Міський голова Черкас Сергій Одарич, який нині перебуває на Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування у Львові, нагадує про себе черкащанам у «Фейсбуці».

Фото з "Фейсбуку" Сергія Кузляєва

Фото з "Фейсбуку" Сергія Кузляєва


Зокрема, у соцмережі він переповідає тези з Форуму:

«1. Європа нас ще терпить, але назріває велике невдоволення. Бо реформ як не було, так і немає.

2. У Президента, Уряду і Парламенту немає спільного бачення щодо децентралізації. Все стоїть», – зазначив мер Черкас.

На його думку, через місяць-два увесь реформаторський запал згасне.


реклама

Коментарі  

 
+3 #14 весело 28.03.2015 10:35
Стоїть такий біля людей, тіпа при ділах, ох і клоун
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Дитсадок 27.03.2015 15:23
А чого наш дядя самий червоний? :eek: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #12 Петро 27.03.2015 10:30
Як же остогид цей одарич разом із своїми смердючими та брехливими вільними демократами! Коли їх люди вже виженуть з міста , щоб і духу їх не смерділо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 федор принципиальный 27.03.2015 09:11
Кончит одар Садового своим словоблудием и трепотней....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10   27.03.2015 08:50
Дирижер до тріо: -#Тонко так, задушевно,...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 блазень 26.03.2015 23:01
Головне, щоб у Алєгіча не згас, бо буде нудно жити в місті :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Вжесь 26.03.2015 19:45
Цитую Доля з нами все глузує:
Дану посаду шановний займає з 2006 року, відтак це його третя каденція.
Реформ як небуло, так і не має.

І не буде- найближчі 10 років точно....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #7 федор принципиальный 26.03.2015 18:29
Черкассы еще одарича терпят,але назриваэ велике невдоволення.Бо реформ як не було,так и немаэ-одно словоблудие и треп,ждем октября,чтобы попрощаться с парашютистом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 ЛВВ 26.03.2015 17:55
Дивишся на звернення Одарича і читаєш: "Черкаси нас ще терплять, але назріває велике невдоволення. Бо реформ як не було, так і немає. У мене і секретаря, депутатів і виконкому немає спільного бачення щодо децентралізації . Все стоїть. На мою думку, через місяць-два мій запал згасне, одоробло за драмтеатром (з пелюшками на вікнах, без автостоянок, пісочниць для дітей) побудується".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 незнайка 26.03.2015 17:38
Оставайся и ты во Львове Может кредит за мискантусную котельную спишут