реклама

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич висловився за те, щоб навколо культових споруд у Черкасах не було парканів.

 

Таким чином мер підтримав позицію одного із учасників громадського обговорення реконструкції вулиці Героїв Дніпра, яке відбулося позавчора.

Чоловік тоді заявив, що наявність огорож виправдана лише в сільській місцевості, де на територію церкви може зайти худоба, натомість «у містах худоби немає».

– Подорожуючи різними країнами, я завжди заходжу практично в усі храми, – сказав пан Одарич. – І немає пори дня, коли б вони були закриті. На мою думку, будувати двометрові паркани є абсолютно недоцільним. І треба говорити з православною церквою про знесення паркану навколо церкви на Митниці, і в подальшому не допускати парканів навколо церков. Може бути хіба що невеличкий декоративний парканчик.


У православній церкві пояснюють появу парканів навколо деяких черкаських храмів діяльністю хуліганів та вандалів, які псують церковне майно й залишають на стінах різні написи. Крім того, біля храмів були випадки викрадення саджанців дерев цінних порід. Отже, знесення парканів потребуватиме ретельної охорони церковної території, а це в нинішніх умовах не завжди можливо.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 vlad 18.07.2015 18:34
Наоборот. Нужно обнести церкви 10-тиметровым сплошным забором)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Историк 18.07.2015 13:21
Цитую Гена:
Не тлько заборы сносить нужно и эти церкви тоже снести нужно. Они незаконно построэнны напримере парка возлемстадиона там красивый парк был а сделали притон бомжацкийл

До ВО войны в Первомайском было старинное кладбище. Позже сделали парк ... А для бомжей необходимо построить приют -они тоже люди,несчастные только.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Еще Живой 18.07.2015 13:18
Цитую София:
Лучше бы дорогу на шестое кладбище сделали.Пока до кладбища довезут покойника,он в гробу тридцать раз перевернётся.

Жалко живых...и жалко умерших... На старые кладбища- 2,3 не очень удобно добираться.а уж на 1- то совсем плохо. Почему не пустить троллейбусы по маршруту - родственникам умерших добираться было бы удобно . И краны с водой отремонтировать , окультурить кладбища !!! Но у нынешнего НАЧАЛЬСТВА Черкасс НЕТ похороненных родственников на старых кладбищах,ОНИ же все приезжие )), Так зачем им думать о коренных жителях города ,у которых несколько поколений похоронено здесь ? ((( Ездят по заграницам ,но не тому учатся !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Бревно 18.07.2015 13:11
Такое впечатление, что в голову мэра приходят мысли только о том .как бы поддразнить какую-то часть населения. В этой идее- прихожан соборов и церквей ) Что-то мэр стал постоянно крутиться в районе Мытницы,никак что-то затевает в другой части города,а внимание отвлекает на Мытницу.))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Цензор 18.07.2015 00:03
Давайте позносимо паркани, то й там порядку не буде. Аби крушити!!! Такі ідеї подяють люди, які самі нічого не створили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Оверко 17.07.2015 20:40
Коли собаці нема що робити, то вона щось лиже. (прислів'я).Нехай би Одарич сфотографував не огорожу навколо церкви, а дорогу біля неї.Чи може він пбснує тією огорожою замостити ями на дорозі біля церкви?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8   17.07.2015 20:18
Саме на часі перейменувати й вулицю де церква стоїть в Автокефальний тупик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 София 17.07.2015 20:11
Лучше бы дорогу на шестое кладбище сделали.Пока до кладбища довезут покойника,он в гробу тридцать раз перевернётся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Гена 17.07.2015 15:52
Не тлько заборы сносить нужно и эти церкви тоже снести нужно. Они незаконно построэнны напримере парка возлемстадиона там красивый парк был а сделали притон бомжацкийл
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #5 Zzzzzz 17.07.2015 13:39
А чому б панові Одаричу не потурбуватися ще про приватні та відомчі паркани по всьому місту? Страшні бетонні сірі брили, які спотворюють вигляд. Церкові хоч гарненькі, доглянуті. На фото паркан Андріївської церкви по Героїв Дніпра - чистий, акуратний. А проїдьте по вулиці далі і побачите бетонну огорожу просто на тротуарі, яка не дає ходити пішоходам. Люди мусять виходити на проїжджу частину під колеса транспорту і ні владу, ні гаїшників це не цікавить. Бо за тою огорожею на тротуарі ховаються чиїсь приватні металеві гаражі. Але ж хіба меру прибрати їх з дороги підсилу?