Перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації В’ячеслав Горобець, новопризначений заступник голови ОДА Юрій Сас та заступник голови - керівник апарату ОДА оприлюднили свої декларації про доходи.


В’ячеслав Горобець: ні квартири, ні хати, зате дві іномарки і катер

Так, В’ячеслав Горобець за минулий рік задекларував 513 тисяч 463 гривні (з них 512 тис. 695 грн. – зарплата та 768 грн. – дохід від викладацької діяльності – Черкаська філія ПВНЗ «Європейський університет») свого доходу та більше 75 тис. доходу членів сім’ї.

Також розмір внесків до статутного капітала товариств, підприємств чи організацій членів сім’ї декларанта складає 1 мільйон 860 тисяч гривень.

У відомостях про нерухоме майно декларанта не зазначено нічого. Натомість члени сім’ї володіють квартирою 101,7 кв. м.

Зате В’ячеслав Горобець задекларував іномарки Hyundai Veracruz 2008 року та Toyota Land Cruiser 2014 року, а також катер Sport Angler 1650, 5 м, 2008 року.

У власності членів родини перебуває Volkswagen Tiguan 2010 року.

Серед переліку фінансових зобов’язань декларанта значиться «добровільне страхування» – 27 тис. 860 грн.

Юрій Сас: ділянка, будинок, квартира

Заступник голови ОДА Юрій Сас задекларував за минулий рік 216 тисяч 501 гривню (з них – заробітна плата 121 грн., дохід від провадження підприємницької чи професійної діяльності – більше 216 тис.). Дохід членів сім’ї склав більше 256 тис. грн.

Юрій Сас також задекларував нерухоме майно: земельна ділянка – 600 кв. м., житловий будинок – 27,5 кв. м., квартира – 66 кв. м.

Задеклароване сім’єю нерухоме майно: земельна ділянка – 1200 кв. м., квартира – 12 кв. м.

Також заступник губернатора задекларував автомобіль Suzuki 2013 року, а члени сім’ї декларанта автомобілі Toyota Carina E 1996 року та ВАЗ 2121 1982 року.

Сума коштів на рахунках у банках декларанта –31 тисяча.

Віталій Коваль: квартира, Mazda і погашений кредит

Керівник апарату ОДА Віталій Коваль за минулий рік задекларував 107 тисяч 639 гривень (з них заробітна плата – 82 тис. 105 грн., дохід від викладацької чи наукової діяльності – 25 тис. 534 грн. – ВНЗ Східноєвропейський університет економіки і менеджменту), а задекларована сума членами родини становить 37 тисяч 158 грн.

Також Віталій Коваль задекларував квартиру площею 77 кв. м. та Mazda3 2012 року. Сума коштів на рахунках у банках та інших фінустановах декларанта склала 62 тисячі 837 грн.

Серед фінансових зобов’язань декларанта значиться добровільне страхування – 654 грн. та погашення основної суми позики (кредиту) – 7 тис. 400 грн.

Очевидно, що підписуючись під заповненою декларацією, Віталій Коваль сплутав рік

Очевидно, що підписуючись під заповненою декларацією, Віталій Коваль сплутав рік

 

Декларації заступників голови ОДА розміщені на сайті облдержадміністрації.

реклама

Коментарі  

 
-1 #14 Мурзилка 06.04.2015 01:07
Чуприна не шифруйся, я тебя узнал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 здивованому 03.04.2015 22:00
Цитую здивований:
що це за квартира на 12 квадратних метрів у сім"ї Саса? :-|


Арифметична задачка: скільки квадратних метрів є у власності громадянина, якщо двокімнатна квартира площею 36 кв.м. приватизована на трьох осіб?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 varvar 03.04.2015 20:38
Бідоськи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Черкащанин 03.04.2015 16:42
Цитую Патріот:
Якщо Ви, Мойсей, відвідуєте селекторні наради в ОДА, тобто напевно є керівником або ж одним із перших заступників керівника установи в якій Ви працюєте

