реклама

реклама

 Команда міського голови Черкас Сергія Одарича вже розпочала підготовку до наступних виборів. Про це міський голова повідомив в інтерв’ю «Прочерку».


– У ситуації, коли має місце управлінський колапс в місті, розв’язувати це треба тільки шляхом виборів, – зазначив Сергій Одарич. – До речі, ми вчора збиралися. Визначилися з принципами управління. Керівником виборчої кампанії у нас буде депутат міськради Микола Кудрявцев. Тобто, буквально з понеділка розпочнемо активну підготовку до виборів. У тому числі визначилися по кандидатах, що йтимуть по мажоритарних округах, хоч ще по декількох кандидатурах йде обговорення.

Щодо кандидата на посаду мера, то поки розглядається сам Сергій Одарич.

– Не думаю, що на жовтень будуть якісь зміни. Щодо конкурентів, то їх завжди було багато. але так само думаю, що будуть і союзники, – зазначив Сергій Одарич.

Нагадаємо, для міського голови Черкас Сергія Одарича це вже третя каденція. А як відомо, місцеві вибори в Україні мають пройти восени цього року.

Про те, як просувається справа з розслідуванням вибуху під вікнами мера, про ситуацію в місті, «азотівські тролейбуси», конфлікт з Бородаєм та про те, як ставляться до політики діти Сергія Олеговича, читайте згодом в інтерв’ю на «Прочерку».

реклама

Коментарі  

 
0 #25 центр 28.05.2015 19:38
Щось мені підказує,що на цих виборах для захисту виборчих дільниць від коррекції волевиявлення громадян т.з."активістами" треба буде підключати озброєних військовіх 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 Баба Валя 25.05.2015 15:37
Всю каманду вместе с командиром пора судить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 Славко. 25.05.2015 14:33
Гнати в три шиї цього в...рюгу, аф...рюгу та неробу.
А черкащанам(не всим) ганьба, що в котре дозволять себе обдурити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Мірон Пудик 24.05.2015 19:31
Цитую Сеня Рудик:
Так, Одарича потрібно міняти. Назвіть на кого...

На собаку Алеговича Фролі :P :P або на тебе, Сеня, - гірше не буде! :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 стабилизец 24.05.2015 13:39
Цитую Сеня Рудик:
Так, Одарича потрібно міняти. Назвіть на кого...

ха, на первого встречного. потому как пока тот почешется, одар доломает, допилит и дораспродаст оставшийся, так, сказать, мизерный ресурс. о том, что при нем город ЖИВЕТ, то сейчас живут даже раскуроченные воюющие города. с электричеством, водой, газом и намного более приличными дорогами. и только для нашего мэра это подвиг и круглосуточная борьба с саботажем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 ЛВВ 24.05.2015 13:08
Цитую Сеня Рудик:
Так, Одарича потрібно міняти. Назвіть на кого...

На Макеєва Валерія або Києнко Івана. Обоє члени виконкому від громадських організацій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 2015 24.05.2015 07:49
Нехай спочатку "Темп"Одарича подарує мешканцям Митниці місток на пляж біля Марини,а тоді "будем посмотреть".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Сеня Рудик 24.05.2015 02:01
Так, Одарича потрібно міняти. Назвіть на кого...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #16 яков николаевич 23.05.2015 20:52
Одарыч - мягко говоря, не идеал. У него и с прошлых каденций грехи и невыполненные обещания были, и нынче выше крыши добавилось. Вот только - при нём город всё же ЖИВЁТ. Даже в нынешнее непростое время.
А что было ,когда дорвались до власти его оппоненты? Черкащанам ПРиБЮТовский горисполком и его художества до сих пор в ночных кошмарах снятся! Или Сысоева уже подросла, её уже и на мера можно?