реклама
реклама

Голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко показав голові Черкаської ОДА Юрієві Ткаченку дорогу, вiдремонтовану без залучення бюджетних коштiв, передає зі Шполянщини кореспондент «Прочерку».

10 км дороги Сигнаївка-Бурти вiдремонтували виключно за кошти, зiбранi громадою та сiльгоспвиробниками.

– Люди назбирали 28 тисяч гривень. При чому їх нiхто не змушував. Грошi приносили до сільської ради самi. Люди дуже вдячнi за відремонтовану дорогу, адже тут їздять шкiльнi автобуси. Та й економiя на пальне значна пiсля ремонту, –  говорить Володимир Потапенко.

Голова РДА розповiдає, що всього в районi вiдремонтовано 62 км дороги, що сполучає населенi пункти.

До 20 жовтня в районi планують закрити усi проблемнi дiлянки дорiг.

Юрiй Ткаченко похвалив громаду та керiвництво Шполянщини, наголосивши, що не потрiбно чекати допомоги вiд держави, а на власному прикладi показувати дiєвiсть громади.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Отакої 28.09.2015 16:04
Навчіть черкаських можновладців за 28 000грн ремонтувати 10 км дроги!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Українець 26.09.2015 15:35
Цитую Водій:
Сором! Люди сплачують податки, купують бензин, в ціну якого заложена частка, яка повинна йти на ремонт доріг, та ще й люди самі за власний кошт повинні ремонтувати дороги, бо вже не витримують по них їздить!

Дійсно соромноза державу, яка відповідно до законодавства отримує кошти на дороги, проте протиправно використовує їх на інші потреби.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Колега 25.09.2015 12:57
Цитую Вольдэмар:
Цитую Колега:
За такими керівниками, як Потапенко Володимир Миколайович - майбутнє.
Дійсно керманич, дійсно господарник !
Побільше таких керівників до влади !

.....................Поменьше таких блюдолизов,гляд ишь и уважение к нам вернётся.

Побільше б тих, хто мав бажання міняти на краще, а не критикувати тих хто робить !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Водій 24.09.2015 20:53
Сором! Люди сплачують податки, купують бензин, в ціну якого заложена частка, яка повинна йти на ремонт доріг, та ще й люди самі за власний кошт повинні ремонтувати дороги, бо вже не витримують по них їздить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 БПП 24.09.2015 14:20
А дорогу Сміла - Кам'янка коли ремонтувати будуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Вольдэмар 24.09.2015 12:41
Цитую Колега:
За такими керівниками, як Потапенко Володимир Миколайович - майбутнє.
Дійсно керманич, дійсно господарник !
Побільше таких керівників до влади !

.....................Поменьше таких блюдолизов,гляд ишь и уважение к нам вернётся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Архип 24.09.2015 11:26
Убогість влади.Подивився як пенсіонери зібрали 28тис на 10 км і сказав що від держави ,в якій таке керівництво,доп омоги не ждіть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 незнайка 24.09.2015 11:18
як кажуть пивнични сусиды Выйдешь во поле - далеко типер видать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #1 Колега 24.09.2015 11:03
За такими керівниками, як Потапенко Володимир Миколайович - майбутнє.
Дійсно керманич, дійсно господарник !
Побільше таких керівників до влади !