реклама

реклама

Група людей, серед яких було помітно і керівника організації роботодавців Черкаської області Олега Лисака прийшла під телекомпанію «Рось» в очікуванні дебатів між кандидатами в мери Черкас Анатолієм Бондаренком та Сергієм Одаричем.



Люди представлялися підприємцями від малого і середнього бізнесу та нарікали на владу, яка не дає їм розвиватися.


При цьому пан Лисак з групою активістів вперто хотів потрапити з активістами у студію, щоб під час дебатів кандидатів у мери бути там присутнім. У підсумку, після невеликої словесної перепалки, він таки потрапив з десятком активістів досередини. Порядок в телекомпанії охороняла міліція.


Були і прихильники Одарича, зокрема, депутати Микола Бондаренко, Олександр Згіблов, Олег Ліходькін тощо.

Ведуча проінструктувала присутніх, щоб вели себе чемно і дебати розпочалися з короткого виступу кандидатів, чого саме той, а не інший, має очолити місто. Після жеребкування, перший виступити отримав можливість Сергій Одарич. Деталі згодом.



реклама

Коментарі  

 
0 #18 старожил 11.11.2015 19:07
Самый черноротый здесь Бульба! Хамовитый, неадекватный, недалёкий и скандальный! Оскорбляет и в этом самореализуется .Для таких типов и Толя мэром сойдёт!УровеньI Q одинаковый! Нужно его комменты заблокировать и тогда сторонники с обеих сторон нормально пообщаются!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 ХХХ 11.11.2015 15:11
Цитую OOO:
Хв..ди по 200 гривен собрались

Танигани. Тетко из палатки казала шо по сотне дал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 OOO 11.11.2015 14:42
Хв..ди по 200 гривен собрались
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Бульба 11.11.2015 14:19
Цитую Окуліст:
Цитую Бульба:
Одарич програв дебати вщент, не дивлчись на свою очкастіть

"Бульба", ти в дитсадочку не надражнився? :-x
Навіщо так відверто афішуєш свою інфантильність?


Одаричеві тролі, а ви як про Бондаренка зараз іспражняєтесь, дуже лагідно та толерантно?
Хоч ука..йтесь за клавою, але програв дебати ваш божок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Окуліст 11.11.2015 13:50
Цитую Бульба:
Одарич програв дебати вщент, не дивлчись на свою очкастіть

"Бульба", ти в дитсадочку не надражнився? :-x
Навіщо так відверто афішуєш свою інфантильність?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Василь 11.11.2015 12:55
Одарич програв дебати!!!!!!!!! !!!! :P Програє і вибори! Нарешті місто позбавиться цого зло...ку-ніжинця!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Бульба 11.11.2015 12:45
Одарич програв дебати вщент, не дивлчись на свою очкастіть та псевдоінтеліген тність. Герой фейсбучних війн із "кровосісями"..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 старожил 11.11.2015 12:19
Цитую Прокурор:
А так то канешно девочка права - собрались все перед дебатами на МЕРА а говорим о том как плохо живется предпринимателя м ОБЛАСТИ!!!!!! Бондаренко даже качественный пикет и то собрать не может.... фуууууууууууууу уууууу

Ну почему? "Очень качественный" пикет!)))Бабы с плакатами,напис анными чертёжным каллиграфически м шрифтом с текстом,очень похожим на высказывания Толи и Саши! Это в духе "европейского города"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 старожил 11.11.2015 12:17
Цитую блазень:
Толян просто порвав Одарича!!!! Браво!!!

"Порвал"-это значит орал,как на базаре?Это значит,нападал и пытался забить в угол?Это значит,не ответил ни на один вопрос,а перебивал,говор ил гадости и рассказывал,как ой он хороший?Чего стОит фото 5-летней давности с георгиеской ленточкой на груди Одарыча,когда все ветераны их носили и ни о какой войне с Рашей не было в помине! Да и нападки о национальности мэра-как же это было по-быдл...вски! "А комарi! А комарi!")))-это якобы пост мэра с жалобой на комаров на отдыхе! Это же просто поведение базарной бабы! И ЭТО вы называете ПОРВАЛ? Да не быть "будiвельнику"Толе мэром Черкасс!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Лисянка 11.11.2015 11:29
Толя-металолом и купка 200 гривньових хв...д!