реклама

реклама

Завдяки зміні напрямку та силі вітру, рівень забруднення повітря в Черкасах істотно знизився. 

Про це свідчить динаміка даних лабораторних досліджень Черкаського гідрометцентру, зауважує на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» речник начальника Управління ДСНС області Костянтин Проценко.

«Так, якщо лабораторією спостережень за забрудненням атмосфери міста Черкаси, в пробах за 7-му годину ранку відмічено зростання концентрацій оксиду вуглецю в повітрі до 4 разів, то на 14-ту годину дані свідчать про перевищення лише в 1,2 рази, – зауважує Костянтин Петрович. – Згідно із метеорологічного прогнозу в суботу та неділю очікуються дощі та зниження температури повітря, що врешті повинно позитивно вплинути на ситуацію в місті та області».

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Нюх-нюх 06.09.2015 17:02
Цитую козак мамай:
Цитую Нюх-нюх:
Странные однако пожары- весь август именно после 20-00 оседает плотный туман выбросов в городе )) Вроде как управляется где-то))- "некто" открывает клапан после 18-00 и выбросы плывут на город и по районам. Трудно так "управлять " пожаром,тем более что вещество по запаху -именно азотное. При Чернобольской аварии тоже долго скрывали правду(

Був би ти черкащанин - знав би, що таке тут кожного літа трапляється. І ще з мітингів кінця 80-х знав би термін "приземна інверсія", яким пояснюються ці серпневі казуси. А от про "азотні запахи" - це цікаво, це вже на нобелівку тягне! Розкажи ще!

Не кожного лiта - а в 4 сезона.Но почему-то к 21 ч. и под утро. Шо ж ту полосу выбросов инверсирует к земле ?) и по улицам...по хатам... Шо ж управляют Азотом невежды,коим неведомо куда выбросы понесет? Не спорю, + выбросы и других вредных предприятий. А вот запах - с 1964 г. знаком..))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 БПП 04.09.2015 16:35
Цитую Степан:
От гвоздь працює, так працює! Вітер невту сторону направив!

Краще хмари з дождем над драмтеатром направив!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 козак мамай 04.09.2015 15:52
Цитую Нюх-нюх:
Странные однако пожары- весь август именно после 20-00 оседает плотный туман выбросов в городе )) Вроде как управляется где-то))- "некто" открывает клапан после 18-00 и выбросы плывут на город и по районам. Трудно так "управлять " пожаром,тем более что вещество по запаху -именно азотное. При Чернобольской аварии тоже долго скрывали правду(

Був би ти черкащанин - знав би, що таке тут кожного літа трапляється. І ще з мітингів кінця 80-х знав би термін "приземна інверсія", яким пояснюються ці серпневі казуси. А от про "азотні запахи" - це цікаво, це вже на нобелівку тягне! Розкажи ще!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 козак мамай 04.09.2015 15:48
Цитую Мешканка:
Прочерк! Звідки інформація про перевищення до 4 разів? Було лише у 1,2 рази. Уточніть у гідрометеоцентр а, а потім пишіть. Виходить, що Ви обманщики?

Блондиночко, Ви читати вмієте? Прочерк цитує Управління ДСНС області. Яке оприлюднює офіційну інформацію Гідромету. А якщо ВАМ особисто заклало ніс і Ви забруднення не помітили - то вам повезло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Мешканка 04.09.2015 13:48
Прочерк! Звідки інформація про перевищення до 4 разів? Було лише у 1,2 рази. Уточніть у гідрометеоцентр а, а потім пишіть. Виходить, що Ви обманщики?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Аватар 04.09.2015 13:41
Гидрометцентр здесь при чем ??? Где спрятался главный санитарный врач ??? за что получает зарплату ??? Давно должен сделать пробы и отчитаться. Не там лазят люстраторы ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Нюх-нюх 04.09.2015 13:39
Где-то произошла авария с химическими веществами,наво няли по всей центральной Украине... И брешут на пожары ) Странные однако пожары- весь август именно после 20-00 оседает плотный туман выбросов в городе )) Вроде как управляется где-то))- "некто" открывает клапан после 18-00 и выбросы плывут на город и по районам. Трудно так "управлять " пожаром,тем более что вещество по запаху -именно азотное. При Чернобольской аварии тоже долго скрывали правду(
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Регіональна Тальнівщина 04.09.2015 09:32
Сьогодні ще гірше ніж вчора
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 У нас на ройонє 03.09.2015 21:07
Хороша фотка. називається: "Зуб даю!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Степан 03.09.2015 17:32
От гвоздь працює, так працює! Вітер невту сторону направив!