реклама

реклама

Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров, який після Революції Гідності втік у Росію, планує на конференції в четвер представити "альтернативного кандидата" в Президенти України та "Комітет спасіння України".

Про це повідомляє російське видання "Газета.ру" з посиланням на прес-секретаря Миколи Азарова Сергія Заворотнього.

Як зазначає видання, альтернативним президентом Азаров бачить колишнього депутата Верховної Ради Володимира Олійника, "альтернативним прем'єр-міністром" стане сам Азаров, а альтернативним міністром економіки — колишній нардеп Ігор Марков. Знайдеться місце і для одіозного Олега Царьова, щоправда, його "посади" не озвучили.

За інформацією "Газети.ру", Азаров і його команда погодили свій проект з російським керівництвом. Про те, що Азаров може очолити "уряд України у вигнанні", джерела видання, близькі до Кремля, повідомляли ще в лютому.

реклама

Коментарі  

 
+4 #37 ОЛНК ПВЖ ! 05.08.2015 11:06
Гонимые тупо гонят! Свалили в рашку - в рашке навеки и останетесь, удобрением для ростовских огородов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #36 Кісєльов-ТБ 04.08.2015 12:41
"Прочерк"! Пишіть побільше про Вовку - це найсмішніший клоун з усіх тих, хто в рашку втік. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #35 Прокурор 02.08.2015 18:25
Путлер любит ставить вассальными през-ами зэков. Готовься, Вовик, к двум отсидкам - после них хозяин поставит тебя смотрящим... Правда, не за Украиной, для которой рученки коротки - будешь губернатором в Магадане где-нибудь. Но - только после отсидки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #34 Черкащанин 02.08.2015 12:38
Цитую ЧЕРКАСИ:
Чим запам"ятався Вовка ...... черкащанам? Як трусив щоками і підборіддями, розказуючи, що він борець проти Кучми. Як потім здав "Канівську четвірку". Як прикарманив "Крайслер"-гробовозку. Як прилаштував синків у суд і прокуратуру.Як спочатку скажено підтримував, а потім продав Юльку і глумився над нею як останній ..... Як скоїв кримінальний злочин, підтасувавши голосування за диктаторські закони. Як тікав з Кединої Гори, покинувши помирати замкненою у хаті свою собаку...
Олійник! Та пішов ти туди, куди вся наша країна регулярно посилає твого Путлєра!

Клас! Сім рядків - а в них вся "доблюстна" біографія бєглого кединогорця :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 незнайка 02.08.2015 10:30
лучше бы ник янович САБАЧАЧУ ХАТЫНКУ представил
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #32 Вольдэмар 02.08.2015 08:32
Цитую Саша:
Цитую О.ЧУПРИНА:
В країні дійсно великі труднощі,можна говорити про кадровий бідлам,Гонтарєв сько-банківські оборудки та інші суттєві помилки Порошенка,але не Азаро-Олійники будуть рятувати країну.

Посмотри на себя !!!

"саша", ты своим "посмотри на себя" напомнил мне одного персонажа из детского мультика "Маугли"-шакалёнка. Он тоже всё время вставлял свои пять копеек где нужно и где не нужно.Чем это закончилось надеюсь помнишь? Хотя мне кажется,да нет,я уверен,что такие как ты живут по принципу "сам дурак".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #31 СЕЛЯНИН 30.07.2015 12:29
шо ШКРАБ вымутил собе увеличение бюдж зарплаты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 Ну і 30.07.2015 12:29
Цитую Саша:
Цитую О.ЧУПРИНА:
В країні дійсно великі труднощі,можна говорити про кадровий бідлам,Гонтарєв сько-банківські оборудки та інші суттєві помилки Порошенка,але не Азаро-Олійники будуть рятувати країну.

Посмотри на себя !!!

Знаешь как это называется,Саша ?Телеп Сирка ...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #29 Дипломат 30.07.2015 11:49
Цитую Олійник і так прєз...:
Найбільш ржачна новина дня! :lol:
"Олійник зможе, як віагра допоможе"(с)

Насправді це серйозна подія. На інвгурацію "президента в ізгнаніі" Олійника вже запрошені султан Південної Осетії та імператор всєя Абхазії.
Генеральний секретар Курултаю Придністров'я висловив жаль, що не зможе прибути з причини того, що всі шляхи заблоковано Молдовою та Україною і передав у дар дві банки тушонки та баночку смальцю. "Чим багаті, тим і раді, а тобі, Вовка, смальцю не помішає добавить", - зазначив у супутній записочці лідер ПМС, чи то пак ПМР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Учитель русского 30.07.2015 11:40
Цитую свій:
Zюzьо, що єсть рашка і путлер? Це якісь незрозумілі слова неіснуючі ні в українські ні в російські мовах.

Отвечу тебе, "чужой", вместо "ZSS". Путлер - это как раз то ло-ло, песенка про которого на всех языках планеты звучит одинаково.Рашка - это зомбированные ло-лом граждане его страны (не путать с россиянами!) Ты это не знал, маЛчик?