реклама

реклама

Станом на кінець цього тижня шоста хвиля часткової мобілізації має бути на 50% реалізованою. Натомість, планове завдання станом на понеділок в області здійснено на 28%. Про це повідомив під час учорашньої селекторної наради військовий комісар області Євген Курбет.


– Оголошено в розшук 10533 військовозобов’язаних. Фактично розшукано 408, що становить лише 4 відсотки від загальної кількості військовозобов’язаних, які ухиляються від військової служби. На недостатньому рівні перебуває робота з лікарським персоналом щодо недопущення винесення військовозобов’язаним запасу неправдивих діагнозів, які унеможливлюють продовження військової служби під час часткової мобілізації, – наголосив пан Курбет.

Незадовільно відбувається й мобілізація техніки національної економіки.

Євген Курбет запропонував голові Черкаської облдержадміністрації Юрію Ткаченку 24 і 31 липня провести обласні наради, де заслухати голів райдержадміністрацій та начальників силових структур про виконання заходів із шостої хвилі мобілізації.

Юрій Ткаченко наголосив, що Вінницька і Хмельницька області вже виконали більше 50% планового завдання з мобілізації. У нас же таких показників досягли лише кілька районів. Голова ОДА поставив завдання головам райдержадміністрацій щодня інформувати його про хід мобілізації.

реклама

Коментарі  

 
+4 #19 бульба 28.07.2015 14:39
Цитую ЧКС:
Цитую бульба:
Цитую ЧКС:
А кто работать будет?

А де ?

Работа есть. И кто действительно хочет работать ее найдет. Просто уже не те зароботки что были раньше.

А якщо не присідать ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 007 23.07.2015 08:36
Розкажіть як справи з Радуцьким та іншими, які уже пройшли комісію. Чи може вони вже в АТО, а ми і незнаємо в області.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Фотограф 22.07.2015 14:43
Цитую безработная:
Цитую ЧКС:
Цитую бульба:
Цитую ЧКС:
А кто работать будет?

А де ?

Работа есть. И кто действительно хочет работать ее найдет. Просто уже не те зароботки что были раньше.


Напишите, где можно найти работу - учителя английского языка??? :-)

Єто вы спытайте у 60 докторов наук ЧНУ. Не знаю как сейчас, а совсем недавно они клепали по 400 учителей украинского языка в год.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 безработная 22.07.2015 14:18
Цитую ЧКС:
Цитую бульба:
Цитую ЧКС:
А кто работать будет?

А де ?

Работа есть. И кто действительно хочет работать ее найдет. Просто уже не те зароботки что были раньше.


Напишите, где можно найти работу - учителя английского языка??? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 Реаліст К....... 22.07.2015 14:11
А заплатить??????????????????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 ЧКС 22.07.2015 14:08
Цитую бульба:
Цитую ЧКС:
А кто работать будет?

А де ?

Работа есть. И кто действительно хочет работать ее найдет. Просто уже не те зароботки что были раньше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 бульба 22.07.2015 13:47
Цитую ЧКС:
А кто работать будет?

А де ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 бульба 22.07.2015 13:46
Цитую интересно:
а сами военкоматчики в армии послужить не хотят? а то ведь эти так называемые "офицеры" не знают чем солдатская портянка пахнет, тоько и общего с армией имеют, что погоны носят с незаслуженными звездами да деньги такие же получают, как те,кто ежеминутно своей головой рискует

Сам то служив. Чи так просто з дивану розумняки кидаєш? Думаю не служив і служити не збираєшся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 бульба 22.07.2015 13:44
А ось вам для розвитку підстава за що ж воюють українці. http://vesti-ukr.com/donbass/108215-chastnaja-razvedka-soobwila-o-trebovanijah-ssha-k-rossii
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #10 визор 22.07.2015 11:55
Пусть ПС воюет(хоть до Екатеринбурга), они же сильно хотели!