реклама

реклама

Депутатська група «Економічний розвиток» ухвалила рішення про саморозпуск, йдеться на сайті ВРУ.

Фото "Української правди"

Фото "Української правди"


«Згідно з Рішенням депутатської групи «Економічний розвиток» (від 12 лютого 2015 року) про припинення її діяльності, повідомляю про розпуск депутатської групи «Економічний розвиток» у Верховній Раді України восьмого скликання. Підпис: голова групи Хомутиннік», – зачитав учора на засіданні сесії перший віце-спікер Андрій Парубій.

Група «Економічний розвиток» в парламенті 8-го скликання була створена 27 листопада 2014 року. Її очолював Віталій Хомутиннік, заступником був народний депутат Євгеній Геллер.

Станом на 5 березня група налічувала 19 депутатів. Значна частина членів групи складалася з у фракції Партії регіонів Верховної Ради 7-го скликання.

Зокрема, до депутатської групи входили нардепи з Черкащини Володимир Зубик (обраний по виборчому округу №195), Геннадій Бобов (обраний по виборчому округу №196) та Валентин Ничипоренко (ВО №199) (станом на 5 березня).

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #10 Ветеран 10.03.2015 17:30
Бобов тоже Х..ло,краще ныж зубики,нечипоре нки та ыншы конюхи!Ё!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Антинацик 09.03.2015 17:52
Грантоеды отдыхали, бабы ,тачки и вертеп
незаметно рассосались баксы что давал госдеп.
Резидент сказал агенту что доложим в Вашингтон?
Деньги брали то по спискам-решено убрать Бориску
слишком с властью он знаком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Маша 07.03.2015 20:11
це той зубик, що про нього драбівські жіночки-виборщиці казали, "мені однаково, чи зубик, чи пальчік, чи глазік, лиш би гроші платив"???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 S.Б. 07.03.2015 20:06
Взагалі то, вони втратили одне одного, адже процес оборотний. Про депгрупу "Зуб и К", писав ще свого часу Фрейд, в "Тлумаченні сновидінь". Й тому всі її члени, своїми депутатськими діями, повністю потрапляют під термін "Сонник Фрейда: Зуб..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Чигиринець 07.03.2015 16:05
Цитую ktd:
Зубик это тот кто от лица рыгов в 2012 прошёл в ВР.
Корчил из себя "незаисимого", а стоило зайти на сайт ЦВК и почитать программу, чтобы углядеть в закутке фразу "я всячески поддерживаю курс ПР и всецело за них".
Почему бы так прямо не сказать? Молчал ибо знал что рыгов у нас не любят.
Но покаялся ли он за это? Нет.
В..р, прохиндей и брех*..о.

зубика на парламентских выборах 2014 года, поддерживала партия порошенка,да они этого и не скрывали,поскол ьку на президентских выборах,люди зубика руководили избирательным штабом в Чигирине-овчаров.бунь.Правда сейчас этих вассалов зубик убрал правда,как бы это банально не звучало-за в...ство.А вот на местных выборах бразды правления.а точнее возглавить "осередок" партии БОП может ещё один зубиковский выкормыш-некий сегей сечевый. Так что думайте господа.думайте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Макар 07.03.2015 15:53
Цитую ktd:
Зубик это тот кто от лица рыгов в 2012 прошёл в ВР.
Корчил из себя "незаисимого", а стоило зайти на сайт ЦВК и почитать программу, чтобы углядеть в закутке фразу "я всячески поддерживаю курс ПР и всецело за них".
Почему бы так прямо не сказать? Молчал ибо знал что рыгов у нас не любят.
Но покаялся ли он за это? Нет.
В..р, прохиндей и брех*..о.

Если блок петра порошенко и дальше будет делать вид,что к зубикам,я..ценкам.боб..вым они не причастны,тогда не долго музыка играла,не долго фраер танцевал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Фугас 07.03.2015 10:58
- Тяжелое наследие старого парламентского режима? - Это сироты... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 ktd 07.03.2015 02:51
Зубик это тот кто от лица рыгов в 2012 прошёл в ВР.
Корчил из себя "незаисимого", а стоило зайти на сайт ЦВК и почитать программу, чтобы углядеть в закутке фразу "я всячески поддерживаю курс ПР и всецело за них".
Почему бы так прямо не сказать? Молчал ибо знал что рыгов у нас не любят.
Но покаялся ли он за это? Нет.
В..р, прохиндей и брех*..о.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Беня 06.03.2015 22:31
http://vesti-ukr.com/pridneprove/91462-vojna-prestolov-kolomojskij-sozdaet-svoju-partiju-dlja-vojny-po-vsem-frontam
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1   06.03.2015 15:58
Просто цікаво, а от коли б відбулися дійсно "Вибори", то скільки б реальних голосів зміг на них набрати кожний з цьго "депутатського кодла"? Й по друге - з'являться хоч коли небудь на Черкащині дійсні "Виборці", а не 86% купи-продажний електорат?