювати сплати податків, оскільки «в ларьках» значна кількість товару «проходить поза офіційною звітністю, нелегально».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #17 Фонтан 04.03.2015 08:07
Чкркащанам треба прозріти і наступних виборах 25 жовтня відправити ВД у сміттєве відро.
Назавжди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Я черкащанин 03.03.2015 23:30
Цитую СВОБОДА:
Нормальну тему прогнали хлопці. Треба підтримати свого, а не чужого.


"Чужий" - це хто? Полтавчанин? Кіровоградець?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 федор принципиальный 03.03.2015 23:29
Цитую під місцевим патріотизмом:
Народився 1972 року в Києві.
Освіта. Після школи вступив на факультет інформатики та обчислювальної техніки Київського політехнічного інституту – на спеціальність „Прикладна математика”. Закінчив його 1995 року, одержавши спеціалізацію інженера-математика. В інституті Олег Олексійович почав працювати. Разом з однодумцями – розробляв різні бухгалтерські програми.
Трудова діяльність. По закінченню ВНЗ влаштувався економістом у кредитний відділ Ніжинського відділення „Промінвестбанк у”. За чотири роки – став начальником підрозділу. 2001 року Олег Ліходькін влаштувався начальником кредитного відділу Київської філії „АКБ Прем’єрбанк”, де й працював до червня 2002 року.

пором,как родственник од..рича путем шантажа и подкупа отдельніх депутатов создали"МИРЦ"по вітаскивании денег из карманов черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 смс 03.03.2015 19:10
"Ботаник " в очках,когда Одар стал мэром, начинал свою деятельность черкасского патриота с того ,что стал собирать компромат на невинную женщину за то,что она пожаловалась в мэрию на фирму , которая в подвале ее многоэтажки незаконно крушила стены.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 патріот 03.03.2015 19:09
Цитую ЛВВ:
Виходячи з логіки цих хлопців, їх шеф повинен був поїхати не в Бергамо, а в санаторій в Мошни.

Я вважав , що Мер, не поїде в відпустку, залишиться вдома,а коштипереселенц ям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Повод 03.03.2015 19:06
Цитую ЛВВ:
Виходячи з логіки цих хлопців, їх шеф повинен був поїхати не в Бергамо, а в санаторій в Мошни.

Два из ларца,третий в Бергамо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Максим 03.03.2015 18:54
Не підтримувати місцевого виробника в цей час - це те ж саме, що купувати російські товари під час війни з Росією!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 СВОБОДА 03.03.2015 18:05
Нормальну тему прогнали хлопці. Треба підтримати свого, а не чужого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Патриотище 03.03.2015 17:35
У вольных кризис жанра?
Хоть что-то толковое начнут делать? Надоел их треп уже.
На вас костюмы, галстуки, трусы какого производства? Нашей Леси? А на каких машинах ездите?
Угробили все производство а теперь заклыкають они.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Сармат 03.03.2015 16:44
Якісь притрушені ініціативи :-x наче я за пивом у Полтаву ганяю.