реклама

реклама

Фото з сайту ЧНУ

Фото з сайту ЧНУ

Майже 68% голосів від загальної кількості тих, хто голосував, отримав на сьогоднішніх виборах ректора Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького в. о. ректора Олександр Черевко.

Про це «Прочерку» повідомили в прес-службі університету.

Таким чином Черевко й надалі очолюватиме університет, але вже без приставки в. о.

реклама

Коментарі  

 
0 #49 Хирш 22.05.2015 12:31
Цитую муму:
ну всьо... заживемо! цар очолив холопів! офіційно! 8) 8) 8)

Заживемо ? До першого набору студентів влітку, а він буде провальним. І їжаку зрозуміло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #48 О.ЧУПРИНА 28.04.2015 22:20
Шановним вільно мислячим співробітникам ЧНУ дякую за дискусію.Успіхів вам на науковій ниві та у боротьбі за справедливість і чистоту рядів науковців та педагогів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #47 О.ЧУПРИНА 27.04.2015 17:37
Цитую лорд Чемберлен:
О. Чуприні: Справа в тому, що О.В. Черевко підібрав дуже професійну команду, людей які мають повагу, авторитет в університеті і сповідують прогресивні цінності, це люди, в основному, з новим європейським світоглядом. Тому за нього проголосували. З іншого боку, О.В. знайшов підтримку в провідних вчених університету, так що солідарність про яку Ви говорите тут є, просто в нинішній час краще ректором нехай буде господарник, адже в МОНУ поки що залишається командно-адміністративна система. Щодо Тарасенкової, то її обрання призвело б до звільнення провідних вчених і стрімкого падіння рейтингу ЧНУ.

Пам'ятаєте:"З ким поведешся того і наберешся".Достатньо кинути в діжку один гнилий огірок і результат відомий.Далі коментувати потрібно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #46 лорд Чемберлен 27.04.2015 10:56
О. Чуприні: Справа в тому, що О.В. Черевко підібрав дуже професійну команду, людей які мають повагу, авторитет в університеті і сповідують прогресивні цінності, це люди, в основному, з новим європейським світоглядом. Тому за нього проголосували. З іншого боку, О.В. знайшов підтримку в провідних вчених університету, так що солідарність про яку Ви говорите тут є, просто в нинішній час краще ректором нехай буде господарник, адже в МОНУ поки що залишається командно-адміністративна система. Щодо Тарасенкової, то її обрання призвело б до звільнення провідних вчених і стрімкого падіння рейтингу ЧНУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #45 СЕЛЯНИН 27.04.2015 07:56
то чогож ты до селян в 2012 терся шоб за тебе проголосувалы да и еще и умняк на рыло при этом наворачивал Это я о 195 округе где Зубик повторно избран а Нетовкину и кандидатом не зарегистрировал и-плохо подстрижена скорее всего а так на ..... онаивроде не похожа
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #44 О.ЧУПРИНА 26.04.2015 23:17
Цитую лорд Чемберлен:
Шановний пане Олександре!... Але в цьому випадку Ви не праві. Основна помилка в тому, що Ви вважаєте позицію ректора університету політичною... Але в університеті працюють перш за все науковці і викладачі, а не політики. Для них ці вибори це відволікання від справжньої роботи. Повірте мені, що ні Гусака, ні Мінаєва не дуже цікавить хто там ректор, головне щоб не заважав працювати.. О.В.Черевко працювати не заважає..

Мені приємно дискутувати з людьми,які також це полюбляють і мають достатню підготовку.Але якщо все зводити до "ЗАВАЖАТИ-НЕ ЗАВАЖАТИ",то пропоную на посаду ректора ЧНУ призначити простого СОНЯШНИКА.Той точно нікому не заважатиме.Так склалося,що у мене були хороші товариські стосунки з провідними черкаськими науковцями,проф есорами Т.Ковальчуком,С.Губарем,Ю.Кочкарьовим, В.Шараповим. Для них дуже важливим був фактор СОЛІДНОСТІ керівника ВУЗу в широкому розумінні цього слова.В цьому я з ними повністю згідний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #43 О.ЧУПРИНА 26.04.2015 22:17
Цитую лорд Чемберлен:
А какая альтернатива была? Полуграмотная Тарасенкова, которая давно уже лекций не читает и все свое время посвящает зарабатыванию денег на диссертациях, которые сплошь плагиат и восхвалению Кузьминского.

Давайте забудем о Кузьминском,это в прошлом.Лавинообразный процесс "зарабатывани"я денег на диссертациях преступниками-продавцами с одной стороны,и приобретения дипломов кандидатов и докторов такими же преступниками-покупателями с другой, уверенно ведет науку Украины к катастрофе.За этим деградация общества и ... .Всех этих "бизнесменов" от науки надо выводить на чистую воду,лишать степеней и званий,в судебном порядке обязывать их возвращать государству незаконно полученные преференции.Ничего не знаю о Тарасенковой,но категорически утверждаю,что новый ректор относится к этой категории.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #42 Бобик 26.04.2015 19:32
Цитую лорд Чемберлен:
Цитую Студент:
...початок кінця університету почався...продали санаторій "Ез паном Тк...ом та своїм другом паном Кв..м,.

А какая альтернатива была? Полугр..мотная Тарасенкова, которая давно уже лекций не читает и все свое время посвящает зарабатыванию денег на диссертациях, которые сплошь плагиат и восхвалению Кузьминского. Разве такой ректор был бы лучше? Если бы ее избради ведущие ученые с мировым именем и рейтингом просто покинули университет и рейтинг университета с 20 места в Украине опустился на 200, потому что у Кузи, Тарасенковой Биды и др нет ни одной достойной научной работы, никому не нужная макулатура в мурзилках их уровень. ЧНУ избрал достойного человека, хорошего менеджера.

А Вы так и ничего не поняли? Или вы только на плохопоставленн ые спектакли ходите?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #41 лорд Чемберлен 26.04.2015 11:29
Цитую О.ЧУПРИНА:
Позицію "А" підтримую.Кандидати мусять подати судові позови,в іншому випадку втратять авторитет,а лояльності пана обраного не здобудуть.


Шановний пане Олександре! Ваша принципова позиція часто заслуговує повагу. Але в цьому випадку Ви не праві. Основна помилка в тому, що Ви вважаєте позицію ректора університету політичною, а вибори ректора політичним процесом. Але в університеті працюють перш за все науковці і викладачі, а не політики. Для них ці вибори це відволікання від справжньої роботи. Повірте мені, що ні Гусака, ні Мінаєва не дуже цікавить хто там ректор, головне щоб не заважав працювати. А от для Кузьмінського, Тарасенкової, Жаботинської це дуже важливо, бо руйнує схеми і потоки. О.В. Черевко працювати не заважає, але ці судові процеси, нові вибори це все буде тільки розколювати колектив, заважати займатися наукої, шкодити навчальному процесу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #40 Регіональна Тальнівщина 25.04.2015 22:48
І цього разу без показушної каравайщини і шароварщини не обійшлося. Край непуганих холуїв :-x :-x :-x