реклама

реклама

Учора на Соборній площі в Черкас почалась безстрокова акція «Правого Сектору».


Приводом до акції стали «протиправні дії закарпатської міліції, що діє в інтересах бандформувань та олігархічних кланів Медведчука-Ланьо», йдеться на сторінці Громадської організації «Правий сектор Черкаси» в соціальній мережі «Фейсбук».

«Пікет є складовою всеукраїнської кампанії щодо протидії бандитизму та корумпованості певних представників правоохоронних органів. Вимоги «Правого Сектору» єдині по всій країні: негайний публічний арешт депутата Ланьо, який брав безпосередню участь у події, всіх бандитів і силовиків, які відкривали вогонь, та тих, хто віддавав наказ», – зауважують у громадській організації.


Представники «Правого Сектору» запрошують усіх патріотів та небайдужих до долі країни приєднатись до акції.

Як відомо, вчора в Мукачевому сталася перестрілка. Прокуратура повідомила, що 20 озброєних людей у камуфляжній формі з написами «Правий сектор» і відповідними наклейками на автомобілях, з метою розподілу сфер впливу, призначили зустріч місцевим жителям в одному з кафе. Після на ґрунті конфлікту вони почали стрілянину.

Народний депутат від «Народного фронту», член колегії Міністерства внутрішніх справ України (МВСУ) Антон Геращенко повідомив, що загинули три людини, ще семеро – поранені. За останніми даними, поранено 11 людей, дев'ять з них перебувають у лікарнях.

У свою чергу, ДУК «Правий сектор» повідомив, що ця ситуація сталася, тому що вони блокували проходження контрабанди. У зв'язку з ситуацією в Мукачевому весь військово-політичний рух ДУК було піднято по бойовій тривозі. Пізніше нардеп Віктор Балога повідомив, що «Правий сектор» готовий здати зброю, якщо буде рішення Яроша.

У зв'язку з перестрілкою в Мукачевому прокуратурою розпочато розслідування за фактом створення злочинної організації та терористичного акту. У декількох містах України прихильники «Правого сектора»оголосили безстрокову акцію протесту і вимагають відставки глави МВС Арсена Авакова.

реклама

Коментарі  

 
+9 #23 справедливий 13.07.2015 17:45
А що і на любій черкащині ... повстали? Таких паріотів з ПС направляти з кайлом в руках на розбудову народного господарства Донецької та Луганської областей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #22 :::::::::::::: 13.07.2015 15:45
Цитую Джон Глэбб:
Если нацгвардия перебьёт правый сектор, а правый сектор нацгвардию, при этом по ходу они замочат всю властную верхушку

Не дождешся, рашист .мошний! 8) Швидше твій Вова Путлер .дохне!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Реаліст Комаров 13.07.2015 15:26
Краще б банк Фінанси та кредит пікетували.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Реаліст Комаров 13.07.2015 15:24
Цитую Serg:
В цьому мукачевському випадку домінує кримінал. І тільки. На гроші народу України закуплена амуніція, закуплені джипи і інше для боротьби із ворогом, а не для того, щоб ганяти за тисячу кілометрів від фронту по Закарпаттю та лякати мешканців та бізнесменів. Далеко не всі бійці на фронті так екіпийовані, як ПС. 2 батальйони на передовій, а 18... Все ще робимо спроби залякати Європу. Хіба ж так можно.

Забудьте про Європу. Ми для неї тепер гірші Придністровя. Майже в Європі ми були з 2000 по 2013 рік... А тепер зась...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 М.... Хтонескакович 13.07.2015 15:12
Ярош прыйдэ- покрышки прынэсэ!!!
Чому черкаськi волонтери вiдстають? Патрiйотам у горах явно потрiбнi теплi речи, консерви, тепловизори :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 визор 13.07.2015 12:46
ПС идите вы все ... Страна гибнет :sad: :sad: с такими как вы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 Джон Глэбб 13.07.2015 12:45
Если нацгвардия перебьёт правый сектор, а правый сектор нацгвардию, при этом по ходу они замочат всю властную верхушку, окопавшуюся в Киеве после госпереворота, то в стране будет как минимум мир, а в лучшем случае начнётся и улучшение качества жизни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Джон Глэбб 13.07.2015 12:43
Цитую Сергей:
Я не понимаю почему имилицыя или другие силовые структуры эту терористическое обьеденинение правий сектор не ликвидирует розстрел или посадить их почему они в открытую заявляют что будут обороняться стрелять. Почему нет никаких действий на этих бандитов???


Потому что не ясно, кто кого ликвидидрует. Это издержки гидности. Причем на самом начале пути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #15 свій 13.07.2015 12:40
Сатана править бал на Україні. Банди патріотів тепер з'ясовують перерозподіл майна зброєю. Ось вам і все чого досяг майдан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Serg 13.07.2015 12:01
В цьому мукачевському випадку домінує кримінал. І тільки. На гроші народу України закуплена амуніція, закуплені джипи і інше для боротьби із ворогом, а не для того, щоб ганяти за тисячу кілометрів від фронту по Закарпаттю та лякати мешканців та бізнесменів. Далеко не всі бійці на фронті так екіпийовані, як ПС. 2 батальйони на передовій, а 18... Все ще робимо спроби залякати Європу. Хіба ж так можно.