реклама

реклама

Президент України Петро Порошенко призначив голів чотирьох райдержадмінстрацій у Черкаській області.

 

Так, головою Чигиринської РДА став Володимир Клименко, Уманської РДА – Віталій Олійник, Канівської РДА – Сергій Дубинець, Кам’янської РДА ­ Сергій Сундуков.

Тексти розпоряджень розміщені на сайті глави держави.

Нагадаємо, що сьогоднішніми розпорядженнями Петро Порошенко звільнив із посади голови Кам'янської районної державної адміністрації Андрія Плєшканя, а з посади голови Уманської районної державної адміністрації – Ярослава Скуса.

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко сьогодні під час прес-конференції анонсував призначення 5 голів РДА на цьому тижні. Відтак Президет має призначити ще нового керівника Тальнівського району.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #32 Ми любимо тебе, Україно! 19.04.2015 14:15
Цитую селяни Стецівки:
Цитую Опа!:
Цитую без іронії:
Кононенко Сергія Івановича в зами. Він принциповий, грамотний і нічого не пропустить.

Мусора? :o


Проходить чи пролітає?


Сергій пролітає, як фанера над Парижем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #31 селяни Стецівки 17.04.2015 15:54
Цитую Опа!:
Цитую без іронії:
Кононенко Сергія Івановича в зами. Він принциповий, грамотний і нічого не пропустить.

Мусора? :o


Проходить чи пролітає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 Ярослав 02.04.2015 11:19
Цитую Переляк:
Від чигиринців поздоровляю Ткаченка з тим , що отримав смертельного ворога в особі Народної ради.Ткаченко обіцяв погодити кандидатуру , дав слово, а поступив , як наперсточник. Це не людина слова. Йому не можна керувати не то , що областю...Ми памятаємо, як закінчив Чечетов з його - "розвели, як котят"...Чекайте пане Ткаченко подарунків долі!!!

Кам"янська Народна Рада не відстане...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Ярослав 02.04.2015 11:16
Якщо Тулуб2 хоче пропихнути нацпарк своїми ставлениками , на якому можна добряче нагріти руки з держбюджету , то він може загубити не тільки голів РДА в Холодноярських ярах , а й сам там заблукає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 УЖАСТЬ 01.04.2015 15:21
Почитал возмущения патриотов. И тот вам не так и тот вам не так.
А шо вы хотели?
Не вольный ли козацький край дал (за 20 грн. в одни руки) путевку в жизнь лидеру сегодняшних регионалов Шуфричу :lol:
Не тут ли, зная "патриотизьм" и "свидомисть" местных гнездилась Витренко?
Не тут ли был выпестован пан Володимир Олейник?
Не тут ли избирали за 200 грн. в руки соловья Украины Поплавского :lol:
Не тут ли не может вырваться з обиймов козакив-холодноярцев пан депутат Зубык

Может проблема не в киевских керманичах?
Тут в области уже метки некуда ставить на своих "патриотах", которые спят и видят, как они дорвутся до кормушки и ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 Народна рада Владимиру 01.04.2015 14:47
Повірьте, радників вистачає. Кожний вважає своїм обовязком щось порадити.Диванних бійців багато. До речі, можете вірити, можете ні, але саме таку стратегію намічено - якщо є джерело зарази, то знешкоджують джерело-причину, а не наслідки.З приводу - хто кого "поїмєл"...Боюсь вас розчарувати, але ваш аналіз подій дуже поверхневий- адже людина сама собі створила проблеми там , де можна було їх уникнути... Так хто опинився в якій позиції? Такими діями Ткаченко консолідує всі народні ради, громадські рухи. А тепер поздоровлення до 1 квітня губеру- нехай вже їде на Донбас та очолює там якусь райдержадмініст рацію.Адже йому подобалось піаритися на війні, то нехай буде ближче до мрії...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 Владимир 01.04.2015 11:55
Цитую Житель:
Клименко В.А. сільський голова із Степанок це колишній регіонал (хоча колишніх не буває)у свій час прислуговував Влізлу Євгену (голова Черкаської РДА за часів Тулуба), спільно із Казарянами вирізав лісопосадки на землях Степанківської с/р, Ткаченку Дмитру Олеговичу підігнав 120 га ріллі під фермерство. Одним словом дуже порядний чоловічок.

Учредитель "партии регионов"-порошенко взял курс на возвращение своих вассалов.Ну что опять будем прикрываться войною-господин президент? Да!!! Чигиринцы, поим..л вас ткаченко не правда ли? Ваш выход господа Народная рада! Сейчас у вас-проедставителей Народной рады, есть огромный шанс доказать,что вы действительно НАРОДНАЯ рада,а не самозванцы.Мой совет:-"Не зацикливайтесь на ткачековской шестёрке-клименко,а займитесь в плотную ... .....ткаченко".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #25 Аза Циганкова 01.04.2015 11:21
Цитую Житель:
Клименко В.А. сільський голова із Степанок це колишній регіонал (хоча колишніх не буває)у свій час прислуговував Влізлу Євгену (голова Черкаської РДА за часів Тулуба), спільно із Казарянами вирізав лісопосадки на землях Степанківської с/р, Ткаченку Дмитру Олеговичу підігнав 120 га ріллі під фермерство. Одним словом дуже порядний чоловічок.


Кому нужны все эти старые разборки? Возьмите заместителем нашего дорогого, Сергея Иваныча Каноненка, и будет нам всем чем заниматься.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #24 Олена 01.04.2015 10:46
Цитую Переляк:
Від чигиринців поздоровляю Ткаченка з тим , що отримав смертельного ворога в особі Народної ради.Ткаченко обіцяв погодити кандидатуру , дав слово, а поступив , як наперсточник. Це не людина слова. Йому не можна керувати не то , що областю...Ми памятаємо, як закінчив Чечетов з його - "розвели, як котят"...Чекайте пане Ткаченко подарунків долі!!!

Он(ткаченко),ка к дал слово.так его и взял, и будет это до тех пор,пока мы, с вами,- будем ему это позволять.А впрочем чему тут удивляться,вспо мните,что обещал порошенко на выборах и что было выполнено?Так кто сейчас 5 колонна?Это власть,своею бездарностью делает всё,чтобы путинское отребье вернулось к власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #23 Житель 01.04.2015 10:08
Клименко В.А. сільський голова із Степанок це колишній регіонал (хоча колишніх не буває)у свій час прислуговував Влізлу Євгену (голова Черкаської РДА за часів Тулуба), спільно із Казарянами вирізав лісопосадки на землях Степанківської с/р, Ткаченку Дмитру Олеговичу підігнав 120 га ріллі під фермерство. Одним словом дуже порядний чоловічок.