реклама

реклама

Кандидат на посаду міського голови Черкас від «Свободи» Ярослав Нищик розповів у соцмережі «Фейсбук» про вчорашній вечірній конфлікт під міськрадою, де йому довелося протистояти так званій охороні черкаських депутатів.

«Отримав під дих, за те, що зібрав десяток кандидатів до Черкаської міської ради біля будівлі міськради. Учора члени Черкаської міської організації ВО «Свобода» були в Києві на марші. Вирішили по завершенні поїздки зустрітись біля МВК. І тут набігають п’яні молодики з криками, що вони контужені, що їхня мама воювала, що у них довідки МЛК і вони неосудні. З стійким запахом перегару. Ну як воювавші, то спробував зняти конфлікт, не вступати в суперечку. І тут від них дізнався, що учасники АТО, які серед членів партії - то всілякі погані люди. Отримав під дих. І купу погроз. Своїх забрав…» – інформує Ярослав Нищик.

«А через 5 хвилин повернувся до будівлі міськради. Тут були Володимир Халай, Микола Мирза, Станіслав Лукирич, Роман Леус, Сергій Тищенко, Анатолій Бондаренко. Микола Мирза в приватній розмові визнав що це їхня охорона була. Все чудово. Депутат Черкаської міської ради, кандидат на посаду міського голови, кандидати в депутати міської ради не мають права зібратись на площі біля міської ради, бо на них накинуться п’яні охоронці когось із опонентів. І як почув із заперечень: «Ну і що тут такого?». Не що тут такого, а хєр вам, що захопите владу у місті. Черкаси будуть наші, або нічиї. Чекаю вибачень перед нашими воїнами, але вони не врятують від війни. Виклик прийнято», – обурено написав Ярослав Нищик.

Нагадаємо, що раніше, за повідомленням кандидадаток від ПВД Юлій Погостінської та Лесі Валяєвої, вони були в міськраді відомим в Черкасах бізнесменом Андрієм Бородаєм.

Нижче – відео Захара Колісніченка, опубліковані на сторінці групи «Черкащина: захистимо вибір» соціальної мережі «Фейсбук».



реклама

Коментарі  

 
+8 #10 П... 15.10.2015 20:05
"Черкаси будуть нащі"... А ти сам хіба черкаський, "міл чєловєк"?
Здається- ні. Наглість зашкалює...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Казбет 15.10.2015 17:11
Пр....світи усіх мастей, не ганьбіть вишиванок. Це гріх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ 15.10.2015 12:19
Цитую Эней:
Цитую Черкассы:
Это еще что за заявочки: "Черкаси будуть наші або нічиї"??? Ты кто такой? Съездил в столицу на шабаш, иди отдыхай.А мы сами выберем, чьими нам быть. А по поводу конфликтика - приятненько. Жрите друг друга.

Собственно там яке їхало, таке й здибало. Всю эту б....ту всех расцветок, которая людей ни во что не ставит и право кулака ставит выше Закона - на пушечный выстрел к власти подпускать нельзя.

Ага, понатягували вишиванки .... і лізуть до корита. Хотів собі купити вишиванку, та побачив, то одне ри*о з білборда в вишиваці ха*ю виставило, то друге......... геть паплюжать вишиванки, колись національний одяг УКРАЇНЦІВ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Эней 15.10.2015 11:42
Цитую Черкассы:
Это еще что за заявочки: "Черкаси будуть наші або нічиї"??? Ты кто такой? Съездил в столицу на шабаш, иди отдыхай.А мы сами выберем, чьими нам быть. А по поводу конфликтика - приятненько. Жрите друг друга.

Собственно там яке їхало, таке й здибало. Всю эту б....ту всех расцветок, которая людей ни во что не ставит и право кулака ставит выше Закона - на пушечный выстрел к власти подпускать нельзя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 стабилизец 15.10.2015 09:57
мирзовцы с фирташевцами помахались, эка невидаль. в 90-х застряли намертво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Черкассы 15.10.2015 09:40
Это еще что за заявочки: "Черкаси будуть наші або нічиї"??? Ты кто такой? Съездил в столицу на шабаш, иди отдыхай.А мы сами выберем, чьими нам быть. А по поводу конфликтика - приятненько. Жрите друг друга.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Вибори по укрвїнські 15.10.2015 09:01
Все набагато банальніше, він шукає де можна знайти конфліктну ситуацію для інформаційного приводу.
І якщо його будуть постійно бити то в цьому "Прочерку" теж є вина, тому що реагує на його конфлікти і показує що в нього виходить.
Не публікуйте його конфлікти і він не буде шукати тих хто його натовче для інформаційного приводу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 УБОЗ 15.10.2015 08:25
Мирза зовсім обурів - приклад Бородая заразний? Дивлюся, гоп-компанія любителів "розборок" підбирається та сама, що і в 90-х :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Революция 15.10.2015 08:25
Пора менять начальника милиции, СБУ и прокуратуры.... такого свободного и наглого поведения себе б....диты нигде в Украине позволить не могут...

а тут главный б....... спокойно называет главного милиционера "Владиком"!!!!!! типа как лепшего кореша!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 семен 15.10.2015 08:16
От вам і рівень дискусії кандидатів в депутати....! Як там..."а х...р вам"!