реклама

реклама

12-тьох кандидатів від Партії вільних демократів таки зареєстрували в Черкаській ТВК. Про це у "Фейсбуці" повідомив лідер партії і мер Черкаси Сергій Одарич.

Фото: ОПОРА

Фото: ОПОРА


"Справедливість відновлено!" - прокоментував це рішення ТВК Сергій Одарич.

Нагадаємо, що раніше небажання черкаської ТВК зареєструвати 12-тьох кандидатів в депутати від ПВД через нібито помилки в поданих ними документах стало у подальшому причиною конфліктів у ТВК та розпуску комісії. Нині ж комісія у новому складі таки зареєструвала цих кандидатів.

Також на засіданні прийнято рішення про жеребкування партій у виборчому бюлетені, яке буде проведено сьогодні о 16 годині у 206 кабінеті. До того часу оголошена технічна перерв, інформують спостерігачі ГМ "Опора"

Нагадаємо, що вчора стало відомо про заміну 6 членів комісії. Сьогоднішнє засідання почалося з присяги нових членів.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Черкаси 22.10.2015 08:29
Андрій Білецький: Про вибори

Мене постійно питають про вибори. Чи йдемо ми на вибори? Як ми ставимося до виборів? – Ніяк. І не йдемо.

Не йдемо на вибори без виборів. Не йдемо на вибори, які на Сході і в Центрі країни перетворилися на перегони колишніх регіоналів «усіх кольорів».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 007 20.10.2015 19:36
Кирилл Сазонов поширив допис від Валентина Чернявского.
35 хв ·
Соболев в качестве кандидата в Киевраду от Блока Порошенко - это еще цветочки. На Черкащине от партии президента кандидаты - просто адский отжыг :))) Петр Алексеевич, вы нас троллите или вам просто поф...г кто там от БПП?
В Смеле от БПП идет коммунистка, писавшая Януковичу письмо с просьбой расстрелять Майдан и возлагающая цветы идолу Ленина, сегодня она директор парка и в БПП, видимо Ленина таки восстановит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 007 20.10.2015 19:27
Юрий Радухин додає 2 нові світлини.
7 год. · Змінено ·
БПП - принципиальная и последовательна я политическая сила))) Зачем же вы сами себя так рьяно и публично фаршмачите, ребята?! Как будто вам в ОППо-блоке отдали приказ сделать себе (БПП) харакири, - мол время ваше короткое вышло и опять настала наша пора)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Регіональна Тальнівщина 20.10.2015 16:22
Я чомусь завжди був впевнений, що їх зареєструють. ........ своїх не кидає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 007 20.10.2015 15:30
Александр Стариш додає 2 нові світлини.
4 год ·
– Холмс, по какому списку будут баллотироваться Моторола и Гиви?
– Очевидно, Ватсон, в знак признательности Петру Алексеевичу – по списку БПП.
– А почему многие украинцы боятся Оппоблока?
– Они, Ватсон, просто не знают, что это те, кому не хватило места в БПП.
Тетяна Висоцька: На виборах в Одеську міську раду по округу №34 від БПП йде член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Наумчак, колишній регіонал, член команди Януковича.
І по всій країні таких кандидатів – тисячи і тисячи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Черкаси 20.10.2015 14:28
Який віртуозний піар хід! Браво,Олеговичу ! Але ж як нудить вже від цього всього...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 007 20.10.2015 14:09
Цитую черкащанин:
Тепер що, друга частина Марлезонського балету, друкуваня бюлетенів? Де друкувати будуть? БППРАДУЦЬКИЙ вже підшустрив, у ригодрукарні чи у Радуцького в підвалі?

І частина третя, "Веселий підрахуйок" :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 007 20.10.2015 13:51
Володимир Вікторов
3 год ·
Мене просто уміляють люди які запитують, чому Альона бондарєнко досі не заарештована.
Бо тюрми націоналістами зайняті, місць нема, шо не ясно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 007 20.10.2015 13:43
Марина Бидюк
7 хв. · Змінено ·
А порошенко не хочет закрыть Свободу Слова на ICTV за подрыв государственнос ти? Значит Савик приглашает Тимошенко, Шабунина, Добродомова, Ляшко, Тягнибока, Туку, Ляшко, Кучеренко и наносит этим непоправимый вред Украине. А Куликов, приглашая преступников и убийц и позволяя им учить нацию правильной жизненной позиции, представляет
интересы высшего руководства. Может быть "в консерватории, что-то не так"? Ждем встречи с Аленой Лукаш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 ТАКИ ДА 20.10.2015 13:35
Радость-то кака, сишите?! Таперича в Черкассах усе будить лучшей и не придумать, клянусь!