Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини Валентин Хмільовий повернувся з чемпіонату Європи та світу з гирьового спорту, що відбувся в угорському місті Печ, із золотою нагородою, інформує «Черкаський спорт».

У перший день міжнародних змагань в особовому заліку у ваговій категорії 75 кг із результатом 54 підйоми (підйом довгим циклом 32 кг) студент виборов І місце серед чоловіків та юніорів.

Успішним для спортсмена був і другий день змагань: у поштовху двох 24-кілограмових гир із результатом 97 підйомів Валентин Хмільовий посів І місце серед студентів та І місце серед юніорів.

Цього ж дня гирьовик результативно виступив у збірній естафеті, за підсумками якої команда з 5 осіб посіла І місце.

За результатами міжнародних змагань, збірна України посіла ІІ місце в командному заліку, а студентська збірна – почесне І місце.