реклама

реклама

На своєму блозі міський голова Черкас Сергій Одарич опублікував коротке повідомлення про черговий поворот долі районних рад у місті:

-  Районних рад у Черкасах більше немає. Таке рішення буквально годину тому прийняв Вищий адміністративний суд, який задовольнив касаційну скаргу Черкаської міської ради. Рішення міської ради про неутворення районних у місті рад чинне. Нарешті дворічна судова епопея завершилася, - підсумував мер.

реклама

Коментарі  

 
+2 #28 Мама миа 08.07.2011 11:30
Цитую Аркадій:
Давно пора!
Цитую Аркадій:
Давно пора!

ПанАркадій мабудьмає зарплату чи інші статки а що б він робив як би сам утримував із зарплати хворих жінку і дитину???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #27 Аркадій 07.07.2011 11:23
Давно пора!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #26 Мама миа 07.07.2011 10:47
Шо за истерия...
Микола Кудрявцев
Скажіть які відділи скорочені будуть та в які терміни.
Що робити майже 300 особам та їх сімьям після реформи.
Люди роблять не один рік і вболівають за справу і 5 і 10 і 15 деякі понад 20 років. Районні ради фініш. А районні працівники як??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #25 Артур 07.07.2011 10:46
Жителю Черкасс. Можно подумать, что вы там в горисполкоме меньше получаете! Факт, что получаете втрое больше, только пользы от вас втрое меньше да ещё и вред для города. Вот кого в первую очередь надо разогнать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #24 Абрек 07.07.2011 10:39
Цитирую Житель Черкасс
""Вот поясните мне тупому жителю Черкасс""
Вот вы всё правильно и написали :lol: Ведь всем жителям Черкасс известно, что ни одно "реформаторское" действие Одарича ни к чему хорошему не привело. И здесь будет то же! А пострадает народ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #23 Житель Черкасс 07.07.2011 09:01
маша, кто там работает в тех районных радах?
До согласен управления по субсидим. Вопросов нет. Я думаю, они работали и будут работать.
А остальные только бабки гребут и зарплаты по 3-5 тыс. получают.
Вот поясните мне тупому жителю Черкасс: зачем там глава районов, его замы? Что они делают?
Зачем там отдел какой-то политики. Писали уже, что там справки выдают, чтобы люди оружие имели возможность получить, мол народные дружины организовуют.
А где были эти дружины, когда полгорода в страхе от маньяка бегали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #22 Лмила 06.07.2011 23:07
Цитую Куди все йде:
дуже рано радуєтеся.
послуги надавати населенню буде хто?
визначення структури нових чи реорганізованих УПСЗН, відділів реєстру виборців, приватизації, служб дітей? хто і в якій кількості з якою логікою буде робити реформу?? чи може ці послуги не потрібні черкащанам??

Ті хто й надавав. Що, власне, поміняється? Зразок підпису та форма бланку...Для вас ве...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #21 Лмила 06.07.2011 23:06
Цитую Чундра-Чучундра:
А скажіть мені наразі, де ж тепер можна взяти довідку про склад сім"ї? Одарич бачу дуже "розумний", от тепер нехай скаже, що робити далі!!!!

Там де й брали. Для мешканців міста нічого не зміниться. Просто підпис буде інший, не Дубини чи Душка, а деректора департаменту...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Знающий 06.07.2011 22:20
Цитую Абрек:
Ну,допустим. А кто же будет выполнять их работу? Может Одарич с Кудрявцевым, которые способны только лавочки менять да "фейсволы" устраивать? По-моему, рано обрадовались, В результате происшедшего население города только потеряет.

Это расформировали рады! Их функции скорее всего соединят в одну структуру и отдадут под руководство по договоренности регионалам. Хотя все функции по городу уже давно отобрал городской совет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 маша 06.07.2011 20:17
*** Одумайтесь что вы творите. Что делать людям!! вы кресла делите а те которые работают и отдаются работе полностью что им делать. Ведь ссудный день настанет и очень скоро***