реклама

реклама

Для ремонту вулиці Небесної Сотні, де шар асфальту зняли фрезою ще влітку, наразі все готово. Чекають тільки сухої погоди. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив начальник управління вуличної інфраструктури Черкаської міськради Сергій Отрешко.

Нагадаємо, після того, як ділянку вулиці між Хрещатиком і бульваром Шевченка в липні підготували до ремонту, котрий так і не розпочали, проїзд по ній став справжнім випробуванням. Питання про початок ремонту порушували депутати міськради у своїх запитах, але впродовж кількох місяців дорога має стан, значно гірший від того, що був до початку робіт.

– Спочатку на цій ділянці планувався поточний ремонт, – розповів Сергій Отрешко. – Коли його почали, стало зрозуміло, що поточним не обійдешся, бо там усі люки криво стояли, було багато просадок. Дійшли висновку, що потрібно робити капітальний ремонт. Для цього потрібне рішення сесії. Рішення прийняли, проект зробили. Приступили до робіт, отримали декларацію про початок робіт, зняли покриття, замінили і вирівняли всі люки (а їх там чимало). Встановили. Вони технологічний час повинні вистоятися для того, щоб машини їх не зруйнували. Вони вистоялися... Але пішли дощі. Там залишилося тільки покласти асфальт. На цій площі асфальтовкладальник впорається за день – максимум два. Потрібні тільки сприятливі погодні умови, яких ми очікуємо, судячи з прогнозу, через три-чотири дні.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 dz 18.11.2015 13:10
да, там ще є італійський ексклюзивний тротуарчик, перед магазином італійського взутття. Італія...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Танцоров хороших делать 18.11.2015 11:39
из этих ремонтников!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Регіональна Тальнівщина 18.11.2015 10:40
Цитую Та да:
А ти йому хоч кілок на лобі теши - а його на Владімірє Іллічє переклинило!


Це реґіонал ЧуПРина так хитро залогінився
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Регіональна Тальнівщина 18.11.2015 10:39
Цитую Антон:
Улица Ленина вобщето


В ДНР називайте як хочете
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 admin123 17.11.2015 22:04
дождя все нет ливневого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Та да 17.11.2015 19:03
Цитую Я черкащанин:
Цитую Антон:
Улица Ленина вобщето

"Вобщето" вже кілька місяців офіційно - Небесної Сотні.

А ти йому хоч кілок на лобі теши - а його на Владімірє Іллічє переклинило!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Реаліст Комаров 17.11.2015 19:00
Коли була погода то там і кіт не валявся. Невже в кінці листопада можна чекати гарної літньої погоди??????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Я черкащанин 17.11.2015 17:30
Цитую Антон:
Улица Ленина вобщето

"Вобщето" вже кілька місяців офіційно - Небесної Сотні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Вражений 17.11.2015 16:30
Тю, так Одаріч казав, що в дощ можна ремонтувати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Гога 17.11.2015 16:05
Довідка для депутатів: капремонт передбачає заміну основи, а не лише дорожнього покриття! Заміна дорожнього покриття - поточний ремонт, ямковий ремонт - експлуатаційне утримання! Відкрийте класифікатор робіт й поцікавтеся! Чи гроші "відмиють" на капітальний, а фактично зроблять поточний ремонт (заміну шару зносу механізованим способом), який за пару років на паганій основі знову розповзеться? Якщо основа втратила несучу здатність - жоден ЩМА не допоможе! Чому втратили час, коли влітку стояла "золота" для дорожніх робіт погода? Чи харківська фірма не занесла кому потрібно "долю"? Невже черкаські фірми неспроможні виконати ці роботи?
P.S. - прошу пробачення за емоційність, наболіло, як людині, яка понад 30 років пропрацювала машиністом автогрейдера!