реклама

реклама

Невідомі особи проникли в будинок кандидата в міські голови Черкас Павла Карася. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

Павло Миколайович живе в приватному секторі. Невідомі отруїли собак і забрали лише реєстратор камери відеоспостереження.

– Все відбулося дуже швидко. Зараз одна собака померла. Інша – помирає… Нічого цінного не забрали. Вважаю, що це політична акція, яка пов’язана з виборами, з тим, що я є реальним претендентом на посаду черкаського міського голови. І я знаю, хто за цим стоїть. Звісно, я викликав міліцію, яка працює на місці, – зазначив Павло Карась.

Завтра, в день виборів, він обіцяє назвати прізвища тих, кого вважає винним у скоєному.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Марина 28.10.2015 17:18
Цитую толя:
Паша перекормив собак чорною ікрою!

У вас мабуть людино добра немає серця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 толя 25.10.2015 17:55
Паша перекормив собак чорною ікрою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Цензор 25.10.2015 15:26
Цитую Олена:
[

Ганьба - це труїти собак. А так як ви заявляти може тільки той у кого ніколи не було вдома домашньої тваринки,тим більш собаки.
Той хто ініціював цю історію, той і собак отруїв. Я не прихильник і не опонент Карася, ставлюсь до нього нейтрально. Проте, ця історія - інсценування нападу для виборів. Коли нападають, то висипаються зуби та трощаться кістки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Рамір 25.10.2015 13:10
Паша,собаки не допоможуть.
Програш буде з тріском!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Олена 25.10.2015 11:06
Цитую Цензор:
І що політичному опоненту за зиск труїти тих собак? Остання брехня перед виборами в надії за додаткові голоси "із жалості". Ганьба таке заявляти!

Ганьба - це труїти собак. А так як ви заявляти може тільки той у кого ніколи не було вдома домашньої тваринки,тим більш собаки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Цензор 25.10.2015 09:13
І що політичному опоненту за зиск труїти тих собак? Остання брехня перед виборами в надії за додаткові голоси "із жалості". Ганьба таке заявляти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Скептик 25.10.2015 08:54
Дійсно, самий реальний кандидат у мери)))
І прізвища злодіїв назве саме у день виборів)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 ДЕДА 25.10.2015 03:05
НА ТЕ Й ЩУКА ЩОБ КАРАСЬ НЕ ДРИМАВ :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Олена 25.10.2015 01:29
Співчуваю.Але ж і зло бере. Хто б це не зробив - це НЕЛЮДИ!!!!!!За що собак!!!???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #2 Патріот 25.10.2015 01:14
те, хто це зробив, нелюди