Екс-регіонала, нардепа Антона Яценка на партійній конференції Партії «Відродження» висунули першим номером до обласної ради, а депутата Черкаської міськради Олега Кашка – до міськради.

Екс-нардеп Леонід Даценко йде на голову обласної ради, інформує сайт «Дзвін».

Кандидатів висунули на всі 84 обласні та 42 міських округи. На посаду міського голови на цих виборах партія не висуватиме нікого.

Потенційний кандидат на посаду мера – депутат Черкаської міської ради, керівник «Юрії», голова Черкаської міської організації «Відродження» Олег Кашко має завдання «морально підготуватися до наступний мерських перегонів».


Даценко запропонував окремо від партійної конференції звернутись до народних депутатів, що входять до депутатської групи «Відродження» у Верховній Раді і перемогли на черкаських мажоритарних округах, – Володимира Зубика, Валентина Ничипоренка та Геннадія Бобова (колишні члени фракції ПР в ВРУ) – активно включитись у передвиборну роботу.

реклама

Коментарі  

 
+3 #20 Гога 28.09.2015 13:48
"А вы, друзья, как ни садитесь - все в музыканты не годитесь" (И.А.Крылов "Квартет").
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 НАРОД 27.09.2015 23:49
Цитую Представник електорату:
Коли нарешті ми не будемо бачити ці фізіономії, набридло!

ПОКИ ЇХ НЕ ПОСАДЯТЬ ЗА ГРАТИ!!!!!!!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Нестор Іванович 27.09.2015 20:37
Цитую Рамір:
Невже наш виборець клюне на ці приманки?


Нічого дивного, списки БПП, "Черкащан" і багатьох інших нічим не кращі і нічого виборець клює і щей тішиться від того, що він такий "мудрий". Яценко просто ...., а Даценко таки тренд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 Представник електорату 27.09.2015 17:47
Коли нарешті ми не будемо бачити ці фізіономії, набридло!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 Oles 27.09.2015 17:04
Ни чего себе!! Н ардеп у облсовет. Завалил работу в Верховной раде, теперь рвется в областную. а не пошел ли он...дворником.
З 2011 по 2014 — член Партії регіонів.

10 серпня 2012 року у другому читанні проголосував за Закон України «Про засади державної мовної політики».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #15 Батрахоміомахія 27.09.2015 14:31
Віршомаз Льоня - класичний мужчина легкої політичної поведінки. Яке воно нице і продажне!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #14 М... 27.09.2015 12:53
Що цей, що Булатецький.
А люди ж вам вірили! Уходьте, не смішіть черкаські капці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 ПАТРИОТ ГОРОДА 27.09.2015 11:24
Мерзота...