реклама

реклама

Дружину черкаського журналіста Юрія Дубрави Катерину вчора побили і пограбували. Про це сам Юрій повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці».


«Якісь відморозки в районі площі 700-річчя вдарили її ззаду по голові, від чого вона втратила свідомість, зірвали з плеча рюкзак, витрусили звідти цінні речі і покинули, – пише журналіст. – Не вночі, не ввечері, а вдень. Близько 14 години біля магазину «Новус». Міліцію не викликала, бо нічого і нікого не побачила. Наразі має струс мозку, який, сподіваюся, минеться без наслідків».

Нападники забрали невелику суму грошей, яку жінка мала при собі. На щастя, мобільний телефон був у неї не в рюкзаку, а в кишені.

Як повідомив «Прочерку» Юрій Дубрава, сьогодні його дружина вже почувається добре.

У Черкасах Катерина Дубрава відома своєю волонтерською діяльністю. Наразі жінка працює у сфері торгівлі. Можливість цілеспрямованого нападу саме на неї в родині заперечують.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 За реформи 04.09.2015 19:37
Цитую федор принципиальный:
Зато пустовар уже ходит с звездами генерала,челове к,который за год работы в этой должности практически не раскрыл ни одного преступления,а преступность в ЧЕРКАССАХ ВЫРОСЛА в несколько раз.

Генеральських звань в міліції, прокуратурі СБУ, МНС, ДПС, ФСУ бути неповинно. Крапка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Гонта 04.09.2015 17:49
А чому мовчить прес-служба обласної міліції, чому до цього часу не ведеться розслідування?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 федор принципиальный 04.09.2015 17:22
Зато пустовар уже ходит с звездами генерала,челове к,который за год работы в этой должности практически не раскрыл ни одного преступления,а преступность в ЧЕРКАССАХ ВЫРОСЛА в несколько раз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 козак мамай 04.09.2015 14:59
Цитую kraft:
Побили та пограбували але "Міліцію не викликала"??? Хай ще когось завтра пограбують. Цікава громадянська позиція.

Вызывать милицию имеет смысл, если есть надежда ,что она вора найдёт. А надежда эта весьма призрачна. Зато гарантирована уйма потерянного времени и нервротрёпка. С сотрясением мозга надо к докторам бежать ,а не часами отвечать на ид..отские вопросы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Я черкащанин 04.09.2015 14:47
Цитую Джон:
пограбували дружину журналіста !!!!!!!!!! а якби це була не дружина журналіста ??? то що тоді ? абсурд, а журналістам соромитися треба....


Лікарі лікують лікарів безкоштовно. Міліція вважає пошук тих, хто скривдив міліціонера, "справою честі". Журналісти інформують про проблеми своїх колег. Не знаю, чи це добре, але корпоративну солідарність ніхто не скасовував.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Гека Чепе 04.09.2015 13:49
Цитую Джон:
пограбували дружину журналіста !!!!!!!!!! а якби це була не дружина журналіста ??? то що тоді ? абсурд, а журналістам соромитися треба....

Це ж не Дубрава написав :"я журналіст, а мою дружину побили і пограбували", а Прочерк констатував. Дубрава ж просто повідомив, де шниряють відм..розки шоб жінки знали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Джон 04.09.2015 12:30
пограбували дружину журналіста !!!!!!!!!! а якби це була не дружина журналіста ??? то що тоді ? абсурд, а журналістам соромитися треба....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 kraft 04.09.2015 11:48
Побили та пограбували але "Міліцію не викликала"??? Хай ще когось завтра пограбують. Цікава громадянська позиція.