реклама

реклама

Черкаська міська виборча комісія так і не прийняла рішення щодо реєстрації 12-ти із 43-х кандидатів до Черкаської міськради від Черкаської міської організації «Партії Вільних Демократів».

Так, виборча комісія розглянула документи з врахуванням виправлених неточностей від кандидатів «ПВД» та провела голосування щодо їх реєстрації. Проте рішення прийнято не було. Після кількагодинного обговорення та кількаразового голосування, комісія так і не змогла дійти згоди.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія скасувала (http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=41493&what=0) постанову Черкаської міської виборчої комісії Черкаської області від 5 жовтня 2015 року № 83 щодо відмови в реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів від 23.09.2015 р., включених до виборчого списку Черкаської міської організації «Партії Вільних Демократів».

Окрім цього, ЦВК зобов’язала Черкаську міську виборчу комісію вирішити питання щодо реєстрації кандидатів у депутати, включених до списку «ПВД».

Про це інформує у "Фейсбуці" ГМ "ОПОРА".

реклама

Коментарі  

 
+3 #16 семен 11.10.2015 17:53
Цитую Черкаси:
Увага, список ригів Відродження, БПП, ОБ, Наш край(списки)
http://m.censor.net.ua/blogs/1075/kampanya_quotfarbovaniyi_lisquot_ochistimo_ukranu_vd_nedobitkv_rejimu_yanukovicha_bonus_prihovan_regonali

Як ви з.....и вам як не риги то сипаратисти! Пр...ли державу, а тепер продаєти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Веселий П.... 11.10.2015 17:04
Я не в восторге от Одарыча, в...юга порядочный, но кто вместо него? Бондаренко, Радуцкий, Карась? Да вы на р..жи их посмотрите. Там же приговор Черкассам написан огромными буквами.
Есть еще куча рыгов из разных партий-одновыборок. Кто тут любит рыгов, поднимите руку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Эней 11.10.2015 11:55
Цитую папа ліпецький:
Anton Baiton
5 год ·
на банковой ничего лучше не придумали, как писать, шо порох миллиардер и может себе позволить такие хоромы, а у вас, мол, "г..но в голове"©, не понимаете капитализма, совки.
не переводите стрелки на размер дома. неужели можно думать, что люди настолько тупы? он береговую линию захватил и платит за аренду земли, как янукович в межигорье. капитализм тут ни при чем. вот где совок, ж...ок и коррупция.

Вы передёргиваете. Автор вертолётного сюжета Игорь Луценко сообщил, что дом и участок Порошенко арендует не у сельсовета, а у частного лица - собственника этого дома. Другое дело, что арендная плата 6400 грн/мес - как минимум в 100 раз ниже расценок на аренду соседних особняков меньшей площади. И здесь - признаки коррупции действительно ЕСТЬ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Эней 11.10.2015 10:55
Давайте коротко и понятно. Городская избирательная комиссия наплевала на Закон Украины и на решение суда. Они считают себя вправе за народ решать кому быть депутатом. Если куому-то это нравится - добро пожаловат ьв Путлерланд или Луганд..н,там как раз так всё и работает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Черкаси 10.10.2015 23:09
Увага, список ригів Відродження, БПП, ОБ, Наш край(списки)
http://m.censor.net.ua/blogs/1075/kampanya_quotfarbovaniyi_lisquot_ochistimo_ukranu_vd_nedobitkv_rejimu_yanukovicha_bonus_prihovan_regonali
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 ПАТРИОТ ГОРОДА 10.10.2015 18:40
Цитую Эней:
Цитую Семен:
Как фанера над Парижем.
Наф..г с пляжа в..ров.

Одарыч точно больший в..р, чем Мельник, Санин или Дискант? КТО такие эти господа из избиркома, чтобы решать ЗА избирателей?

Но не больший чем Радуцкий! Солидарность закончит как и партия реги..налов, а Порошенко, как Янукович! А сколько таких "радуцких" они пригрели по всей стране?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 Реаліст Комаров 10.10.2015 18:12
Та якби навіть жодного не зареєстрували і з усіх партій, то небо б на землю не впало. Черговий розвод довірливих громадян-ось що таке ці вибори.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 папа ліпецький 10.10.2015 15:47
Anton Baiton
5 год ·
на банковой ничего лучше не придумали, как писать, шо порох миллиардер и может себе позволить такие хоромы, а у вас, мол, "г..но в голове"©, не понимаете капитализма, совки.
не переводите стрелки на размер дома. неужели можно думать, что люди настолько тупы? он береговую линию захватил и платит за аренду земли, как янукович в межигорье. капитализм тут ни при чем. вот где совок, ж...ок и коррупция.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Эней 10.10.2015 15:13
Цитую Семен:
Как фанера над Парижем.
Нафиг с пляжа воров.

Одарыч точно больший вор, чем Мельник, Санин или Дискант? КТО такие эти господа из избиркома, чтобы решать ЗА избирателей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Олег 10.10.2015 14:25
Соломаха ведёт свой семейный клан НЕ ГОЛОСУЙТЕ !!!