реклама

реклама

У Черкасах продовжується злива і вулиці міста виявилися, як завжди, не готовими до дощу. Черкащани у соцмережах скаржаться на великі калюжі, а подекуди і цілі озера на проїжджій частині.
Фото Бориса Бродовського

Фото Бориса Бродовського



«Друга доба негоди в районi рiчкового порту. Вулиця Героїв Днiпра по традицiї пiдтоплена. Тим хто викреслив вулицю Г.Днiпра з ПСЕР (програма соціально-економічного розвитку) - глибока «подяка». На всю глибину калюж, що утворилися. Вкотре життя переконує, що в системi ЖКГ повиннi працювати професiонали, з вiдповiдною освiтою, а не депутати! Xто тормозить прийняття структури МВК, несе вiдповiдальнiсть за цей безлад», – обурюється у соцмережі депутат Черкаської міськради Наталія Коваленко.

Фото Наталії Коваленко

Фото Наталії Коваленко


«Ніхто нічого не викресливав. В бюджеті закладені кошти на проект. Але робоча група, яку очолює міський голова, ніяк не можуть довести його до завершення. Як тільки проект пройде експертизу, міська рада виділить кошти. Так що чекаємо на проект», – одразу ж відреагував на закид депутатки і не проминув нагоду покритикувати міського голову секретар міськради Олександр Радуцький.

Черкащанам нічого не залишається, як сприймати неготовність влади до дощу з гумором

Черкащанам нічого не залишається, як сприймати неготовність влади до дощу з гумором


А от колектив підприємства КП «Черкасиелектротранс» Черкаської міської ради» вибачається перед черкащанами за те, що через опади тролейбуси просто не можуть проїхати вулицями.

«Приносимо вибачення мешканцям і гостям міста Черкаси за тимчасові незручності, які виникли внаслідок опадів 26 червня 2015 року і завадили своєчасному руху тролейбусів на ділянках доріг по вул. Ватутіна від вул. Подолинського до вул. Пацаєва, від вул. Котовського до вул. Одеська та до зупинки «Річний вокзал», на перехресті вул. Університетська та бул. Шевченка, в районі площі Перемоги. Маємо сподівання, що за сприяння комунальних служб міста тролейбуси матимуть можливість доставити кожного мешканця міста до необхідного йому місця», – пише у «Фейсбуці» керівник підприємства Петро Кучер.

Фото зі сторінки "Черкасиелектротранс" у "Фейсбуці"

Фото зі сторінки "Черкасиелектротранс" у "Фейсбуці"

 


Фото Нарека Казаряна

Фото Нарека Казаряна

 

Фото Олександра Костирка: Митниця зараз. Вул. Героїв Сталінграду 20

Фото Олександра Костирка: Митниця зараз. Вул. Героїв Сталінграду 20


А ось як побачив дощ черкаський фотограф Олександр Костирко

А ось як побачив дощ черкаський фотограф Олександр Костирко


реклама

Коментарі  

 
+1 #23 незнайка 30.06.2015 07:24
у нас краще газ без счетчика гойдалки на детских майданчиках цветы на подоконниках МВК и Билоусов с 23-летним директором Люди К октябрьким выборам ЗАКЛОПОТАНИ Працюють аж гай шумыть и в горбюджете денег не выстачает Пора скорую помощь на велесепеды пересаживать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Ильич 29.06.2015 22:30
Цитую Харитон:
почистіть стоки про які забули

Забыли ,потому что круглосуточно дерибанят и друг дружке блымала выклевывают )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Ильич 29.06.2015 22:28
Цитую Васо:
Совдепія побудувала багато доріг без зливової каналізації,про сто закатали асфальт по напрямкам, однак пройшло вже 24 роки після них, а проблеми залишились. Можна було б, хоч кожних два роки вирішувати по одному хронічному місцю підтоплення.
А по гаражам на Котовського-Одеській правда, коли надавали дозвіл необхідно було б думати головою! А так "вільне козацьке місто" плодило тільки АЗС та землю і нерухомісь дерибанили!

Вот брехня ! Советы строили коллекторы : в городе есть люки-а значит и колодцы есть ! А вот нынешнее панство не удосуживается очищать коллекторы и заменять большие трубы,отслуживш ие верой и правдой много лет. Неужели нужно 2 года. чтобы обновить старый коллектор ??? Кстати под городом проложены туннели и коллекторы еще с досоветских времен.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Oles 28.06.2015 23:10
ММіська рада . яка допустила , що у Черкасах такий бар.. вибачте непорядок, повинна у повному складі, на чолі з головою , піти у відставку. Негайно. Бо практика останніх років чітко показала---нема у міста хазяїна. А якщо за стіко років при владі рада не справляється , то пішли вони під три ч..рти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 федор принципиальный 28.06.2015 15:24
Все это лишний раз подтверждает,чт о городом пытался восемь лет руководить безд..рь,куда ни ткнись,везде прожекты одарича и его словоблудие терпят крах,уважаемые черкащане,ну откройте наконец глаза,что мало примеров,начина я от автобана КИЕВ-ЧЕРКАССЫ и кончая обещалками о коммунальном транспорте-сплошной треп,ни совести,ни ума.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Маверик 28.06.2015 11:30
Кто главный человек в городе? МЕР. И это полностью его ответственность . А он только и умеет перекладывать вину на других. И так 8 лет !!! Не можешь не берись. Развалил все что можно и все время виноват кто угодно только не он. А теперь коммунисты оказываеться виноваты. Город ему не так построили. А что ты построил за 8 лет ??? Есои не так построй правильно. Вся власть у тебя. Или уйди и не мешай другим. Может что то изменят к лучшему раз ты не можешь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Васо 28.06.2015 11:12
Совдепія побудувала багато доріг без зливової каналізації,про сто закатали асфальт по напрямкам, однак пройшло вже 24 роки після них, а проблеми залишились. Можна було б, хоч кожних два роки вирішувати по одному хронічному місцю підтоплення.
А по гаражам на Котовського-Одеській правда, коли надавали дозвіл необхідно було б думати головою! А так "вільне козацьке місто" плодило тільки АЗС та землю і нерухомісь дерибанили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 адекватний 28.06.2015 09:35
Цитую черкащанка:
по-перше,плаває вся Україна,з такю масою води ніякі стоки не впораються,по-друге не Радуцькому гундявить,гойда йся на гойдалках,на них кошти з мізерного бюджету без всяких груп розтринькали....Стоки ,проект відповідальний і не дешевий,повинен бути професійний проект.Останній ремонт доріг без Одарича робили і де ті дороги?Сліда нема,а тим ремонтом що О. займався цілі.

Як по мені то в ті роки таких недоріг небуло. Так що ви вже не брешіть хоч собі. Були вони звісно далекі від ідеала, але колеса люди не губили ні в місті ні поза містом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #15 Zzzzzz 27.06.2015 20:32
Читаючи міских керманичів складається враження, що це перша злива в історії Черкас. Знали прогноз погоди, то треба було готуватися: підготувати відкачувальну техніку, підготувати обїздні дороги, змінити на час негоди автобусні і тролейбусні маршрути та повідомити про це людей. Що тут складного? Чому хоча б по частині маршрутів не пустити автобуси №36, 22? Маршрутка №20 по частині маршруту 22-го їздила, а 22 і 36-й ніяк? Просто треба думати хоч трохи про людей і робити свою роботу. А нарікати та шукати винних багато розуму не треба. Влізли у владу, то робіть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #14 ЛВВ 27.06.2015 17:07
Мер Одарич ненавидить і місто і людей в місті Черкаси.