Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко разом із керівниками районів взяв участь у святі першого снопа «Зажинки-2015», яке цьогоріч відбулося в селі Холоднянському Смілянського району.


 За словами Юрія Олеговича, для свята обрали підприємство, яке витримало не одну рейдерську атаку.

– Державне підприємство в селі Холоднянське не один раз було під рейдерськими атаками. Керівник цього підприємства вистояв. Поговорив з його мамою. Вона пишається, що в неї такий син, справжній хлібороб. На превеликий жаль, у нас небагато таких державних підприємств, – зазначив очільник області.


Першими за коси взялись саме чиновники. Бабусі-селянки підбурювали їх до активної роботи.



Юрій Олегович устигав не лише косити, а й жартувати.


Вправно працював косою голова Чигиринської райдержадміністрації Володимир Клименко.


– Я сільський хлопець, народився в селі, тому до такої роботи звик, – сказав Володимир Андрійович та закликав заганяти комбайн. Мовляв, чиновники і вручну впораються.


Юрій Ткаченко вважає, що свята зажинків необхідні для наших військових на передовій.

Коли відкривали школу в Лисичанську, наші військовослужбовці, побачивши про це сюжет, дуже пишались. Те, що ми зараз робимо, я вважаю, вони теж побачать на передовій і будуть трохи заспокоєні, – переконаний Юрій Олегович.


Очільник області прогнозує, що в цьому році Черкащина збере більше трьох мільйонів тонн урожаю в цілому.

– Кукурудза – в гарному стані, та й бобові теж. Тобто цей рік дає можливість зібрати гарні врожаї, – каже голова Черкаської ОДА.


реклама

Коментарі  

 
+2 #18 Реаліст 11.07.2015 22:40
Цитую Виборець:
На першому фото Фурман так коряво тримає у руках косу, що стає страшно за сільських тіток - можуть постраждати як не від такого "косильщика", то лопнуть від сміху.

Дякую, поржав :lol: Ваську на фото не зразу розгледів і косу у граблях - теж
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 nnk3 11.07.2015 18:16
Цитую незнайка:
а где ЛАВВАЩНАЯ БОЧКА

Да зад..л ты уже всех своей "бочкой"! ....!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 nnk3 11.07.2015 18:13
Цитую Serg:
Цитую Маренычи:
Ну шо ...., як вам дорога на Смілу з Черкас !!???? Чи вашим джипам по..... ті ями.

Главное - это праздновать! Ощутить свою якобы причастность к выращиванию урожая. Никогда не понимал влияния на урожай чиновников из ОДА. Каким образом они на него влияют? Тучи разгоняют или еще что-то никому неизвестное делают по увеличению урожайности. Сократить это управление сельского хозяйства, чтобы не мешали урожаи выращивать. Статисты. Только и могут, что рапортовать наверх: собрали столько-то млн.т зерна! Кто собрал, кто вырастил? Вы то тут при чем? А сделать дорогу на Смелу... Ждем осенних дождей или зимы. Всё как обычно. Ни спланировать нормально, ни бюджет сформировать, чтобы все вовремя делать, а самое главное, делать нужное, необходимое, ни ...... не могут.

100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Виборець 11.07.2015 17:22
"Косячний" піар, але хіба хочеш? мусиш! - бо до тебе всі 150 голів ОДА робили те саме.
А от чого примазався Фурман і маячить на задньому фоні? На першому фото Фурман так коряво тримає у руках косу, що стає страшно за сільських тіток - можуть постраждати як не від такого "косильщика", то лопнуть від сміху.
Вибори замаячили - Фурманові хочеться прилипнути до впізнаваності Ткаченка? Ню-ню...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 незнайка 11.07.2015 13:19
а где ЛАВВАЩНАЯ БОЧКА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 місто 11.07.2015 09:43
Молодці!А тепер просимо заасфальтувати дороги!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 пророк 11.07.2015 09:42
Тулуб жил !

Тулуб жив !
Тулуб будет жить !

Питання в тому, чому вони йому так "подражают".
Мабуть чекають другого пришестя...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 бульба 11.07.2015 09:03
Бідне Холоднянське. То кожен в своєму районі а Юра по області косили а зараз накинулись скосити в одному місті :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 О.Б.КУРЕНИЙ 11.07.2015 04:19
Не Ясь, не конюшина. Не погляда на бабусю-селянку. На сеновал свататся не приглашает. Даже саму одну. Без конюха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9   11.07.2015 01:19
Косити та забивати - на це в них талану майже до пояса буде.