реклама
Sucurity Police

реклама

Товариство з обмеженою відповідальністю «Черкаська продовольча компанія» постановою Господарського суду Черкаської області визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців.

Представнику трудового колективу С.М. Дубовому відмовлено в задоволенні заяви про припинення провадження у справі, зауважують у Господарському суді області.

Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Наталію Левченко.

Також судом скасовано заборони на майно боржника, накладені ухвалою суду від 1 червня 2011 року, та будь-які інші обмеження щодо розпорядження майном цього боржника.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #11 Гека Чепе 08.05.2015 07:38
Там нада створить Громадську раду демократичного суспільства, як при Черкаселектротр ансі. Можна ше поприсідать і повіджиматися. Можна відправить туди з візитом Коваленко, шоб вона розповіла потім про непересічність ковбаси як продукту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Реаліст 08.05.2015 05:52
Цитую стас:
Про що ви говорите. Банкрот.Підприемсво-переробник що працює на місцевій сировині і пакує сам свою продукцію. При тому що продукція розходиться на ура. Поясніть мені. Що не так?

Та ні, просто Росія через А-банк хочн вивести свої активи. А наш суд ніколи не стане на захист свого, а лише там де більше заплатили. Може й не поріжуть, але працювати не буде.........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 lira 07.05.2015 20:16
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/16112214
Судячи з цього, ухвала суду на користь Альфа-банку. Банк російський. Закриють підприємство і розпиляють на металобрухт. Скільки там робітників зараз працює?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 ktd 07.05.2015 18:26
Цитую Бобик:
Голова рады на торжественное закрытие приедет с речью?

А он разве из рыгов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 ktd 07.05.2015 18:26
Цитую стас:
Про що ви говорите. Банкрот.Підприемсво-переробник що працює на місцевій сировині і пакує сам свою продукцію. При тому що продукція розходиться на ура. Поясніть мені. Що не так?

Доворовались махинаторы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
 
 
-8 #5 Ананій 07.05.2015 15:27
це те чпк, яке колись східці валило по вулиці Пелепенка? лібше б фарш мололи. От і догралися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #4 стас 07.05.2015 15:02
Про що ви говорите. Банкрот.Підприемсво-переробник що працює на місцевій сировині і пакує сам свою продукцію. При тому що продукція розходиться на ура. Поясніть мені. Що не так?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Бобик 07.05.2015 14:59
Голова рады на торжественное закрытие приедет с речью?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 незнайка 07.05.2015 14:56
А жизнь продолжается Ну сменится собственник на более расторопного-ну и что?