реклама

реклама

Присвоюючи звання Героїв України Степанові Бандері та Юрієві Шухевичу, третій Президент України Віктор Ющенко усвідомлював неоднозначність цих постатей передусім для сусідів України, але не мав часу роз’яснити всі нюанси.

 

Про це Віктор Андрійович заявив, виступаючи сьогодні у ЧНУ ім. Б. Хмельницького, де тривають Х ювілейні Всеукраїнські історичні читання «Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку», присвячені 420-й річниці від дня народження Богдана Хмельницького, передає з місяця події кореспондент «Прочерку».

За словами третього Президента України, він не вважає Бандеру і Шухевича «святими» і усвідомлює, що в їхній діяльності була сторона, про яку він навіть не хоче згадувати. Звання героя цим діячам було присвоєне як борцям за волю і незалежність України. На переконання Віктора Андрійовича, України повинна мати своїх власних, а не нав’язаних ззовні героїв. Саме такими питомо українськими героями є Степан Бандера та Юрій Шухевич.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 патриот 14.10.2015 12:14
Цитую Уманский Еврей:
Слава Богу что этот больше никогда не будет президентом Украины. Для меня Герои были и всегда будет Черняховский, Тыщик, Радзиевский, Жуков. А вот этих двоих о которых Ющенко говорил, это не герои.


Павленко еще, полностью поддерживаю!!! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Лисогір 14.10.2015 10:18
У Лисянці самовільно встановлену "акадєміком" Б. дошку собі красівому і умному нарешті зняли і викинули на смітник. Плюс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Хант 14.10.2015 00:29
Шухевич та Бандера все життя боролись проти комуністів тому відмовились би брати нагороду з рук червонодипломни ка Вищої партійної школи. А зараз цей професійний "патріот" десь ховає від АТО свого старшого сина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Гека Чепе 13.10.2015 08:51
Валенса коли програв Квасневському спокійно повернувся на корабельню допрацьовувати електриком. Чого наші колишні ніф..га не роблять і постійно розїжджають шось гундосять про те що треба робити? Чого не робили самі? 5 років з бабою гиркався - ото і все правління. Чим він великий, Майборода? Тим що ці вісюльки пересварили купу народу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Уманский Еврей 13.10.2015 03:35
Слава Богу что этот больше никогда не будет президентом Украины. Для меня Герои были и всегда будет Черняховский, Тыщик, Радзиевский, Жуков. А вот этих двоих о которых Ющенко говорил, это не герои.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Віта 12.10.2015 22:58
Майбороді не вдалося поспілкуватися з Ю. А от "академік" з ЧДТУ встиг на ходу л..знути, незважаючи на свої 80. Це акадємік всім акадємікам акадємік Бушин Микола, сором нації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Джура 12.10.2015 21:03
Майбороді не вдалося поспілкуватися з Ю. А от "академік" з ЧДТУ встиг на ходу лизнути, незважаючи на свої 80.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Еколог 12.10.2015 19:32
А що Ющенко взагалі зараз тут робить? Він з'являється завжди лише там, де є якийсь його бізнесовий інтерес. Що він робить зараз у Черкасах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Любов Майборода 12.10.2015 18:27
Шкода, що не вдалося прийти на зустріч з Віктором Андрійовичем - державним діячем з великої літери. Обласна рада нинішнього скликання двічі не підтримала звернення групи "Гідність" до керівництва країни Про повернення Роману Шухевичу та Степану Бандері звання Героїв України. Це зробить новообрана рада за Вашою підтримкою, шановні черкащани.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #2 Патріот 12.10.2015 18:06
То яка ж це "сторона, про яку Ющ не хоче згадувать"?! Чи Ющенко надивився путінського ТБ?!
Ви, шановний, трохи попутали. Якби не Ющенко, добра третина українців досі б не знала, хто такі УПА і Бандера. Дуже мало в нас було людей біля керма держави, що зважилися б про це говорити. Тому варто, якщо не подякувати, то принаймні з повагою промовчати і не гавкати вже стільки в бік цієї людини.