реклама

реклама

Депутати Черкаської міськради на сьогоднішній сесії відхилили пропозицію депутата від «Удару» Артема Гришанова включити в порядок денний питання про дострокове припинення повноважень міського голови Сергія Одарича.


На думку пана Гришанова, Сергій Одарич, перебуваючи на посаді міського голови, не забезпечує виконання своїх повноважень і систематично порушує Конституцію України, байдуже ставитися до громадян міста і депутатів.

Зокрема, Сергій Одарич звернувся до казначейства з листом про зміну передбаченого законодавством порядку проходження платежів та перешкоджав ухваленню Програми соціального-економічного розвитку міста.

Пропозицію Гришанова підтримало 28 депутатів.

реклама

Коментарі  

 
+4 #29 стабилизец 03.06.2015 08:28
Це неповага до містян,ми обираємо мера не для того щоб він депутатам подобався,а для того щоб вони працювали і допомагали йому,ми вибрали мера,виконуйте його програму.
дык это ж счастье для чуркасс, что 2 команды воров сдерживают и противодействую т друг другу, отщипывая лишь по крохам. если бы кто то из них взялся в полной мере, не было бы уж ни днепра, ни сосновки. пустыня с их трц, их гэндэлями и их доходными домами, к чему мы уж приблизились вплотную. робочі місця ж :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Тимофій 03.06.2015 08:04
НАВІТЬ ЯКЩО РАДУЦЬКИЙ НЕ СТАНЕ МЕРОМ - РЕСПЕКТ ВІД ЧЕРКАЩАН! ЗА ТЕ ЩО ЗДИХАЛИСЬ ОДАРА! ЧЕРКАЩАНИ ПЕРЕМОГЛИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 варвар 03.06.2015 03:00
Цитую Лена:
Це неповага до містян,ми обираємо мера не для того щоб він депутатам подобався,а для того щоб вони працювали і допомагали йому,ми вибрали мера,виконуйте його програму.

ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ МЕРА лЕНА,ТРЕБА ОБИРАТИ МЕРА+КОМАНДА МЕРА.РІШЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ БІЛЬШІСТЮ.А МИ ЩО ОБРАЛИ,ПДВ НАЙБІЛЬША ФРАКЦІЯ,А БІЛЬШІСТЬ БАНДА ПО ІНТЕРЕСАМ,А ЦІКАВИТЬ ЇХ ДЄРЄБАН ТА ОСОБЛИВА ЖАГА З"ЇСТИ ОДАРИЧА.ПОКИ Є ОДАРИЧ МІСЦЕВОМУ "БОМОНДУ" НІЧОГО НЕ СВІТИТЬ.РОБИМО ВИСНОВКИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 васо 02.06.2015 18:31
Обіцянка женитися, - то не факт здійсненого шлюбу, а перефантазовува ти прості слова нардепа не личить очільнику міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #25 черкащанин 02.06.2015 15:10
Цитую Черкаси Черкаси:
http://kropyva.ck.ua/content/vod-nnya-tuluba-v-narod-proishlo-v-dus-legkogo-podkhal-mazhu


Свобода,вам не гидко з радуцьким вошкатись?????БПП-РИГИ,бют ТУШКІ,рпл (МИ ЛЯШКІВКУ БАЧИЛИ І ЧУЛИ),удар фірташльовочкін ,ОпоБлок вб..вці.Подивіться фото,як Радуцький файно Тулубу см.....

Радуцький,тобі тулубяка з Іспанії монетку вислав?Чи камінчики з Криму разом з Олійником? :-* Архіви не горять,даєш фото по всьому місту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 черкащанин 02.06.2015 15:07
Цитую федор принципиальный:
Там,где одарыч,постоянн о склоки,суды,дер ибан земли,прокурор, изучив материалы следствия запросил одарычу ПЯТЬ лет тюрьмы-это,что шутка,что ли,видимо накопал в действиях одарыча криминал,но это лишь малая часть беспредела одарыча,черкаща не и не подозревают,что вытворял и сколько положил себе в карман беженц из Нежина,а нам оставил долги по ЕБРР и облигациям,разб итый коммунальный транспорт,дорог и,городское ЖКХ,вырубленные гектары деревьев и многое,многое другое,а что можно было ожидать от человека с десятиклассным образованием,сл овоблудом и демагогом.

Всі суди Одарич виграв! Докази злочинів є?Дивним чином Одарич заважає жити і ригам і європейцям,рєбя та як же ви клоачно пов"язані,ви тіж яйця тільки в профіль,не дарма ви так плавно з партії в партію перетікаєте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #23 федор принципиальный 02.06.2015 14:40
Там,где одарыч,постоянн о склоки,суды,дер ибан земли,прокурор, изучив материалы следствия запросил одарычу ПЯТЬ лет тюрьмы-это,что шутка,что ли,видимо накопал в действиях одарыча криминал,но это лишь малая часть беспредела одарыча,черкаща не и не подозревают,что вытворял и сколько положил себе в карман беженц из Нежина,а нам оставил долги по ЕБРР и облигациям,разб итый коммунальный транспорт,дорог и,городское ЖКХ,вырубленные гектары деревьев и многое,многое другое,а что можно было ожидать от человека с десятиклассным образованием,сл овоблудом и демагогом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 незнайка 02.06.2015 14:25
сколько кустов МИСКАНТУСА посадил Одарич
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #21 Трактор 02.06.2015 14:18
Набридло безвладдя в місті. Якби Одарич мав совість - сам би пішов. Містом він не керує. Накр..вся грошей - нехай Рапід добудовує!!! :P :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Лена 02.06.2015 14:14
Цитую Черкаси Черкаси:
Сьогодні під час денного візиту очільника області Сергія Тулуба супроводжували два колоритних діяча місцевої політичної кухні. Мова йде про екс-соратників Сергія Одарича – Павла Карася та Олександра Радуцького. Саме ці два епатажні політика і стали зірками денного візиту губернатора. Лише своєю присутністю вони затьмарили всіх.Олександр Радуцький, під час ходи по Долині Троянд, очевидно дуже швидко зорієнтувався, що попри офіційність своєї персони встиг вичеканити монету для губернатора. Таке задоволення як виявилося не з дорогих і за 20 грн. будь-хто міг вичеканити собі монету і подарувати губернатору. Але на те він і Радуцький, що могли всі, а зробив лише він.(ФОТО)
http://kropyva.ck.ua/content/den-m-sta-cherkasi-ne-vse-te-zoloto-shcho-blishchit-ne-kozhnogo-zaproshu-pavlo-karas

Ці фото вишиватника Радуцького з Тулубом непогано б на бігбордах осінью побачити((