реклама

реклама

Щойно на сесії Черкаської облради представники Правого сектору озвучили відкрите звернення до Президента Петра Порошенка, прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови ВРУ Гройсмана з критикою на адресу нинішньої влади та з закликом відставки вище озвучених персон.


«Вважаємо цю владу режимом внутрішньої окупації. Вимагаємо їхньої негайної відставки», – зазначив представник Правого сектору.

Виступаючий закликав депутатів прийняти подібне звернення.

Виступив також боєць, представник Правого сектору родом з Катеринополя з позивним Немирний. Він наголовив, що на Черкащині створена таємна організація «Холодний Яр», де хлопці виховуються в патріотичному дусі для боротьби з режимом. Тож він порадив присутнім депутатам «нормально працювати» та не затягувати людей у ярмо.

–Це не погроза. Але якщо потягнете мене назад в ярмо, іменем націонал патріотичної революції вас буде страчено, – сказав боєць.

Дивіться також ВІДЕО.

реклама

Коментарі  

 
+6 #32 Бача 24.11.2015 11:24
Хоча й в мене багато претензій до існуючої влади, але вважаю, що "Правий сектор" в Черкасах дискредитував себе! По-перше, на фронті не вистачає амуніції, а вони в спорядженні приходять на мирні засідання органів самоврядування! По-друге: Які можуть бути "позивні" в тилу: або відкрито назви своє ім'я, або 3,14... на Донбас! По-третє: ПС в Черкасах виконує явно проплачені замовлення, вдершись вчора до Служби автомобільних доріг в Черкаській області, розтрощивши державне майно і погрожуючи розправою працівникам, які не мають відношення до неякісних робіт, натомість розповідаючи байки про "доброго й порядного" начальника Мартинюка Андрія Борисовича!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #31 ВНЗ 23.11.2015 10:19
Может ошибаюсь, поправьте. Но эти молодчики вырулили сразу после выступления, кажется Коваленко и ее призывов поддерживать в будущем национал-патриотическое движение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #30 Жора 23.11.2015 10:06
мое личное мнение что это все было наиграно на камеру по сценарию и это кто-то спонсирует язык без костей нужно действовать а не ..... на всю Украину
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #29 Ох 22.11.2015 00:29
Цитую Далі ще буде і буде:
Цитую Фотокор:
На фото багато військової бутафорії: окуляри, рукавиці... Для чого це в залі, при дівчатах? Що це за "військо"?

Пацани начиталися "Майн капф" . . . .

В том то і біда, що вони взагалі ні одної книжки не прочитали ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #28 бобік 21.11.2015 20:45
що скаже сбу про створення таємної організації? А я ж забув, в сбу всі в тазіку сидять... їм ніколи за таке думати....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #27 Реаліст 21.11.2015 19:53
Цитую Петлюровский конец:
Колокол уже звонит...

Чий-чий ти "конєц", ватнику? Акуратніше балакай - тут же форум і дівчата читають :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 Петлюровский конец 21.11.2015 19:40
Колокол уже звонит...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #25 бульба 21.11.2015 14:50
Цитую Эней:
Право требовать отставки власти есть у кажого гражданина. Но решает - большинство. А вот угрозы расправы, если отдельно взятым героям чьи-то действия не понравятся, присвоение права назначвать виновных без оглядки на закон, по велению национал-революционной чуйки конкретного персонажа, и карать их смертью без суда и следствия по велению той же чуйки - прямо выписанная в УК уголовщина, за которую этот красавец должен был быть задержан милицией сразу после своего заявления. В стране вообще ЕСТЬ власть, или всякое ..... с автоматом имеет право устанавливать свои законы и творить что хочет? Или подождём, пока эти славные парни полстраны перестреляют, а остальных в концлагеря загонят? КОМУ в Черкассах луга...нские порядки нужны?!

В Черкасах запроданські кулевлобівські порядки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-28 #24 Олег 21.11.2015 14:28
100% підтримую Друга Немирного, приєднаюсь відразу по першому заклику. Воля України — або смерть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #23 Ой 21.11.2015 08:14
Цитую Юрій:
Клоуни.

Не скажи .....
До 1933 року про молодчиків Гітлера теж так думали ...