реклама

реклама

30 липня о 9-30 почнеться позапланове засідання виконкому. Обговорюватиметься проект рішення «Про демонтаж тимчасових споруд». У переліку вже 243 споруди: кіоски з ремонту взуття, одягу, продажу хліба та т.п. Про це на вчорашній прес-конференції повідомив правозахисник, член Черкаського міськвиконкому Валерій Макеєв.

– Це зґвалтування нашого бізнесу. З таким підходом до бізнесу ми інвесторів не затягнемо в нашу країну, – зазначив Макєєв.

Макєєв також надав копію документу, що розглядатиметься.

 

 

 

 


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Петро 29.07.2015 21:59
Юра и слава погнали бунтовать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 маф 28.07.2015 19:34
За то , головні архітектори міста(нинішній і його "попереднік"),які розміщали МАФи, ходять на роботу і виступають по телеку в червоних футболках (мабуть, "косят под яркую личность")
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Миша 28.07.2015 16:46
Респект тем кто решыл снести наконецто а то уже достали они. А макаеву позор. Их нужно сносить они незаконные или ему плевать на закон?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Наталя 28.07.2015 15:44
"Це зґвалтування нашого бізнесу. З таким підходом до бізнесу ми інвесторів не затягнемо в нашу країну, – зазначив Макєєв" ... Які інвестори? Знову популізм
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Інсайдер 28.07.2015 14:25
Я і колеги маємо чітке переконання, що всі кіоски, які торгують тютюновими та алкогольними виробами, -- мають бути демонтовані і прибрані з міста.

Цікаво, як горить ця "мафня"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 ха-ха-ха 28.07.2015 13:53
Збір бабла перед виборами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 ЛВВ 28.07.2015 11:25
Цитую Бабця Параска 2:
Шой то не розгледіла (може хто догледів?)ларька шо ше з тих часів цілодобово торгує горілкою. Це поруч з "любавою" зразу і справа від входу в Любаву. Все знесли а цей монстр стоїть як вкопаний

Цей ларьок, мабуть, головний магазин ТРЦ "Любава", а той, що з ліфтом і ескалаторами, то склад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Анатолій 28.07.2015 11:17
По МАФам, що здійснюють торгівлю алкоголем та тютюном - 100% демонтувати, а по Черкасивторресу рси - зберегти ці і надати нові місця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Жупан чорний 28.07.2015 10:17
100% из 100 возможных или не примут, или получат откаты...пиаркомпания перед грядущими *типа выборами*...