реклама Черкащанка
рекламаПАТ «Азот» Ostchem допоміг підняти з Дніпра на сушу навчальний корабель черкаського клубу юних моряків «Ярославець», який потребував капітального ремонту.


Судно було піднято на сушу вперше за багато років. Цю складну операцію виконав багатотоннажний кран «LIEBHERR» Черкаського «Азоту».

Навчальний корабель «Ярославець» служив тренувальною базою для вихованців клубу юних моряків з 1978 року, але більше як 10 років тому він вийшов з ладу і потребував термінового ремонту. Для підняття з води 23-тонного корабля потрібна була спеціальна багатотоннажна техніка, яка є лише на Черкаському «Азоті».

– Ми відгукнулися на прохання департаменту освіти та клубу юних моряків і надали свій кран для підняття навчального корабля. До нас часто звертаються з подібними проханнями. Зокрема, за роки експлуатації цього крану було виконано чимало підйомних робіт на різних висотних об’єктах, зокрема встановлено куполи та хрести на більш ніж двох десятках храмів не лише на Черкащині, а і в інших областях. Сьогоднішня подія – ще одна нагода зробити добру справу, – розповів голова правління ПАТ «Азот» Віталій Скляров. – Адже після ремонту корабля його зможуть нарешті використовувати для практичного навчання вихованців клубу юних моряків, з яких, я переконаний, виростуть майбутні капітани.

На сьогодні в Клубі юних моряків займаються 225 маленьких черкащан. Не маючи власного судна, вихованці клубу проходили практику на кораблях в Севастополі, але після окупації Криму, втратили й цю можливість.

– П’ятнадцять років тому «Ярославець» ходив аж до Херсону, піднімалися на ньому й до Канева та Києва. Потім зламався двигун, підгнив корпус і клуб міг його використовувати лише як навчальний посібник. Сьогодні в нас з’явилася надія, що матимемо нарешті своє судно для повноцінних практичних занять вихованців. Ми дуже вдячні депутатам міської ради від ПАТ «Азот» та підприємству, завдяки яким ця справа зрушила з мертвої точки», – зазначив директор Клубу юних моряків Владислав Підгірський.

Судно потребує заміни металевої обшивки, яка має серйозні дефекти, дерев’яної частини корпусу, капітального ремонту або заміни двигуна. За попередніми оцінками, на ремонт «Ярославця» потрібно не менше 300 тис. грн.

Як розповів депутат Черкаської міської ради, директор департаменту з якості ПАТ «Азот» Іван Сухарьков, цього року міськрада виділила з міського бюджету 117 тисяч гривень для початку ремонтних робіт. Завдання депутатського корпусу наступного скликання – знайти можливість виділити решту коштів, аби завершити розпочату справу.

Про це інформують у прес-службі ПАТ «Азот».

реклама

Коментарі  

 
-2 #5 незнайка 27.09.2015 09:51
ПАЧЕСНАЯ СТОРОЖЫХА при Склярове сколько лет об этом не хотела знать и ты молчал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 111 26.09.2015 21:03
Чому "Азот" раніше не ворушився, а лише зараз проявив активність? Бо на носу вибори! Вибори пройдуть - знову "Азот" перестане подібні "благочинні" акції!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 культура 26.09.2015 13:21
Азот, помоги отстроить театр, это на века память будет у черкащан и не только!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Загыбель эскадры 26.09.2015 09:15
И кран, и деньги... Актеры, идите в моряки!:-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 бульба 26.09.2015 01:41
Ну хоч хтось в Черкасах працює а не присідає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр