«Увечорі довідалися про вибух в Осло. Прикро. Сім днів тому ми гуляли і сиділи якраз у тому місці, де стався теракт. Загинули невинні люди. Заради чого це все?», - написав міський голова Черкас Сергій Одарич у своєму інтернет-щоденнику сьогодні о 3-28. Разом із сім’єю він проводить відпустку у Норвегії та на своєму блозі розповідає про мандрівку країною.

Уже в іншому повідомленні сьогодні він подає подробиці трагедії: «За оперативними даними чоловіка, який влаштував вчорашній теракт біля будівлі уряду і стрілянину в дитячому таборі - затримали. Він - корінний норвежець, активний націоналіст. Таким чином висловив протест проти політики діючого уряду. Кількість загиблих у таборі перевищила 80  (91 за останніми даними – Ред. ) осіб».

norvtrag1 

norvtrag2 

norvtrag3 

norvtrag4 

norvtrag6 

Усі фото - газета "The New York Times"

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 коренная жительница 26.07.2011 23:38
Оксанка, вот видите, Вы тоже злая особа! Очень злая! всем недовольная и всех критикующая. А есть все таки политические любимцы из власти? Черкасской к примеру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Трулль 26.07.2011 10:19
Цитую Оксана:
коренная жительница 25.07.2011 15:57 "это не только от Одарича зависит" - Від них ні від кого нічого не залежало - все - або від депутатів різних рівнів, від законодавства, уряду, президента, зірок, що не так стали і казна чого ще. Ну і, звісно, люди їм усім "не такі" діставалися і дістаються - "злі", як Ви кажете...

А народ в Черкасах правда жадібний й заздрісний, як я подивлюся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 Оксана 25.07.2011 22:02
коренная жительница 25.07.2011 15:57 "это не только от Одарича зависит" - Від них ні від кого нічого не залежало - все - або від депутатів різних рівнів, від законодавства, уряду, президента, зірок, що не так стали і казна чого ще. Ну і, звісно, люди їм усім "не такі" діставалися і дістаються - "злі", як Ви кажете...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 коренная жительница 25.07.2011 15:57
Оксанка, повторяюсь, я не защищаю этого человека!! Но Олийныка Вы конечно вспомнили - это зряяяяяяя!!!! Коррумпированее и продажнее человека в жизни еще не видела! Пришлось некогда жить с ним по соседству. Это был аут!!!
А на счет дорог, к примеру, то извините, это не только от Одарича зависит, а от депутатов всех уровней, которые всячески тормозят их ремонты, специально для антирекламы действующему городскому председателю!

Да, согласна, не в тему сейчас защищать кого-то, если у людей такое горе, но статья непосредственно затронула и Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Оксана 25.07.2011 13:59
коренная жительница 25.07.2011 01:04 Я не корінна мешканка, але гарантую Вам, що згадувати про Одарича Вам буде не більше(на жаль і не менше), ніж про Олійника - земельні оборудки, дерибан майна, нікудишні дороги і куууупега всяких "развлєкух" для плебса. Розважайтесь! І не беріть дурного в голову. Одарич без Вашого заступництва обійдеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Оксана 25.07.2011 13:54
Ні дні без ПІАРу! А промовчати не можна було? За століття у епіцентрі вибуху ходив, можливо, Фрітьоф Нансен чи Руаль Амундсен, пізніше - прогулювався Тур Хеєрдал - усі не рівня Одаричу... Далі - що? Горе у людей. А "МИ - Сергій Одарич" красуємося на фоні цього горя. Вважаємо красиво, вишукано...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Тетяна 25.07.2011 11:52
Цитую Лікар:
"Васьок" - це діагноз?! :-x

Мабуть так!!! Дурні у нас люди таке писати. Позоріще, ВАСЯ! Це справді діагноз)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 коренная жительница 25.07.2011 01:04
м-да, правду говорят, что в Черкассах самые злые люди. я не защищаю Одарича, но он лучший из меров, которые нас были. вспомните, что сделали его предшественники ?! не помните? и я о том же!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Семен Семенович 24.07.2011 13:22
Де кінь з копитом,там рак з клешнею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Лікар 24.07.2011 10:41
"Васьок" - це діагноз?! :-x