реклама
Програма навчання депутатів
реклама

25 квітня 2015 року о 19.00 у Палаці культури «Дружба народів» відбудеться концерт «Бумбокс. 10 років».


У 2014 році українському гурту «Бумбокс» виповнилось 10 років. У 2004 році в Києві черкащанин Андрій Хливнюк, Андрій Самойло та Валентин Матіюк заснували гурт. Із того часу «Бумбокс» дали більше 700 концертів по всьому світу, випустили п'ять офіційних альбомів, написали музику до кількох фільмів та серіалів, записали кілька дуетів із такими музикантами, як Дмитро Шуров, «Океан Ельзи», «Баста», O.Torvald та взяли участь у ряді альбомів-триб'ютів. Пісні групи звучать в популярних телешоу і на радіостанціях, тексти розбирають на цитати, слухачі з нетерпінням чекають нових альбомів і концертів.

Тур «Бумбокс. 10 років» розпочався 25 жовтня минулого року. Концерти відбулись у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську. Це – унікальне тригодинне шоу: пісні з усіх альбомів, потужний звук, відеоряд, заснований на рідкісних архівних матеріалах. Андрій Хливнюк з мікрофоном, Андрій Самойло на гітарі, Олександр Люлякін за барабанами, Валентин Матіюк за вертушками і Денис Левченко на басу.

«Бумбокс» найбільше боїться перетвориться на групу, для якої ювілейні концерти і прощальні концерти відіграють більшу роль, ніж нові роботи.

«Десять років, як з нами не грає Коля», «Сорок років у турі без заїзду додому», «П'ятий останній прощальний тур із симфонічним оркестром». Тому важливо розуміти, що програма «Бумбокс. 10 років» у кожному конкретному місті туру буде зіграна лише один раз.

реклама

Коментарі  

 
-1 #2 черкассы 22.04.2015 17:39
кому они нужны...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Фотограф 22.04.2015 12:26
Боюсь "ювилейных" концертов.
Пошел на "ТИК", такая лажа!!! Что-то бубнили в микрофон, слов не разобрать... одни трубачи отработали на + 5.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
реклама

Театр