реклама

реклама

Понад 10 мільйонів гривень виділять з місцевого та державного бюджетів на реконструкцію Черкаської обласної філармонії, інформує «Діловий регіон».


Проект реконструкції був відібраний регіональною комісією до переліку об’єктів, які будуть реалізовані за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Згідно з проектною документацією, у філармонії буде виконано загальнобудівельні роботи, монтаж вентиляційних систем, влаштування внутрішніх сантехнічних мереж, додаткові роботи та озеленення території.

Реконструкція мала розпочатися уже в червні. Однак остаточне затвердження переліку об’єктів, що будуть реалізовані за кошти Державного фонду регіонального розвитку, відбудеться під час засідання спеціальної комісії при Мінрегіонбуді, яке очікується в серпні.

– Проектанти запевняють, що проблем з термінами не буде. У філармонії залишилися внутрішні роботи, які можна виконувати і взимку, – говорить директор департаменту економічного розвитку Черкаської облдержадміністрації Роман Карманнік.

Згідно з проектною документацією, філармонія належить до вищої категорії безпеки та є місцем масового перебування людей, тому необхідно виконати усі необхідні роботи із забезпеченню безпечних умов експлуатації будівлі.

реклама

Коментарі  

 
+3 #17 Оля 27.06.2015 15:22
Нет предела совершенствован ия !)) Эдак лет 25 еще будем грошенята вкладывать в реконструкцию филармонии. А может уже кто-то из благородного панства оченята поклав на эту споруду ?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 панас 24.06.2015 17:16
Цитую балбес:
Дааа, ото как зараз сама нагальна проблема - філармонія....

Да- нагальна проблема ! Бо де спiвати революцiйнi пiснi ?? У театрi якось -неpучно- якийсь театр абсурда буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Евтух 24.06.2015 17:13
Оце стидоба !!! знов грошенята мити будуть у бруднiй калюжi ! Не встигла фарба посохнути вiд попереднього ремонту- пани та панночки взялися знов за той же пензлик) Житловий фонд розсипаеться ,затоплюеться. Все лiто мiстяни без гарячоi води спiтнiли бiдкаються, немов би "ремонт" роблять, десь труби "мiняють" (шило на мило).А восени знов як пiвнi заспiвають -труби зношенi, грошей немае, на комунальну спадщину знов держава грошей спише...I так будемо жити до Кiнця Свiту...все одно ж Кiнець пiдкрадеться тишком-нишком...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 актер 22.06.2015 20:19
[quote name="roll"]Пообносилось житло наших очільників.Пора подерибанити! А Осипов не дасть,то дулю йому на ремонт театру.Нехай буде принциповим![/quot

Это точно! Верим, что и на нашей улице будет праздник! Осипов - слишком честный для нынешнего времени.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Фотограф 22.06.2015 16:34
На реконструкцию музея в Каневе 400 тысяч якщо не поимляюсь
На "Холодноярський парк" 4 мільйона
А тут вже 10 мільйонів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 А-320 22.06.2015 15:52
Областная администрация, обратите внимание на разваливающийся театр, он нуждается в реконструкции! Это единственный театр в области, и достойный в Украине! И толку от него больше, чем от ф...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 А-320 22.06.2015 15:04
Драмтеатр разрушенный стоит,а тут опять ремонт!Как то тут не чисто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 О.ЧУПРИНА 22.06.2015 14:20
За такі рішення необхідно не тільки руки відривати,але і голови відкручувати. Знайшли час кидатися народними коштами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 roll 22.06.2015 14:17
Пообносилось житло наших очільників.Пора подерибанити! А Осипов не дасть,то дулю йому на ремонт театру.Нехай буде принциповим!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 визор 22.06.2015 14:15
Отмывание денег, новейшее здание. какая реконструкция!