реклама

реклама

У парку Хіміків не можуть добудувати туалет. Нещодавно до «Дирекції парків» із листом звернулося ДП «Електромонтаж-424» й повідомило про те, що підприємство не зможе виконувати роботи, розпочаті торік у зв’язку з фінансовими проблемами.

- Виконувач обов’язків директора, який підписав лист, пояснив: колишній керівник Володимир Халай довів підприємство до банкрутства за що і був звільнений, – розповів директор КП «Дирекція парків» Микола Бондаренко. – Торік на зведення стаціонарного туалету в парку Хіміків використано більше ста тисяч гривень, цього року в бюджеті на добудову закладені більше 450-ти тисяч, – розповідає . – Наразі ми шукаємо нового підрядника.

Роботи виконані на понад 20%, зауважує він.

Про це інформує сайт КП «Дирекція парків».

реклама

Коментарі  

 
+4 #9 смс 09.04.2015 10:13
Цитую Семен:
:o в оту халабуду втюхали больше ста тысяч гривен? Вы не оф...гели???
Да 450 тысяч можно купить квартиру.

Або круту тачку своїй Бабе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 незнайка 09.04.2015 09:14
И ВОТ это ПРИ ТОМ В КАКОМ СОСТОЯНИИ ДОРОГА НА ГОРОДСКОЕ КЛАДБИЩЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Деньги не пахнут 09.04.2015 09:10
Конкретне "відмивання" на сортирі (разом з Радуциком) бюджетних коштів. І після цього фірми цього депутата продовжують вигравати тендери, вчити інших як потрібно будувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Фугас 09.04.2015 09:01
Нарицательное место! Символ, которым можно обозначить эффективность работы Одарича и его команды за 9 лет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Сергей 08.04.2015 20:41
А скажите пожалуйста это будет Вип туалет за 550 тысяч или четыре дырки в полу ? И Вам не стыдно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Ха-ха-ха-ла-ла-ла 08.04.2015 20:00
Новим підрядником ,мабуть , стане фірмочка дружини депутата на букву "Х". Потім вона замовить екпертизу проекту,яка швидко "доведе",що проект "не правильний",його потрібно переробити і перерахувати кошторис. Ну,а що буде далі,не важко здогадатися .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 незнайка 08.04.2015 19:56
Не хилые денежки на вот это на фото МАЛАЦЦА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Семен 08.04.2015 18:46
:o в оту халабуду втюхали больше ста тысяч гривен? Вы не оф...гели???
Да 450 тысяч можно купить квартиру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 по темі і не тільки 08.04.2015 18:37
Концепція нужника, або віз і нині там. У даному випадку не віз, а туалет, але суті це не міняє.