реклама

реклама

Більше сотні представників малого та середнього бізнесу Черкас вийшли сьогодні вранці під стіни облдержадміністрації, щоб висловити свій протест проти запровадження касових апаратів для платників єдиного податку.


На думку пікетувальників, касові апарати – занадто «дороге задоволення» для дрібних підприємців. Так, касовий апарат коштує від 6 до 12 тисяч гривень. Крім того, необхідно платити за обслуговування по 200 гривень на місяць та підключати інтернет.

Касові апарати погано працюють у холодну пору року, їхнє використання потребує додаткового навчання, а також ведення спеціальної документації. До того ж, підприємці побоюються, що наявність нової документації сприятиме додатковим перевіркам з боку контрольних органів. Ініціаторами заходу є міська профспілка працівників торгівлі і незалежна профспілка «Солідарність».

Резолюцію акції протесту було передано заступнику голови Черкаської облдержадміністрації Юрію Сасу і керівникові державної фіскальної служби в Черкаській області Володимиру Коломійцю.

Завтра учасники пікету планують виїзд до Києва, щоб провести аналогічну акцію біля Верховної Ради України.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #16 смс 03.06.2015 10:30
Ситуація очевидна.Після запровадження касових апаратів для платників єдиного податку,ціна на товари підніметься ще вище,а значна частина підприємців закриється і поповнить лави безробітних в Центрах занятості і сяде на бюджетні дотації. Вибору товарів стане менше,що може привести до дефіциту-згадаємо черги в СРСР.До речі,для тих ,хто "не в курсах"-підприємці (яких тут "лагідно" називають "спекулянтами") не тільки торгують трусами на базарах,але й працюють в науці,будівницт ві,промисловост і,медицині,куль турі,мистецтві, надають послуги нотаріусів і адвокатів.Для любителів конкретики-кращі деревяні кімнатні двері в Черкасах,які якісно не не гірші ,але дешевші,за європейські, виготовляють підприємці.До підприємців-стоматологів в Україну лікуватися їдуть із-за кордону і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Реаліст Комаров 02.06.2015 20:56
Що виробляєте панове??? Виробників зовсім інші проблеми турбують, а не касові апарати. А так хоч факт покупки можна буде довести.........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Реаліст Комаров 02.06.2015 20:52
Цитую Муська:
Цитую спекулянт:
Т
Сьогодні підприємці поставлені в умови виживання, але продовжують працювати ..

Вот вам еще один пример.
Всегда покупаю зеленый чай одной фирмы (не буду его рекламировать в ущерб себе :lol: )
Когда доллар доходил до 35 гривен, цена на чай подскочила и продавали его по 33 гривни за пачку.
Полторы недели назад пошел покупать у той же женщины - уже 40 грн (хотя доллар упал даже у "Закон Нестора Махна......предпринимателе й" по валюте, т.е. у менял, до 22 грн).
Я купил пачку, женщина посмотрела и себе взяла... такую же.
На следующий день прохожу мимо, смотрю а эта "пидпрыемэць" по продаже чая уже переписала ценник на 44 гривни.
Интересно чем и какими экономическими законами обосновывается это повышение? Как в голову взбрело?

Це закон Нестора Махна...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 не льсти себе! 02.06.2015 15:53
Цитую спекулянт:
Так знищується незалежне підприємництво.
Той ,хто привик не брати на себе ніякої ініциативи і відповідальност і і жити в совковому колгоспі, називає їх -спекулянтами.
Сьогодні підприємці поставлені в умови виживання, але продовжують працювати і від держави (яка все ,що можна, умудрилась зруйнувати) вимагають тільки одного-не заважати.
За рахунок податків цих "спекулянтів" сплачують пенсії і зарплати держслужбовцям, створюються робочі місця..

а держслужбовцы, ..., ничого не сплачують из зарплат, яки заморозилы? ни есв, ни пдфл, ни военного збору, ни нарахувань у майже 50% вид зарплаты? а тут мало того, что от балды заоблачные цены ставят, так и платить налогов хотим гулькин нос! давайте посмотрим, где и как живут и на чем ездят "выживающие" пидприемци!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Баба Параска 2 02.06.2015 15:13
Цитую nazar:
Читаю коментарі і складається враження, що тут присутній один совок і бюджетники!
Щодо представників малого і среднього бізнесу то вони не спекулянти, це люди які створили собі робочі місця, а у кого криві руки чи мізки живуть совком і сидять на бюджеті!

Шановний пане Назаре, мені подобається ваше вболівання за бізнес. Напишіть, який номер вашої секції на криваліївському базарі і я завжди будувати купувати тільки у вас. До речі, а чим ви торгуєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #11 Муська 02.06.2015 15:09
Цитую спекулянт:
Т
Полторы недели назад пошел покупать у той же женщины - уже 40 грн (хотя доллар упал даже у "предпринимателе й" по валюте, т.е. у менял, до 22 грн).
Я купил пачку, женщина посмотрела и себе взяла... такую же.
На следующий день прохожу мимо, смотрю а эта "пидпрыемэць" по продаже чая уже переписала ценник на 44 гривни.
Интересно чем и какими экономическими законами обосновывается это повышение? Как в голову взбрело?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #10 nazar 02.06.2015 14:49
Читаю коментарі і складається враження, що тут присутній один совок і бюджетники!
Щодо представників малого і среднього бізнесу то вони не спекулянти, це люди які створили собі робочі місця, а у кого криві руки чи мізки живуть совком і сидять на бюджеті!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 Фотограф 02.06.2015 13:51
Цитую спекулянт:
Так знищується незалежне підприємництво.


Так что Вы производите? Расскажите?
Китайские штаны?? Даже запасные камеры для велосипедов из Китая, ибо "незалежне підприємництво" о которым Вы так распинаетесь не способно этого сделать... а вот перепродавать... с накрутками...
И такого т.н. бизнеса в стране 95%... Есть реальные предприниматели -производители, но они уже ДАВНО работают с кассовыми аппаратами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 незнайка 02.06.2015 12:09
спикуль-пенсии за рахунок фру МЕРКЕЛЬ Не надувайся как мышь на крупу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #7 спекулянт 02.06.2015 11:45
Так знищується незалежне підприємництво.