Або рядовим журналістом якогось ЗМІ, бо на "селекторних" їх завжди багато ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Патріот 03.04.2015 16:22
а щодо машин Горобця то рекомендує Мойсею зайти в кабінет до Горобця і запитати про його машини в самого Горобця (майте мужність держиморди хоч запитувати прямо і почуєте відповідь Горобця)...А Я НА НАСТУПНІЙ ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЇ ЗАПИТАЮ САСА ПРО ЙОГО ДОСВІД НА ДЕРЖ СЛУЖБІ І В ЦІЛОМУ В УПРАВЛІНСЬКІЙ СФЕРІ І ЯК ВІН ДУМАЄ ТРЕНУВАТИСЯ В НАБУТТІ ЦЬОГО ДОСВІДУ НА ТЕРЕНАХ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Патріот 03.04.2015 16:17
Цитую Мойсей:
Цитую Патріот:

...за що і машинки гарні заробив. А людям світло вимикали через кризу. Але хто ж за це думатиме

...щодо світла і кризи...уже до всіх давним давно дійшло (я бачу лиш окрім Мойсея), що світло (так звані Графіки Аварійних Відключень - ГАВи)не залежали від обленерго, а на це надавалась відповідна команда Головного диспетчера ЦЕС...Якщо Ви, Мойсей, відвідуєте селекторні наради в ОДА, тобто напевно є керівником або ж одним із перших заступників керівника установи в якій Ви працюєте, то Ви б мали розуміти хто і чому надавав команди на застосування ГАВів, а я бачу що Ви цього не розумієте і захищаєте Саса...рибак рибака...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Мойсей 03.04.2015 16:00
Цитую Патріот:
До речі, звідки Горобець прийшов в ОДА то я явно краще знаю за Мойсея, Мойсей хоч і ходить на селекторні наради але напевно лише розумно там надуває свої щоки як держиморда. Горобець дійсно своєрідний дядька і в разі потреби (а інколи і без потреби)))) може і матом вкрити, однак це по суті і справедливо, у Горобця все чітко і зрозуміло і управлінський досвід має він непоганий, як не як, а досить ефективно керував 4-х тисячним підприємством в далеко непрості часи.

...за що і машинки гарні заробив. А людям світло вимикали через кризу. Але хто ж за це думатиме
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Бывший 03.04.2015 15:32
Цитую Мойсей:
Непатріотичний балабол Патріот. Ти б уважніше починав біографію Горобця і тоді б вїхав звідки він насправді випорхнув. А ще краще сходи на селекторні наради і подивися, як він з Ковалем переписується на папірцеві під час всієї наради Мужики балуються, а комусь же працювати треба. Може хоч Сас працюватиме?

Шо там працювать??? пиариться на АТО. отчитываться про встречи с громадой., а по факту максимум с Киева на районы доручення слать, а в уме мечтать земельки нарезать вот и вся праця... все фарс галимый.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Патріот 03.04.2015 14:14
До речі, звідки Горобець прийшов в ОДА то я явно краще знаю за Мойсея, Мойсей хоч і ходить на селекторні наради але напевно лише розумно там надуває свої щоки як держиморда. Горобець дійсно своєрідний дядька і в разі потреби (а інколи і без потреби)))) може і матом вкрити, однак це по суті і справедливо, у Горобця все чітко і зрозуміло і управлінський досвід має він непоганий, як не як, а досить ефективно керував 4-х тисячним підприємством в далеко непрості часи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Патріот 03.04.2015 14:08
Цитую Мойсей:
Непатріотичний балабол Патріот. Ти б уважніше починав біографію Горобця і тоді б вїхав звідки він насправді випорхнув. А ще краще сходи на селекторні наради і подивися, як він з Ковалем переписується на папірцеві під час всієї наради Мужики балуються, а комусь же працювати треба. Може хоч Сас працюватиме?

ок, щоби не змінювати вектор діалогу я порівняння щодо Горобця знімаю, при цьому, "Мойсею" рекомендую забрати слова про балабола...., оскільки вважаю їх як мінімум образливими. І все таки, як Сас працюватиме, якщо він не знає як це працювати !!!!?????