реклама

реклама

Учора під час святкування Дня Незалежності України в Черкасах офіційно запрацював місцевий осередок цивільного корпусу «Азов», інформує кореспондент «Прочерку».

«Ми офіційно презентуємо нашу діяльність. У нас є інформаційний пункт, де можна отримати інформацію про наш корпус, ознайомитись із фронтовою літературою. Також працює точка з макетами озброєння. Це все розраховано як на молодь, так і на старше покоління»,- говорить заступник голови Черкаського осередку цивільного корпусу «Азов» Микола Дарменко.

Для того, щоб не виникало непорозумінь серед цивільних жителів міста, Микола пояснює:

«Існує полк «Азов», який служить зараз. І є громадська організація «Азов». У тилу ми займаємось допомогою полку, забезпеченням громадського порядку в місті від проявів сепаратизму, від різних актів вандалізму і т.д. А також працюємо з молоддю, влаштовуємо різні майстер-класи, тренування».


Разом з «Азовом» роботу з молодим поколінням проводили і працівники Червоного хреста. Вони на манекені показували, як правильно надавати першу медичну допомогу, а також роз’яснювали всім бажаючим, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації.

«Ми як благодійна організація – «Товариство Червоного хреста», у зв’язку із ситуацією в країні долучились до самої пріоритетної справи – навчити людей правильно надавати першу медичну допомогу. Ми проводимо курси з підготовки населення, волонтерів, студентів. І сьогодні хочемо, щоб кожен з присутніх долучився і дізнався для себе щось нове», - говорить тренер з надання першої медичної допомоги ТЧХ Любов Коваль.


реклама

Коментарі  

 
-1 #14 Реаліст 26.08.2015 10:50
Цитую Гека Чепе:
Ги... Прикольна дискусія про "свастику". Алоїзович дійсно запав на аріїв, зробив їх арійцями, а заодно заварив всю цю кашу із символами. Ну так можна доколупатись і до зірки. Намалюй правильно - 5 ран Христових, переверни догори дрига - і ацкій сотона. Хоча 100 пудів, "Азов" провокував такий поворот. Банальний рекламний хід, щоб про нього говорили більше, ніж якби він обрав собі за символ просто літеру "А".

Нащо ти, "Гека Чепе", написав так багато невідомих для "бульби" слів? Його ватний мозжечок зараз порве від "ізобілія інформаціі" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Гека Чепе 26.08.2015 09:02
Ги... Прикольна дискусія про "свастику". Алоїзович дійсно запав на аріїв, зробив їх арійцями, а заодно заварив всю цю кашу із символами. Ну так можна доколупатись і до зірки. Намалюй правильно - 5 ран Христових, переверни догори дрига - і ацкій сотона. Хоча 100 пудів, "Азов" провокував такий поворот. Банальний рекламний хід, щоб про нього говорили більше, ніж якби він обрав собі за символ просто літеру "А".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 бульба 26.08.2015 07:36
Цитую студент:
бульба, ти навіть не уявляєш, який ти тупенький. Твій мозок погриз колорадський жук і ти тепер не бульба, а шкарлупка від Опаскудити його можуть люди, такі, наприклад, як ти. От і свастику - прадавній знак українців - у свій час опаскудив Гітлер. Тож тут вина Гітлера, а не свастики. Скажи, коли ти напудиш у свої кальсони, то хто буде винен? Ти, звісно, думатимеш, що твої кальсони. Але насправді будеш винен лише ти. Що ж до Шухевича, то Гітлер і Шухевич - це як помідор і трактор, тобто абсолютно різні речі. Але розповідати тобі це - всерівно, що перед свиньми бісер розкидати. Тож живи собі благенько, жуй, пий і пудь далі у свої кальсони.

И тут Остапа понесло (или всё же пронесло). Но результат уж всем известен: продажность, голод и терор удел таких вот патриотов. Ты память дедов променял на америкоскую печеньку и комом в горле она стала, но то всё жрёшь и продаешь, сдаёшь, воруешь, убиваешь ну в общем скачешь-приседаешь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Черкащанин 25.08.2015 22:28
Цитую студент:
ідіот, що поганого у цьому знакові? свастика - це рух сонця по небу! Це прадавній знак українців! А те, що цей знак взяв собі Гітлер, нічого не змінює. Якщо ти вийшов неосвіченим зі школи, то не варто зразу кричати, що це школа погана така-сяка. Можливо, це просто ти дурнуватий?

Студенте! Саме ти неосвічений дурень і вчитися тобі бодай ще років з тридцять потрібно, щоб хоч трохи зрозуміти прості життєві істини та уроки історії. Але навряд чи твої закостенілі та вивихнуті навиворіт мізки дадуть тобі таку можливість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 студент 25.08.2015 21:45
бульба, ти навіть не уявляєш, який ти тупенький. Твій мозок погриз колорадський жук і ти тепер не бульба, а шкарлупка від неї. Ти жертва фальшивої історії (інше не писатиму, бо модератор запікає, але знай, про тебе я думаю гірше). Насправді символ - це просто символ. Опаскудити його можуть люди, такі, наприклад, як ти. От і свастику - прадавній знак українців - у свій час опаскудив Гітлер. Тож тут вина Гітлера, а не свастики. Скажи, коли ти напудиш у свої кальсони, то хто буде винен? Ти, звісно, думатимеш, що твої кальсони. Але насправді будеш винен лише ти. Що ж до Шухевича, то Гітлер і Шухевич - це як помідор і трактор, тобто абсолютно різні речі. Але розповідати тобі це - всерівно, що перед свиньми бісер розкидати. Тож живи собі благенько, жуй, пий і пудь далі у свої кальсони.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Порада 25.08.2015 20:14
Порада невихованому "студенту": не треба умнічати. Таку символіку дійсно мали частини гітлерівських військ СС, зокрема танкова дивізія "Дас Рейх". За основу взяті елементи рун - давньогерманськ ої писемності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 бульба 25.08.2015 19:17
Цитую студент:
ідіот, що поганого у цьому знакові? свастика - це рух сонця по небу! Це прадавній знак українців! А те, що цей знак взяв собі Гітлер, нічого не змінює. Якщо ти вийшов неосвіченим зі школи, то не варто зразу кричати, що це школа погана така-сяка. Можливо, це просто ти дурнуватий?

студенте присідальницько го приходу. Якщо в тебе свастика то рух сонця, тобі місто в тюрьмі. А про освіченість ти розповіси отим "недоумкам" нюрнбергського процесу та всьому світу що засудив фашизм та його знаки , у тому числі і руху сонця. Твій кумир Шухевич теж сонце рухав у чині гауптштурмфюрер а СС тільки от дітей навчати такому "патріотизму" це злочин перед людством.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 enigma 25.08.2015 18:14
Цитую студент:
ідіот, що поганого у цьому знакові? свастика - це рух сонця по небу! Це прадавній знак українців! А те, що цей знак взяв собі Гітлер, нічого не змінює. Якщо ти вийшов неосвіченим зі школи, то не варто зразу кричати, що це школа погана така-сяка. Можливо, це просто ти дурнуватий?

В нашій школі про свастику не казали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 студент 25.08.2015 17:51
ідіот, що поганого у цьому знакові? свастика - це рух сонця по небу! Це прадавній знак українців! А те, що цей знак взяв собі Гітлер, нічого не змінює. Якщо ти вийшов неосвіченим зі школи, то не варто зразу кричати, що це школа погана така-сяка. Можливо, це просто ти дурнуватий?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Черкащанин 25.08.2015 17:29
Чому знак "Азову" нагадує фашистську свастику. Взагалі поясніть, що він означає?