17 осіб подали свої документи до міської територіальної виборчої комісії на участь у виборах міського голови міста Черкаси. Про це vikka.ua повідомила секретар ТВК Людмила Попова.


Перелік претендентів на мерське крісло:

Сергій Одарич (Партія вільних демократів);

Павло Карась ("Черкащани");

Андрій Бортник ("УКРОП");

Олександр Радуцький (БПП "Солідарність");

Анатолій Бондаренко ("Батьківщина");

Ярослав Нищик ("Свобода");

Володимир Гудзенко ("Опозиційний блок");

Олександр Олененко ("Наш край");

Роман Шевченко ("Самопоміч")

Олександр Рибченко (Партія ветеранів Афганістану);

Олександр Піньковський (Народний контроль);

Ольга Хоменко (Партія простих людей Сергія Капліна);

Валентин Зубов (Народний трудовий союз України);

Сергій Тищенко (Радикальна партія Олега Ляшка);

Олег Кашко ("Відродження");

Володимир Єрьоменко (самовисунення);

Володимир Дибенко (самовисування);

Денис Колесник (самовисування).

Поки що комісія зареєструвала лише сімох кандидатів: Сергія Одарича, Анатолія Бондаренка, Олександра Радуцького, Володимира Гудзенка, Андрія Бортника, Павла Карася і Володимира Єрьоменка.

Подання решти кандидатів у мери Черкас ТВК розгляне сьогодні на засіданні о 18:00.

реклама

Коментарі  

 
+1 #36 ОЙ ЙО ЙО 02.10.2015 15:39
Краще б крадія люків вибрали Олександра М......може хотя тоді він поставив всі люки на місце...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #35 Не Табалов 02.10.2015 15:23
Цитую Александр:
кто сейчас выступает от партий каким либо образом связанных с предыдущей властью, не перекрашиваются и не прячутся. Хотя, понимают что это сейчас не в тренде. Выбор за нами

Абсолютно нема чого "сматрєть" - яке ще там "в трендє - нє в трендє"?! Риги, у які б вони партєйки не маскувалися - це ті ушльопки, які били і розстрілювали Майдан, розвалили армію і СБУ, поставивши керувати ними громадян РФ і підготували здачу Криму. Це ті, хто зараз з нори у Ростові або з крісел в Україні продовжують фінансувати бойовиків. Знаю Кашка, як людину, яка допомагала волонтерам - невже йому тепер не гидко бути на одному гектарі з Дацом-перебіжчиком? Ціна Даца - три рублі в базарний день. Я раніше думав, що Кашко себе цінить краще...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #34 Мишаня 02.10.2015 13:44
Ребят, а Вы сначала определитесь с критериями будущего мера, а потом и делайте выводы. Как по мне Карась очень даже приемлимый кандидат, а Вам самим решать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #33 Александр 02.10.2015 13:38
Цитую Реаліст:
Цитую Александр:
Может Олег Каша?! Есть опыт руководителя успешным предприятием, опыт депутатства в міськой Раде, судя по биографии, семье - не из припудренных...

Олега прізвище - КАШКО, а не "КАША" :lol: :lol: :lol: Знаю його особисто і з великою вірогідністю проголосував би за нього, якби він балотувався від нормальної партії, а не від "Відродження", яким керують Зубик, Яценко і Дац. А раз Кашко захотів служити ригообновлєнцам - нізащо за нього не голосуватиму і Вам не раджу!

Кашко, пардон 8)
А с кем идти на выборы то тут еще надо посмотреть (как говорят в Одессе), что лучше "Відродження" или всякие там "Ляшки " и пр. типа "демократы" или "патриоты"... По крайней мере тот кто сейчас выступает от партий каким либо образом связанных с предыдущей властью, не перекрашиваются и не прячутся. Хотя, понимают что это сейчас не в тренде. Выбор за нами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #32 UA 02.10.2015 13:35
Выбирайте лучшее из худшего :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #31 Бабця Параска 2 02.10.2015 13:26
Цитую Оксана:
Цитую Бабця Параска 2:
Цитую Оксана:
Гудзенко? Вы совсем очумели? Паша Карась! !


Ви мабуть також на святій землі народилися? Чи разом у тулуба стажувалися? Єдине, що повязує Павла з патріотами, те що він тягає з собою портрет Бандери. От і все :-x

Ви знаэте, я пройшла обидва мадани в Києві, так ось Павло там стояв пліч-о-пліч з усіма, І ЦЕ ФАКТ, А ось чомусь ні Одарича ні Радуцького я не бачила, і це також факт! Тож з приводу патріотизму.... Не чіпайте ту тему, яку не знаєте!

Сори!
Какой майдан? Когда пан Паша засветился в те часы только в аэропорту Бенгуриона. Может вы еще скажете, что вы с ним были записаны в "черкаський полк" майдана от старейшины майдана Булатецкого :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #30 ХМ 02.10.2015 12:54
.опа... нет ни одного достойного
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #29 Реаліст 02.10.2015 12:50
Цитую Александр:
Может Олег Каша?! Есть опыт руководителя успешным предприятием, опыт депутатства в міськой Раде, судя по биографии, семье - не из припудренных...

Олега прізвище - КАШКО, а не "КАША" :lol: :lol: :lol: Знаю його особисто і з великою вірогідністю проголосував би за нього, якби він балотувався від нормальної партії, а не від "Відродження", яким керують Зубик, Яценко і Дац. А раз Кашко захотів служити ригообновлєнцам - нізащо за нього не голосуватиму і Вам не раджу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #28 Александр 02.10.2015 12:04
Может Олег Каша?! Есть опыт руководителя успешным предприятием, опыт депутатства в міськой Раде, судя по биографии, семье - не из припудренных...