реклама

реклама

Колишній голова Смілянської райадміністрації і головний регіонал Смілянщини Сергій Зайцев потрапив в аварію напідпитку в центрі Сміли на вул. Леніна. На місце аварії прибув новообраний мер міста Олексій Цибко. Про це інформують у групі "Сміла" у "Фейсбуці".

 
При цьому у ДАІ не повідомляють поки про смілянську аварію.

Так само поки невідомо, яка міра покарання буде застосована до колишнього головного регіонала Смілянщини.
Колись Зайцев пишався фотографією з Януковичем

Колись Зайцев пишався фотографією з Януковичем


 

Обережно! Багато ненормативної лексики!








реклама

Коментарі  

 
+3 #23 Реаліст 31.10.2015 10:43
Цитую М-м-м-да ....:
Можна позаздрити витримці правоохоронців.....

Якби не відеокамера - лежав би "Зайка" м..... на асфальті!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 бульба 30.10.2015 19:59
Цитую Зулус:
Цитую Зулус:
А ти, ...., справді вважаєш, що з-за опущеного новим мером екс-рига, який бухим сотворив ДТП і поліз в бутилку проти міліції, може розпочатися Третя світова війна?! :lol:

Модератор, а чому Ви в моєму пості слово "корєнєплод" викинули? Це ж просто синонім до ніка "бульба". Іншого "Бульбу", котрий з великої літери підписується, я міг би назвати козаком - і це теж синонімом ніку було б.
Не переборщуйте з правками, бо якщо прізвища Зайцева і Даценка можна лагідно переінакшити на Зайку і Даца, то чим від них гірший невідомий(покищ о!) *ерой сєпарських фронтів "бульба"? ;-)

Шановний ви помилились країною. Пупуаси вони трішки на південніше а потім на захід.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 бульба 30.10.2015 19:57
Цитую Віктор:
Цитую бульба:
Як же професійно запроданці продовжують стравлювати український народ. Всю Україну нелюди поділили на регіоналокомуні стів і радикалобютокул евлобівців. Залишаєть питання хто, навіщо і до якого часу буде сіяти зерно громадянської війни в Україні. Чи не пора вже судити за такі злочини проти держави Україна на користь америкосоросійс ького протистояння.

Ватан, надивився кисєльова??? Хочиш побачити запроданця? Стань перед дзеркалом.

Вітя не видавай себе. В Україні, що не вітя то біда. Не наривайся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 бульба 30.10.2015 19:55
Цитую Прокурор:
Цитую бульба:
Залишаєть питання хто, навіщо і до якого часу буде сіяти зерно громадянської війни в Україні. Чи не пора вже судити за такі злочини проти держави Україна на користь америкосоросійс ького протистояння.

Іноді тебе, ватна "бульба", навіть шкода - твої давно вже переметнулися Сірію гризти, а ти ж ще ледве тільки українську мову вивчило)))
НА ТЕБЕ ДАВНО ЖДЕ БАРАК, АЛЕ НЕ ОБАМА ;)

А ти вгледів злочин в бажанні бачити Україну без війни. То підпишись вже правильно - запроданець. А то прокурор :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 М-м-м-да .... 30.10.2015 17:12
Можна позаздрити витримці правоохоронців.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Зулус 30.10.2015 15:11
Цитую Зулус:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 ХМ 30.10.2015 14:07
Цитую Поэт:
... "Зайка" попал на бабки ;-)


это , пожалуй , все что ему грозит...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Зулус 30.10.2015 11:38
Цитую бульба:
Чи не пора вже судити за такі злочини проти держави Україна на користь америкосоросійс ького протистояння.

А ти, ...., справді вважаєш, що з-за опущеного новим мером екс-рига, який бухим сотворив ДТП і поліз в бутилку проти міліції, може розпочатися Третя світова війна?! :lol: Сплю і бачу, як Путлєр, весь в сльозах і соплях за те, що Зайцева обідили, дзвонить Обамі і каже: "А тєпєрь ти мнє за Зайку атветіш!" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Урка 30.10.2015 11:34
Зайцев друг Мирзи, Халая і Радуцького.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Поэт 30.10.2015 11:25
... "Зайка" попал на бабки ;-)